krem nawilżający do twarzy (30) Jaki krem jest dobry bo nie wiem jaki kupić używałam garniera ale mi nie... asienkaj mozecie polecic jakis dobry krem do twarzy, wyrownujacy niedoskonalosci?? (24) dziewczyny mam strasznie duzo plamek na twarzy, jakis pozostalosci po... olenka_21 Mamusie-wanna czy prysznic? (31) Chciałabym wiedzieć jak to wygląda w praktyce gdy są małe dzieci. Bardzo... Masia
Posciel do lozeczka - od kiedy? (15) Witam Mam pytanko dotyczace poscieli do lozeczka - od kiedy uzywalyscie/... dorota jaki rozmiar pościeli do większego łóżeczka? (32) Mam zamiar przesadzić córkę z łóżeczka dziecięcego na takie większe, ale... redlaw krwawiące dziąsła w ciąży;-( (19) Dziewczyny, Czy macie jakiś sprawdzony sposób na tę "przypadłość"?... anulka28 twaróg w ciąży??? (14) Mój ginekolog mówił mi, żebym jadła dużo twarozków i faktycznie stosowałam... Monisia20 Dziecko z ADHD a sąsiedzi (12) Czy ma ktoś problem z sąsiadami. Moje dziecko ma 7 lat i ma zdjagnozowane... Wwww ... (4) Witam . Czy dostał już ktoś może pieniążki ? Serwis29 Ciąża? (3) Dziewczyna robila moja test i wyszla blada kreska Wypłaty 500+ część 4 (1255) Proponuję kolejną część,wątek 3 jest obszerny ,że aż trudno coś odnaleźć a... Nosidełka - jakie polecacie? (62) Mam zamiar kupic nosidełko. Jakie macie? Czy jesteście zadowolone? Co... Ewa choroba niespokojnych nóg w ciąży (48) Jak sobie z tym radzic? Mam chorobę niespokojnych nóg ale odkad jestem w... :( Niechciana 3 ciąża (240) Jestem mamą 2 dzieci. Mam synka w wieku 6 lat i córkę 2 letnią. Kilka dni... Karola Gdzie kupię fajne tapety, bordery dla dzieci? (17) Jak w temacie, chodzi mi głównie o bordery (paski dekoracyjne), najlepiej w... asela Dziewczyny ile wydajecie... na siebie? (21) Jestem ciekawa ile kobiety wydają kasy na swoją pielęgnację. Widzę na ulicach... Dora Co na prezent dla babci na 80lat?? (35) dajcie jakies pomysly na 80 ur dla babci, max do 100zl. gosia Ile miesięcznie wydajecie na jedzenie? (186) Zastanawia mnie czy tylko mi tak dużo wychodzi, czy to norma. Nie dogadzamy... MartaB Łopatoligicznie - przepis na rosół :) (38) Szukam i szukam wszędzie w przepisach - kostka, ziarenka smaku albo Vegeta :/... iza Zna kroś Adama Szulca? (7) Znacie tego gin. bo nie wiem czy warto powierzyć mu prowadzenie ciąży??????????? MK