Dobra restauracja z typowo polskim żarciem - gdzie w Gdańsku? (124) Przyjezdza do nas dobry znajomy, ktory nie byl jeszcze w Polsce. Chcemy Go... My. Piekarnia - chlebek - jaki najbardziej lubicie?? (70) Dziewczyny z jakiej piekarni chlebek lubicie najbardziej i jaki?Tak sie... magus Gdzie najlepszy tort? (15) Polećcie mi proszę gdzie mogę zamówić pyszny tort na roczek. -Morenka
Patelnie ceramiczne (43) Używacie? Jeśli tak - co możecie o nich napisać po dłuższym użytkowaniu?... AgusiaGda Automat do chleba Biedronka instrukcja+książka (26) Witam, czy posiada ktos instrukcję i książkę do automatu do pieczenia chleba... M. Nienawidzę gotować (170) Może którąs z mam ma podobny problem i wypowie się jak sobie z tym radzi? :)... chuda soczki dla niemowlaka (1) Jak robić soczki np z marchwi i jabłka dla 4 miesięcznego lepiej zagotować i... amela22 jaka surówka lub ciepła jarzynka pasuje do potraw z grzybami? (14) i co najlepiej podać jako napój do potrawy z grzybów? śliwka Gdzie kupię kurki(grzyby) na sosik? (11) wiem że mrożone to nie to samo co świeże ale chociaż coś ;) od dłuższego... ciężarna II trymestr przepis na fajne i niedrogie ciasto :) (43) hej dziewczyny szukam w miare prostego i niedrogiego przepisu na jakieś... Hania Przedstawiciel Thermomix (8) Szukam przedstawiciela thermomix z Gdańska. Ktoś zna?? K. kurczak z rożna (17) ile kosztuje kurczak z rożna? zjadłoby się dobrego kurczaka, gdzie znajdę... kurczakożerca :) Piersi z biedronki śmierdzą (91) Wczoraj otworzyłam, jeszcze było 5 dni do końca terminu a smród straszny! mamaalanka Wiejskie specjały (17) Hej :) Przeprowadziłam się niedawno od Gdańsk i potrzebuję pomocy ;> Gdzie... Marta Grzyby! (431) Nie będę zaczynał wątku od "yyyy...".. no i stary się przeterminował (za... sa∂yl biały widelec - dramat!!!! (1) trzymajcie się z daleka. szkoda nerwów. są niesłowni i nie dostarczają... YACECK jaki przepis na szybkie i fajne ciasteczka dla dzieci (11) potrzebuję do przedszkola syna, ma być festyn i poproszono rodziców, aby... wiola1 Gdzie dobrze zjeść domowwe obiady ? (2) Witam serdecznie. Prosiłbym Państwa o wskazanie miejsc gdzie mogę zjeść... Michał. Skwaśniała zupa (27) Słuchajcie, jak to jest możliwe, że zupa mi skwaśniała? Gotowana wczoraj... kafka29 Książka kucharska (4) Poleccie jakąś uniwersalna książkę kucharska gdzie znajdują się podstawowe...
1 z 70 »