Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

Jak w tytule?gdzie kupujecie,polecacie?Ja zawsze kupowalam w bomi na zaspie,ale wczoraj zrobilam afere i juz tam nie wejde... Dajcie namiary na sklepy i w miare tanio:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

Agusiagda ma jakiś dobry sklep, sama miałam pytać gdzie ale chyba zaspa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

w Lotni jest sklep z wiejskimi produktami! po lewej stronie w głębi przy lumpeksie :P NAPRAWDĘ SMACZNIE i mam szczerą nadzieję że rzeczywiście ZDROWO ! :-) cóż nigdy nie ręczę w 100% za coś czego sama nie zrobię ,ale kupuję tam z właśnie takim przekonaniem bo różnica jest odczówalna :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

potwierdzam sklep mięsny " u Anki" w Lotni, mają dobre wędliny i mięsa głównie od Zielińskiego, polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

Od dluzszego czasu mieso i wedliny kupujemy albo w Lidlu albo w sklepie Warmia na Zaspie, Jana Pawla II miedzy poczta a Biedronka.

Szczegolnie w piatki maja fantastyczne cieple wyroby, przywozone w zamykanych pojemnikach. Polecam kielbase drozsza(po 27zl,nigdy nie pamietam nazwy), boczek, karczek. Pyszne sa :) no i normalne wyroby bedace caly czas w sprzedazy. Rozne szynki, ogonowki :) bardzo dobry jest tez baleron - chudy, w formie kielbasy. U nas szalem jest ich biala kielbasa surowa i kielbasa biesiadna na grilla (niestety ma gruba skore, dluga liste skladnikow ;) ale w tym jednym wyjatku przymykam na to oko).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

mamoalana na przeciwko Bomi masz Rąbałę .Ja już od pewnego czasu nie kupuję w Bomi ,bo na moich oczach "wędlina się ślizga" i odechciewa mi się ją jeść. Dobry jest Nowak. Warmia jest super ,tylko wiadukt nieszczęsny trzeba przelecieć. Jak samochodem to faktycznie szybko.
Ja w Lidlu się "naciełam" zwędlinami ,także nie kupuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

dzieki dziewczyny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

A ja polecam sklep na ul. Pilotów 3 ma na oknach duże naklejki JBB w Łysych albo Łysach ;)
Uwielbiam u nich wędliny i mięso (ale droższe niż w lidlu czy biedronie więc od święta tam kupuję) :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

słoneczko gdzie ty mieszkasz ,że masz to samo IP ?
Przepraszam mamoalanka za wtargnięcie z pytaniem nie na temat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

Reasumując,mamy trochę tych sklepów blisko domu.
Wędliny "U Anki" kupowałam kiedy byli jeszcze na Hali Targowej
na J.P.II i były ok ,chociaż trochę droższe od innych sklepów.
W piątek sama miałam przypadek ,że zakupiłam 2 pasztetowe w jednym
sklepie i okazało się ,że 1 była pyszna i świeża ,a 2 mąż mi oddał "do wyrzucenia"
Oczywiście Panie wymieniły i było ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

u mnie też jest sporo różnych sklepów :]

ale już się przejechałam na Nowaku, Heroldzie ;) w Polo nie kupię mięsa ani wędliny, bo zawsze wyglądają jakby przynajmniej tydzień leżały... swego czasu smaczne wędliny kupowałam w Leclercu ale do czasu, jak dostałam 2 różne śmierdzące i oślizgłe :/

czasem jeżdżę po zakupy do Stokłosy na Żabiankę :] ale zdecydowanie częściej (2 razy w tygodniu) właśnie do Warmii (chociaż bliżej mnie też jest sklep, to wolę podjechać na Zaspę)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

Nowak z Chin super zdrówka zycze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

Ja też polecam świeże wędliny mięso od Zielińskich i bardzo miłe ekspedientki zawsze usmiechnięte Sklep u Anki Lotnia na Zaspie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

Ja nie dawno odkryłam delikatesy kredensik na kołobrzeskiej, tuz za przychodnią NCM.
Swojskie wędliny z jakiejś małej wędzarni i smaczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

Tradycyjne Jadło w Galerii Przymorze. Pyszne wędliny :) http://www.tradycyjnejadlo.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

Żaba - na Kołobrzeskiej w którą stronę(za przychodnią)??? Bo nie kojarzę :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

właśnie też dziś szukałam tego sklepu
Gdzie za przychodnią?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

jaki krendesik? za przychodnią jest C-ELA i KUMMER, oba nic specjalnego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

Dziewczyny - gdzie tam jest Stokłosa? w tym ciągu co poczta i Biedronka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

Stokłosa w tym ciągu, ale prostopadle - tam gdzie księgarnia, rybny, ... bliżej Tesco, w jednym lokalu z Piekarnią Paryską.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

dzięki :) bo jakoś nie potrafiłam go sobie umiejscowić ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

Już Wam piszę gdzie jest ten Kredensik. Moja babcia tam robi zakupy , bo przeniosła sie z Herolda czy jak tam mu z falowca.
jak tam dojsc jak idę z przychodni NCM to scinam drogę wzdluż ulicy Kołobrzeskiej i idę w stronę jak jedzie autobus 139 do Oliwy. Idę sobie i mijam budę z hamburgerami, potem bude z tanim pieczywem, bude z warzywami i skrecam w prawo sa tam takie pawilony, odzież na wagę jest tam kummer, dwa sklepy z piwem i miedzy nimi jest ten sklepik.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

to C-ELA tam była, to się może zmieniło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

