Patelnia grillowa - jaka? (16) Dziewczyny, proszę o pomoc. Postanowiłam kupić patelnię grillową ale okazuje... emilia Pierwsza pizzeria w Gdańsku (1) Jak w temacie -gdzie i kiedy otwarto pierwszą pizzerię w Gdańsku . ellaa gdzie kupic świeże mule w Gdańsku? (1) Gdzie można kupic świeże mule w Gdańsku? Zuza
Gdzie w Gdańsku ogórki i kapusta KISZONA? (9) Witam ! Czy ktoś orientuje się gdzie w Gdańsku (najlepiej okolice -... Dalia menu na imprezę urodzinową (13) witam. Zbliżają się urodziny męża i nie mam pomysłu, co zrobić. Tydzień temu... emilia Grzyby! (432) Nie będę zaczynał wątku od "yyyy...".. no i stary się przeterminował (za... sa∂yl sklep z ekologicznym mięsem (44) Dziewczyny wiecie gdzie w 3miescie (najlepiej w Gdyni) jest sklep z... asia Piersi z biedronki śmierdzą (93) Wczoraj otworzyłam, jeszcze było 5 dni do końca terminu a smród straszny! mamaalanka zamówienia na święta (1) Gdynia zamawianie ryby w galarecie na święta, gdzie najlepiej ? Ewa Nabiał ze Strzałkowa - gdzie dostanę? (27) Witam Poszukuję sklepu gdzie mają w sprzedaży nabiał ze strzałkowa, zależy... -mTusia- Piekarnia - chlebek - jaki najbardziej lubicie?? (85) Dziewczyny z jakiej piekarni chlebek lubicie najbardziej i jaki?Tak sie... magus Ogrodowy piec do pizzy (1) Jaki polecacie ogrodowy piec do pizzy? Żeby można było go używać w ogrodzie... Sabina Sopot gofrownica- jaką polecacie? (21) polećcie dobrą gofrownicę:) chce gofry takie jak na Skwerku w Gdyni:) czyli... inka.ja Jedzenie na wynos (1) Cześć, znacie jakieś aplikacje/strony na których można zamówić jedzenie na... MlecznyCzłowiek Przedstawiciel Thermomix (9) Szukam przedstawiciela thermomix z Gdańska. Ktoś zna?? K. Automat do chleba Biedronka instrukcja+książka (48) Witam, czy posiada ktos instrukcję i książkę do automatu do pieczenia chleba... M. garnki do kuchni (29) Chcę zakupić bardzo dobre garnki do kuchni. Z jakiego materiału są najlepsze?... karolcia Patelnie ceramiczne (49) Używacie? Jeśli tak - co możecie o nich napisać po dłuższym użytkowaniu?... AgusiaGda Ryby z kutra Sopot (1) Witam gdzie kupię w sobotę lub niedziele świeża rybę prosto od rybaka proszę... Marcin Gdzie w Rumii można zjeść coś dobrego? (18) Niedawno przeprowadziliśmy się do Rumii i poszukujemy jakiegoś miejsca gdzie... na_talia