Przedstawiciel Thermomix (36) Szukam przedstawiciela thermomix z Gdańska. Ktoś zna?? K. gotowy krem do tortu? (7) możecie coś polecić z paczki, chcę zrobić torcik dla dziecka a nie jestem... torcik Dieta do domu - coś polecicie? (14) Tzw. Pudełkowa. Czy ktoś stosowa,jakie efekty i jaka sprawdzona? - trochę... kaja
Kawiarnie na ul. Świętojańskiej w Gdyni (1) W jakich kawiarniach na ul. Świętojańskiej (oprócz Starbucksa) można dostać... Thermomix (2) Witam, na wstępie chciałbym zaznaczyć że co do samego urządzenia byłem... Jakub Zdrowe ale słodkie przekąski. (16) Jestem w 23 tygodniu ciąży i brakuje i pomysłów na słodkie przekąski a... mamma25 Akcesoria cukiernicze stacjonarnie (1) Cześć. Poszukuję sklepu stacjonarnego w Gdańsku, w którym kupię akcesoria... Ariadna Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze? (45) Jak w tytule?gdzie kupujecie,polecacie?Ja zawsze kupowalam w bomi na... mamaalanka sklep z ekologicznym mięsem (46) Dziewczyny wiecie gdzie w 3miescie (najlepiej w Gdyni) jest sklep z... asia Nototenia - co wiecie o tej rybie? (40) Uraz do dorsza mi pozostał (po znalezieniu robali)... A wypadałoby zrobić... AgusiaGda Przepis na pyszne ciasteczka świąteczne:) (35) Dziewczyny potrzebuję jakiś fajny przepis na ciasteczka, nigdy nie robiłam,... Hania Ciasto z kiderkami (1) Hej jakie ciasto z kiderek ? Mam upieczony biszkopt i smietankie 30%. Da się... Ola Obiady abonamentowe - gdzie w Gdańsku? (22) Witam wszystkich Forumowiczów :) Czy ktoś z Was orientuje się czy i... Zapracowany Gdzie kupie dobre wedliny (1) W rejonie Rębowa, Jasienia, Kowal Ewa Zapraszam na prezentację thermomix 6 (1) Hej,nazywam się Magda i serdecznie was zapraszam na prezentację thermomix... Magdaluna1 zimowe herbaty (9) Podzielcie się proszę swoimi przepisami na zimową herbatę z imbirem. a... gotowanie wege (32) Jakie są waszym zdaniem najlepsze sposoby obróbki termicznej warzyw? Jak... jakakaja Poszukiwane przepisy na przyjęcie urodzinowe. (20) poszukuję przepisów na przyjęcie urodzinowe moich dzieci. Jak co roku... ojjka przepis na fajne i niedrogie ciasto :) (51) hej dziewczyny szukam w miare prostego i niedrogiego przepisu na jakieś... Hania Pamiętacie może,kiedyś były takie kiełbaski w sosie w słoiku. (11) Dzisiaj mnie coś naszło na te właśnie kiełbaski w słoiku,ale znalazłam tylko... wiola