Ulubiona czekolada (7) Zaczne od siebie: gorzka mleczna nadziewana truskawkowa Za to nie lubie... nit4q Sprawdzony przepis na muffinki, babeczki? (16) Macie moze cos ciekawego? i w jakich blaszkach pieczecie, silikonowych,... gosia Sernik (2) Proszę o dobry przepis na sernik, taki który nie opada i nie pęka po... ania Dobra restauracja z typowo polskim żarciem - gdzie w Gdańsku? (115) Przyjezdza do nas dobry znajomy, ktory nie byl jeszcze w Polsce. Chcemy Go... My. Gotowanie - niby banalna sprawa .. ale jak sie nauczyc (27) Witam Kuchareczki ... Moim problemem jest to że zupełnie nie potrafię... pomocy gotowanie wege (15) Jakie są waszym zdaniem najlepsze sposoby obróbki termicznej warzyw? Jak... jakakaja Pomocy, podczas filetowania dorsza znalazłam w mięsie jakąś glistę!!! (41) Kiedy czyściłam płaty z dorsza, żeby wyciągnąć ości natrafiłam na jakiegoś... baba Gdzie kupię "zdrowego" kurczaka? (19) Od jakiegoś czasu wprowadzam w swoje życie małą rewolucję kulinarną, staram... kasia Automat do chleba Biedronka instrukcja+książka (4) Witam, czy posiada ktos instrukcję i książkę do automatu do pieczenia chleba... M. Kwiatki z opłatka na ciasto - gdzie kupię? (2) Czy gdzieś rzuciły się Wam w oczy takie kwiatki? Najchętniej rejon Gdańsk... asdad Tania forma do tarty gdzie dostane i za ile (3) Prosze o pomoc Ola Sznycel z indyka na chrupko - mega przepis! (1) Film: [URL]https://www.youtube.com/watch?v=-z3fn9aaviM[/URL] Składniki: 5-6... jimmy Pierogi na Święta (3) Czy możecie polecić kogoś kto robi naprawdę dobre pierogi i zrobiłby na... Lusik gdzie w gdańskuu można smacznie i orginalnie zjeść ? (30) niekoniecznie w garniturze...raczej na luzie.... bogna pytanie do dziewczyn które kupują np. pół świniaka (40) tak się ostatnio zastanawiam bo jesteśmy typowo mięsożerną rodziną (mąż na... magda SZKOLENIA, KURSY GOTOWANIA (4) Szukam szkoleń, kursów gotowania - RÓŻNYCH - dotyczących różnych tematów,... Ola Nabiał ze Strzałkowa - gdzie dostanę? (17) Witam Poszukuję sklepu gdzie mają w sprzedaży nabiał ze strzałkowa, zależy... -mTusia- Poszukuję Pani do Pomocy domowej z umiejętnością gotowania (3) Witam, Poszukuję zaufanej Pani do pomocy w domu i dogladnięcia dzieci w... Edyta wasze ulubione ciasta - szukam 'nowych smaków' (28) uwielbiam eksperymenty z pieczeniem i próbowanie nowych smaków..jednak czasem... justi Ryba w curry i mandarynkach (1) Tym razem spróbowałem czegoś całkiem nowego. Do tej pory próbowałem ryby na... Jimmy
1 z 67 »