Patelnie ceramiczne (47) Używacie? Jeśli tak - co możecie o nich napisać po dłuższym użytkowaniu?... AgusiaGda Piekarnia - chlebek - jaki najbardziej lubicie?? (77) Dziewczyny z jakiej piekarni chlebek lubicie najbardziej i jaki?Tak sie... magus
Nienawidzę gotować (173) Może którąs z mam ma podobny problem i wypowie się jak sobie z tym radzi? :)... chuda
Co pijecie do śniadania? (5) Jedząc śniadanie pijecie do tego wodę czy jakiś sok a może jecie na "sucho"?... włodek Gdzie kupić prawdziwe mięso (1) Hej, takie pytanko.. mam dosyć jedzenia piersi z biedronki i innych... Autor Automat do chleba Biedronka instrukcja+książka (31) Witam, czy posiada ktos instrukcję i książkę do automatu do pieczenia chleba... M. Poszukuję kucharki do przygotowania kolacji (1) Poszukuję kucharki do przygotowania kolacji na 8 osób w marcu 2020 r. w... H. Dobra restauracja z typowo polskim żarciem - gdzie w Gdańsku? (125) Przyjezdza do nas dobry znajomy, ktory nie byl jeszcze w Polsce. Chcemy Go... My. Gdzie kupię kurki(grzyby) na sosik? (12) wiem że mrożone to nie to samo co świeże ale chociaż coś ;) od dłuższego... ciężarna II trymestr Gdzie najlepszy tort? (18) Polećcie mi proszę gdzie mogę zamówić pyszny tort na roczek. -Morenka Restauracje z pianinem (1) Gdzie w Trójmieście znajdziemy kameralną restaurację/kawiarnię, w której stoi... Ania Potrzebuję porady. (1) Ja Maz i 2 dzieci spędzamy wigilię w domu. Zawsze mam atmosferę ciepła... X2 soczki dla niemowlaka (1) Jak robić soczki np z marchwi i jabłka dla 4 miesięcznego lepiej zagotować i... amela22 jaka surówka lub ciepła jarzynka pasuje do potraw z grzybami? (14) i co najlepiej podać jako napój do potrawy z grzybów? śliwka przepis na fajne i niedrogie ciasto :) (43) hej dziewczyny szukam w miare prostego i niedrogiego przepisu na jakieś... Hania Przedstawiciel Thermomix (8) Szukam przedstawiciela thermomix z Gdańska. Ktoś zna?? K. kurczak z rożna (17) ile kosztuje kurczak z rożna? zjadłoby się dobrego kurczaka, gdzie znajdę... kurczakożerca :) Piersi z biedronki śmierdzą (91) Wczoraj otworzyłam, jeszcze było 5 dni do końca terminu a smród straszny! mamaalanka Wiejskie specjały (17) Hej :) Przeprowadziłam się niedawno od Gdańsk i potrzebuję pomocy ;> Gdzie... Marta Grzyby! (431) Nie będę zaczynał wątku od "yyyy...".. no i stary się przeterminował (za... sa∂yl
1 z 71 »