Tak nowi ludzie są i miła obsługa no i stosunkowo tanio i pyszny boczek wędzony :) Kurcze nie piszę bo mi slinka cieknie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

ooo :) dzięki za namiary :] zajrzę tam z ciekawości :] (do Herolda zraziłam się dawno temu, podobnie Nowak, po Wielkanocy robiłam ostatnie zakupy w Warmii... ostatnio psu posmakowała kiełbasa/karma od Stokłosy ;) gorzej z zakupami dla nas ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

Wędzliny kupuję albo Zielińskiego, albo w sklepiku obok mnie wędliny z Bobrownik. Są drogie, ale nie cieknie z nich woda, więc cenowo płacę tak samo za taką samą liczbę plasterków.

Sklepik osiedlowy, mini sam, jest na przeciwko praktikera, za feniksem, obok obskórnej apteki i sklepu medycznego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

AgusiaGda, i co znalazłaś ten sklepik?
hehe, to psiak miał wyżere:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

Żaba - akurat dzisiaj nie miałam czasu na zakupy ;) w pn podjadę :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

w pn byłam na zakupach w Delikatesach Kredensik :]
zdziwiłam się małym wyborem ;) ale może to i dobrze :] przesympatyczny właściciel :] nie wszystko miał jeszcze wycenione ;)
ale tak pięknego i smacznego boczku wędzonego daaaawno nie widziałam ;))) a golonka prasowana wygląda jak szynka konserwowa :) też smaczna :] widać, że właściciele stawiają na jakość produktów, a nie ilość ;)
będę tam zaglądać :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

O to fajnie:)
Ja też tam jeżdzę po boczek:) i szynkę laurową:)
Tak właściciele mili:) i dają lizaki gratis hehe mój młody bierze zawsze 2:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

a ja ostatnio się naciełam nie wiem co to za sklep - nie kredens krakowski, ale tez w leclerku ( ten drugi miesny )- kupiłam kiełbasę taką grubą wyglądała jak żywiecka - po 1 dniu była zielona cena kiełbasy 40 zł za kg gdyby nie to że byłam tam przelotem to bym rzuciła tą kiełbacha przez ladę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

nie zazdroszczę... też bym się wściekła...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

a ja dziś nacięłam się na pieczywo w Paryskiej... bułki czerstwe..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

Ostatnio ciągle zamknięte są te delikatesy Kredensik przy Kołobrzeskiej. Chyba są w likwidacji.
A szkoda, dzięki wam trafiłam w te miejsce i zakupy sobie chwaliliśmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

Ostatnio robiłam zakupy w czwartek. Slyszałam ze mają urlop parę dni. We wrześniu będą czynne tak ja zawsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

Pyszne wędlinki i wędzony ser ze Skarszew jak i twaróg, masło i smietana i inne specjały pojawiły się w delikatesach Kredensik na przymorzu. Byłam i polecam:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

Polecam ponownie pojawiły się miody.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

Jakie miody i w jakich cenach?

Niestety w tym roku zagapiliśmy się i nie zrobiliśmy zapasów od Pana Andrzeja ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

na żwirki i wigury, koło biedronki stoi (nie wiem czy codziennie) taka budka biała z wędlinami- są pyszne. Mają fajną drobiową i widać, że normalnie z piersi indyka zrobiona, super parówki cielęce. Są też wędzone ale ja nie jadam, mężowi bardzo smakują
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

Ja kupowałam miód kaszubski maly nie całe 20 zł. Nie przepadam za miodami ale ten kaszubski zdobył moje serce. Sa różne do wyboru do koloru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

można kupić smaczne ciasteczka:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

Są wędzone ryby:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze?

Ja kupuję w necie ;) A dokładniej na wedlinek.pl. Wiem, ze to mało popularny sposób nabywania szynki czy kiełbasy, ale polecam, jeszcze nigdy nie narzekałam na nic, co mi przysłali
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja kupuję już właściwie tylko online od Kiszeczki z Karczewa - http://www.kiszeczka.pl To moje rodzinne strony, no i wiem, że to mała masarnia i mają super dobre rzeczy, a zaskoczeniem było to, że wysyłkowo zawsze też jest świeżo, bezpiecznie zapakowane itd.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupuję online na http://www.kiszeczka.pl z dostawą. Nie ma niestety sklepów Kiszeczka u nas. Kojarzę je, bo to okolice Karczewa, gdzie moja babcia mieszka. Ona tam kupowała od dziadka właścicieli, a teraz ja kupuję od wnuków, którzy dalej prowadzą firmę. :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli lubicie dobrej jakości wędliny, to wszystkim zainteresowanym polecam sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie ofertę producenta najróżniejszych tradycyjnych wędlin z dziczyzny, w tym np. wędliny . Wielokrotnie korzystałem z oferty tego sklepu, ponieważ cenię sobie jakość w rozsądnej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie w Gdańsku kupię móżdżek cielęcy? (11 odpowiedzi)

Orientuje się ktoś gdzie w Gdańsku mogę kupić móżdżek cielęcy?

Miód Lipowy (12 odpowiedzi)

Wiecie gdzie można kupić dobry nie podrabiany miód lipowy? A może jakiś sklepowy? Miód ma być dla...

Gdzie mogę kupić Thermomix ?? (4 odpowiedzi)

Jakieś namiary na przedstawiciela?