Piekarnia - chlebek - jaki najbardziej lubicie?? (88) Dziewczyny z jakiej piekarni chlebek lubicie najbardziej i jaki?Tak sie... magus KURS GOTOWANIA (7) Witam, Czy są w Trójmiescie dobre kursy tematyczne? Co polecacie? Co byście... Dora Automat do chleba Biedronka instrukcja+książka (57) Witam, czy posiada ktos instrukcję i książkę do automatu do pieczenia chleba... M.
Łopatoligicznie - przepis na rosół :) (40) Szukam i szukam wszędzie w przepisach - kostka, ziarenka smaku albo Vegeta :/... iza hej! macie jakiś dobry przepis na bigos???? (4) bigosik ze świerzej kapusty na słodko a nie z kiszonej. mam straszna chęc na... angelika-sss prawdziwy miód (21) gdzie w Gdyni kupie dobrej jakosci miód np od jakiegos pszczelarza macie... anowi bigos (9) Drogie Panie Nie jestem orłem w gotowaniu, stąd moje pytanie: co dodać do... natasza Grzyby! (447) Nie będę zaczynał wątku od "yyyy...".. no i stary się przeterminował (za... sa∂yl Grill elektryczny ceramiczny - warto kupić? (27) Ktoś ma, używa? Jak wrażenia? Łatwiej go utrzymać w czystości niż zwykły... AgusiaGda Gdzie dobry sklep z przyprawami w Gdańsku? (31) jak w temacie Taki, żeby był duży wybór i bardziej niespotykane przyprawy np... Ania Gdzie kupię świeżutką cielęcinę? (21) dla 5mies. dziecka :) pomóżcie Rumianek JAKI NAJLEPSZY SER NA SERNIK? (7) ktory polecacie? i czy ktos ma fajny przepis na taki mega pyszny sernik... mrenda gotowanie wege (36) Jakie są waszym zdaniem najlepsze sposoby obróbki termicznej warzyw? Jak... jakakaja gdzie w Gdansku kupię przyprawy indyjskie....? (6) jak w temacie.... 2xmama Gdzie kupię "zdrowego" kurczaka? (28) Od jakiegoś czasu wprowadzam w swoje życie małą rewolucję kulinarną, staram... kasia sklep z kawą na wagę - gdzie w Gdańsku? (9) Hej! Gdzie w Gdańsku jest taki sklep z kawą na wagę? Bardziej poszukuję... basiula swojskie wędliny (13) Czy wiecie może, gdzie mozna dostać swojskie wędliny bez konserwantów itp?... karolinka_kb Co dzisiaj na obiad??? cz.38 listopadowa (223) Witajcie:)) Jestem dzisiaj tu pierwsza i zakladam nowy wątek, bo tamten już... mama b Nienawidzę gotować (176) Może którąs z mam ma podobny problem i wypowie się jak sobie z tym radzi? :)... chuda Sklep ze słodyczami - gdzie? (6) Witajcie. Kiedyś w Sopocie na Monte Cassino był tzw. Sklep Bałtyku gdzie... gd