Thermomix (1) Witam, na wstępie chciałbym zaznaczyć że co do samego urządzenia byłem... Jakub Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze? (44) Jak w tytule?gdzie kupujecie,polecacie?Ja zawsze kupowalam w bomi na... mamaalanka Gdzie kupię teraz baraninę? (10) w Gdańsku? _Sylwia_
przepis na fajne i niedrogie ciasto :) (49) hej dziewczyny szukam w miare prostego i niedrogiego przepisu na jakieś... Hania gdzie w gdańskuu można smacznie i orginalnie zjeść ? (35) niekoniecznie w garniturze...raczej na luzie.... bogna Dobra restauracja z typowo polskim żarciem - gdzie w Gdańsku? (128) Przyjezdza do nas dobry znajomy, ktory nie byl jeszcze w Polsce. Chcemy Go... My. Kurki (1) Gdzie w Gdyni kupię świeże kurki? Olga kurczak z rożna (18) ile kosztuje kurczak z rożna? zjadłoby się dobrego kurczaka, gdzie znajdę... kurczakożerca :) Przedstawiciel Thermomix (17) Szukam przedstawiciela thermomix z Gdańska. Ktoś zna?? K. Co pijecie do śniadania? (7) Jedząc śniadanie pijecie do tego wodę czy jakiś sok a może jecie na "sucho"?... włodek PIZZA - jaka powinna być? (2) Jakiej pizzy szukasz w Trójmieście? Czy jesteś jej smakoszem? :) spejson czy dobre paluszki rybne istnieja? (18) Sa takie?Polecicie?Takie ktore maja w sobie rybe;) mamaalanka Gdzie dobry sklep z przyprawami w Gdańsku? (28) jak w temacie Taki, żeby był duży wybór i bardziej niespotykane przyprawy np... Ania Dobra restauracja w Gdańsku (2) Jaką restauracje polecacie we Wrzeszczu ? janekk Kolacja biznesowa - gdzie? (15) Witam, Muszę zorganizować kolację biznesową w Gdańsku na 5 osób. Ceny nie są... Outlaw Kto z was pije yerba mate? (14) Macie jakieś doświadczenia z yerbą? sam Nienawidzę gotować (175) Może którąs z mam ma podobny problem i wypowie się jak sobie z tym radzi? :)... chuda Jedzenie na wynos (2) Cześć, znacie jakieś aplikacje/strony na których można zamówić jedzenie na... MlecznyCzłowiek Piersi z biedronki śmierdzą (94) Wczoraj otworzyłam, jeszcze było 5 dni do końca terminu a smród straszny! mamaalanka PIZZA z uczciwym dowozem to .... ? (3) Jeszcze w 2019 wiele pizzerii dowoziło pizze swoim transportem, był też pizza... Dżek Daniels