gdzie w gdańskuu można smacznie i orginalnie zjeść ? (42) niekoniecznie w garniturze...raczej na luzie.... bogna Przedstawiciel Thermomix (55) Szukam przedstawiciela thermomix z Gdańska. Ktoś zna?? K. zimowe herbaty (10) Podzielcie się proszę swoimi przepisami na zimową herbatę z imbirem. a...
menu na imprezę urodzinową (17) witam. Zbliżają się urodziny męża i nie mam pomysłu, co zrobić. Tydzień temu... emilia Dobra restauracja z typowo polskim żarciem - gdzie w Gdańsku? (133) Przyjezdza do nas dobry znajomy, ktory nie byl jeszcze w Polsce. Chcemy Go... My. Dziewczyny! Pomocy! Przepis na tort potrzebuję!! (13) Mój mąż ma urodziny i chcę mu wypasiony tort upiec ;) Przepisów jest dużo... Martek Łopatoligicznie - przepis na rosół :) (40) Szukam i szukam wszędzie w przepisach - kostka, ziarenka smaku albo Vegeta :/... iza hej! macie jakiś dobry przepis na bigos???? (4) bigosik ze świerzej kapusty na słodko a nie z kiszonej. mam straszna chęc na... angelika-sss Gotowanie (5) Dziewczyny,jak mam zacząć polubić gotowanie.???Nienawidze tego robić(być moze... ja prawdziwy miód (21) gdzie w Gdyni kupie dobrej jakosci miód np od jakiegos pszczelarza macie... anowi bigos (9) Drogie Panie Nie jestem orłem w gotowaniu, stąd moje pytanie: co dodać do... natasza Co pijecie do śniadania? (10) Jedząc śniadanie pijecie do tego wodę czy jakiś sok a może jecie na "sucho"?... włodek przepisy na szybkie sałatki:) (38) Cześć dziewczyny, jutro mam gości i chciałabym zrobić jakieś 2-3 dobre... Gosiaczek79 Grzyby! (447) Nie będę zaczynał wątku od "yyyy...".. no i stary się przeterminował (za... sa∂yl Grill elektryczny ceramiczny - warto kupić? (27) Ktoś ma, używa? Jak wrażenia? Łatwiej go utrzymać w czystości niż zwykły... AgusiaGda Dieta do domu - coś polecicie? (24) Tzw. Pudełkowa. Czy ktoś stosowa,jakie efekty i jaka sprawdzona? - trochę... kaja Automat do chleba Biedronka instrukcja+książka (55) Witam, czy posiada ktos instrukcję i książkę do automatu do pieczenia chleba... M. Piekarnia - chlebek - jaki najbardziej lubicie?? (87) Dziewczyny z jakiej piekarni chlebek lubicie najbardziej i jaki?Tak sie... magus Ogrodowy piec do pizzy (3) Jaki polecacie ogrodowy piec do pizzy? Żeby można było go używać w ogrodzie... Sabina Sopot Gdzie dobry sklep z przyprawami w Gdańsku? (31) jak w temacie Taki, żeby był duży wybór i bardziej niespotykane przyprawy np... Ania