JANKAR

Kursy prawa jazdy

Reda, Jana Brzechwy 1A

Zdecydowanie polecam (1) Bardzo szybko i profesjonalnie. Chciałbym bardzo podziękować ekipie OSK... Daniel Grunwald Sandra-opinia (1) Bardzo serdecznie polecam szkołę nauki jankar w Redzie, w szczegolnosci pana... Sandra Marcin - opinia (1) Najlepszy ośrodek szkolenia kierowcòw na świecie dla niech liczy sie... Marcin
Pełen profesjonalizm (1) Uczyłem się u Pana Darka i w 100% polecam. Nie wiem co możnaby poprawić. HomoViator Darek, najlepszy instruktor. Instruktor Anioł! (1) Widzę,że nie tylko ja mam dobre wspomnienia z nauką jazdy u Darka:) I dobrze,... Natalia S. Martyna - opinia (1) Serdecznie polecam szkółkę jazdy Jankar. Bardzo miła obsługa oraz najlepsi... Martyna Najlepsza szkoła! (1) Polecam bardzo serdecznie! żadnych problemów, świetne podejście do kursantów,... Danusia Jankar Reda Najlepsza Szkoła Jazdy (1) Bardzo serdecznie polecam OSK JANKAR. Moim instruktorem był p. Darek... Marcin Kreft Tylko p.Henio !! (1) Ile to razy w życiu słyszałeś, albo sam szukałeś pomocy, mówiąc: "Szukam... Ania Opinia :) (1) Na początku zacznę od tego, że chciałem dac 6 gwiazdek, ale się nie dało... Dawid Polecam (1) Szczerze polecam ośrodek Jankar, a w szczególności pana Darka, który w pełni... Paula kurs nauki jazdy (1) Kurs poleciała mi koleżanka z pracy i nie zawiodłam się. Profesjonalna... Justyna Polecam :) (1) Nie ma co, szkoła na wypasie pod każdym względem. I najlepszy kozak... Hubert Najlepsza szkółka (1) Najlepsza szkoła i oczywiście najlepszy instruktor pan Darek :) Pełen... Wiktoria Najlepsi ! (1) Serdecznie polecam tą szkole jazzdy , mila obsluga , zero komplkacji ,... Mateusz X ) (1) Jankar i jazda z panem Heniem tak mi się spodobała ze aż postanowiłem stracić... Krzysiu Polecam! (1) Pełen profesjonalizm, poziom nauczania na najwyższym poziomie, indywidualne... Mateusz Pan Henryk (1) Bardzo dobry instruktor, świetna atmosfera, super podejście. Dzięki Panu... Natalia Szczerze polecam :) (1) Jestem zadowolona z wyboru tego ośrodka. Szkolenie było profesjonalne, a... Klaudia Marysia - opinia (1) Zdecydowanie najlepsza szkoła Jazdy!!! Marysia