Co dzisiaj na obiad? część 53 październik 2016 (57) link do poprzedniego wątku... emilia Gdzie w Gdyni znajdziemy restaurację... (1) ....w której jest bar surówkowy - klient płaci raz za surówki i nakłada ile... mmmamija gotowanie wege (21) Jakie są waszym zdaniem najlepsze sposoby obróbki termicznej warzyw? Jak... jakakaja Restauracja z kuchnią kaszubską na Kaszubach? (17) Czy znacie/możecie polecić taką restaurację w okolicach Dziemiany-Raduń (w... AgusiaGda Fit czekolada przepis (1) Widzieliście ten przepis???? Robiłam wczoraj z orzechami laskowymi. Pycha!!!! Alicja z krainy czarów garnki do kuchni (24) Chcę zakupić bardzo dobre garnki do kuchni. Z jakiego materiału są najlepsze?... karolcia Pomocy, podczas filetowania dorsza znalazłam w mięsie jakąś glistę!!! (42) Kiedy czyściłam płaty z dorsza, żeby wyciągnąć ości natrafiłam na jakiegoś... baba Ryba w curry i mandarynkach (6) Tym razem spróbowałem czegoś całkiem nowego. Do tej pory próbowałem ryby na... Jimmy Gdzie kupię kurki(grzyby) na sosik? (10) wiem że mrożone to nie to samo co świeże ale chociaż coś ;) od dłuższego... ciężarna II trymestr Grill elektryczny ceramiczny - warto kupić? (11) Ktoś ma, używa? Jak wrażenia? Łatwiej go utrzymać w czystości niż zwykły... AgusiaGda Wasze ulubione przekąski podczas oglądania filmu (26) Jak dla mnie to napewno: Lays Zielona Cebulka - Karbowane Zupki Chińskie... mario39 Szukam namiarów na kucharki (8) Poszukuje kucharki która przygotowuje uroczystości, imprezy okolicznościowe... Joanna3O Piersi z biedronki śmierdzą (86) Wczoraj otworzyłam, jeszcze było 5 dni do końca terminu a smród straszny! mamaalanka Czy i gdzie w Gdańsku można kupić wegański ser Violife? (2) j.w. Może ktoś wie? nusia85 Zbyt rzadki farsz na pierogi ruskie HELP! (10) Nie znalazlam w sklepie normalnego twarogu i musialam kupic taki sernikowy,... Aniaa przepis na fajne i niedrogie ciasto :) (36) hej dziewczyny szukam w miare prostego i niedrogiego przepisu na jakieś... Hania Piekarnia - chlebek - jaki najbardziej lubicie?? (44) Dziewczyny z jakiej piekarni chlebek lubicie najbardziej i jaki?Tak sie... magus grill gourmetmaxx (1) UWAGA kupiłem i już po pierwszym grilowaniu mięsa okazało się że tłuszcz... tester potrawy na grila (15) Niedługo zaczynamy sezon grilowy, chciałabym prosić o wasze ulubione przepisy... ania Stryszni schab (8) Jest taka metoda obróbki termicznego mięsa w niskich temperaturach, rzędu... dymny sa∂yl
1 z 67 »