Dziewczyny! Pomocy! Przepis na tort potrzebuję!!

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
Mój mąż ma urodziny i chcę mu wypasiony tort upiec ;)
Przepisów jest dużo ale trochę się boję z niesprawdzonego korzystać...Mam jeden fajny- biały z malibu, i na niego się chyba skuszę, ale może mi pomożecie.
Macie coś, co wyjdzie pyszne, będzie zbójczo wyglądało, i na pewno się uda..? :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dziewczyny! Pomocy! Przepis na tort potrzebuję!!

Ja robiłam sobie tort na 30 sama - znaczy że pierwszy raz w życiu zrobiłam tort :) ale bardzo prosto a wyszedł naprawdę super! upiekłam dobry biszkopt - mam świetny przepis (oczywiście nasączyłam go spirytem rozcieńczonym z wodą) i kupiłam gotowy krem kawowy (przepyszny), do tego dodałam ozdóbki (posypka orzechowa, wiśnie z kompotu oraz orzechy laskowe i włoskie) i taki był efekt:

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dziewczyny! Pomocy! Przepis na tort potrzebuję!!

To może w wolnej chwili wrzucisz też przepis na biszkopt... :)
Dzięki dzięki :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dziewczyny! Pomocy! Przepis na tort potrzebuję!!

A torcisko wygląda rewelacyjnie... mmmm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dziewczyny! Pomocy! Przepis na tort potrzebuję!!

a jeszcze przypomniało mi się, że dodatkowo posypałam kawą krążki biszkoptu, oto przepis na biszkopt, naprawde robie tylko ten bo sprawdza mi się jak nic do różnego rodzaju ciast:
- 5 jaj, 1 szklanka mąki ziemniaczanej, 1/4 szklanki mąki, 1 szklanka cukru i 4 płaskie łyżeczki proszku

Białka ubić na sztywną pianę, wsypać cukier, trochę ubić, dodać żółtka. Ubijając dodawać mąkę z proszkiem.

Ja uwielbiam piec ciasta i naprawde nieźle mi wychodzą, tort może i prosty, ale naprawde w smaku był boski...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dziewczyny! Pomocy! Przepis na tort potrzebuję!!

Dzięki, zaczynam widzieć światełko w tunelu:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dziewczyny! Pomocy! Przepis na tort potrzebuję!!

o wlasnie mi tez taki potrzebny...zreszta na ta sama okolicznosc..meza:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dziewczyny! Pomocy! Przepis na tort potrzebuję!!

Martek a taki tort zrobiła moja siostra na 30 mojego szwagra, to był biszkopt ten sam, ale z dodatkiem kakao i masa wiśniowa, ale musiałabym dokładnie spytać o przepis, a na wierzchu lukier plastyczny zamówiony z tortowni i dekoracja :) ten tort nie jest słodki, my takie uwielbiamy właśnie bo te wszystkie torty są zawsze przesłodzone takie blee... hi hi

image




popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dziewczyny! Pomocy! Przepis na tort potrzebuję!!

Aaa, no i taka kwestia.. ile to piec i w jakiej temperaturce?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze dodaje http://naturikon.pl/do-czego-uzyc-kremu-z-orzechow-laskowych/ wybitny smak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dziewczyny! Pomocy! Przepis na tort potrzebuję!!

Witam! Piekę, dekoruję torty i ciasta na różne okazje na zamówienia. Zapraszam do mojej galerii http://picasaweb.google.pl/Martyna0578 Smaki, dodatki, do uzgodnienia, temat- co tylko się wymarzy:-) martszp@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dziewczyny! Pomocy! Przepis na tort potrzebuję!!

jaka cena tortu CLIFFORD? interesuje mnie nadzienie tylko ze smietany...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dziewczyny! Pomocy! Przepis na tort potrzebuję!!

Robię torty tylko na bitej śmietanie, z owocami i na naturalnych produktach (z wyj. barwników :-)) ) Ten tort waży ok. 2,5kg i kosztuje 100zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam tort z masy czekoladowej, łatwy i szybki do zrobienia. Można dodać trochę herbatników.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja polecam z tego przepisu https://falcongarden.pl/przepis-na-najlepszy-tort/ zawsze wychodzi idealny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

domowe wędliny (90 odpowiedzi)

robicie? proszę o przepisy... na początek ja podaję taki co znalazłam kiedyś w necie i jest...

urodziny w restauracji (3 odpowiedzi)

Witam. Planuję zrobić 30-te urodziny dla rodziny i paru znajomych w jakimś barze lub restauracji...

Gdzie w Gdańsku kupię móżdżek cielęcy? (11 odpowiedzi)

Orientuje się ktoś gdzie w Gdańsku mogę kupić móżdżek cielęcy?