Decyzja (1) Witam moja corka uczy sie w szkole w Polsce natomiast syn chce wrocic do... Julka prezent dla męża!:) (19) dziewczyny,może macie jakiś ciekawy pomysł na prezent dla męża na święta?:) paulka prezent na dzien taty (33) jakis czas temu byl zalozony watek: jaki prezent na dzien taty; niestey nie... Olcia____
Prezent na 40 urodziny (13) Dziewczyny dawajcie pomysły na prezent na 40 urodziny dla faceta .niedrogi i... pmagdalena JAKI PREZENT NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA? (36) Niedługo zbliżają się te święta a ja kompletnie nie mam pomysłu... Majka ma 8... ansonika prezent na 50 rocznicę ślubu (15) szukam inspiracji na prezent dla dziadków na 50 rocznicę ślubu. Może macie... iwonka_ika Jaki prezent na rocznice ślubu? (6) Szukam pomysłu na prezent na 40 rocznice slubu dla tescia i tesciowej może... magda11 Podzielniki ciepła na kaloryfery? Czy to się opłaca? (100) Witam, mieszkam w bloku z wielkiej płyty w Gdyni. Za ogrzewanie płacę od... Ania Dobra kawa i ciasto - jakie miejsca polecacie? (21) Przy okazji niedzielnych spacerów szukamy fajnych miejsc, gdzie można wypić... Baracoa Jaką pijecie kawę? (35) Hej :) Zakładam wątek o kawie :) Bo ją uwielbiam! Zastanawiam się jaką Wy... nefer1 Imie Gaweł? (52) Co sadzicie o tym imieniu? ;) Mi sie podoba.. Dzieki, Mama Filipa Ola jaki krem przeciwsłoneczny dla dzieci łatwo się rozsmarowuje? (48) faktor +50, bez filtrów chemicznych. Ziajka - okropnie ciężko się... Miranda materace (120) Dziewczyny, gdzie - oprócz Ikei można kupić dobry materac do łóżka? anulkam laserowe leczenie nietrzymania moczu (19) Dziewczyny, proszę Was o opinie na temat leczenia laserem tego uciazliwego... Ines Jakie mleko w szpitalu. (26) Z góry proszę nie komentować mojego wyboru, oczekuję konkretnych odpowiedzi.... Anna poleccie mi jaks zabawkę dla rocznego dziecka (116) Moja córeczka skonczy niedlugo roczek. Zastanawiam ,co mam jej kupić???Dodam,... Magdusia Kartony do przeprowadzki ! PILNE!!! (93) Dziewczyny pomóżcie...w piątek czeka mnie przeprowadzka, a jeszcze nie mam... bbgirl Kto ma dzieci/dziecko w przedszkolu/złobku i NIE SZCZEPIŁ na pneumokoki?? (43) jak w temacie...czy są takie osoby? interesują mnie wasze motywacje i... mamuśka Jaki prezent dla szefa? (27) Nie wiem co można kupić w prezencie szefowi firmy (tudzież mojemu bratu),... Wera25 Zajęcia dla 3latka + w okresie wakacyjnym? (1) Cześć, może taki wątek gdzieś tu jest, já znalazłam jedynie sprzed 9lat Czy... Dominika