Przeterminowana galaretka.Czy mogę jej użyć?Proszę o radę. (34) Dziewczyna,czy mogę zrobić galaretkę która jest już po terminie?Była do maja... asia 2520 prezent na ślub - nie kasa? (89) Witam, wiem że temat wałkowany tu i na weselniku milion razy, ale może ktoś... koza 10 miesięczne dziecko nie siedzi i nie raczkuje (7) Witam. Nasz mały dzieciaczek mimo iz skończył już 10 miesięcy nadal nie siada... Dawid
Dr Monika Zielińska CDIT Sopot - proszę o opinie. (27) Bardzo proszę o wszelkie opinie dotyczące współpracy z tą panią jak również o... keriya Dieta 1000 kcal- szukam dobrej i przejrzystej rozpiski produktów (23) Dziewczyny postanowiłam się wziąć za siebie. Chciałabym spróbować spożywać... mama Zniżki kody rabatowe - gdzie? (14) Hej. Wiecie może czy są jakieś kody rabatowe do h&m lub smyk, reserved,... amadzia5 Plamienie implantacyjne (4) Witam. Potrzebuję porady, ponieważ dziś rano obudziłam się z zaplamiona... Niusia32 Gdynia - położna na NFZ (6) Witam, Stoimy przed wyborem położnej środowiskowej podczas ciąży. Ma ktoś... Mleko modyfikowane czy karmienie piersią? (76) Drogie mamy, już niedługo rodzę i zastanawiam się nad wyborem sposobu... malineczkaa problemy z laktacją dwa tygodnie po porodzie (18) Witam was kochane mam do was pytanie , urodziłam córeczkę dwa tygodnie temu... asia Nietolerancja laktozy a karmienie piersią z delicolem - są jakieś mamy? (34) witajcie, chciałabym skontaktować się z mamami które mimo nietolerancji... Ciezarowka Gdzie kupić materac dmuchany? (5) Wiem,że już po sezonie,ale może widziałyście jeszcze w którymś markecie?... Majka123 jaki ginekolog ze szpitala na Zaspie (21) chcę zmienić swojego lekarza i szpital też, myślę o Zaspie, czy możecie mi... mmmammma nnt Rachunek za prad mnie zalamal :( (87) Wlasnie otrzymalam rachunek za prad. Mam w Energa SA. Do tej pory za 6... sanszajn odżywka do włosów dla trzylatki (30) moja córka ma piękne kręcone włoski (niezbyt długie, ale coraz gęstsze) z... AsiaczeK_S_88 nowootwarte przedszkole logopedyczne w Rumi (3) Dzień dobry wszystkim, od razu zaznaczę, że nie jestem właścicielką tego... Ola Stomatolog dla rocznego dziecka (13) Drogie mamy proszę polećcie mi dobrego dziecięcego stomatologa w Trójmieście.... mama Dr. Sztramski z Zaspy...czy ktoś zna? (24) Hej dziewczyny, Czy któraś zna dr Sztramskiego...podobno pracuje na... anulka28 Meble kuchenne jak odświeżyć,okleić czy pomalować? (19) Macie jakieś doświadczenia w związku z odświeżeniem mebli? Robimy remont... agusia-gdansk Kasza manna do butelki (18) hej Dziewczyny jakie proporcje dajecie tak żeby dziecko piło kaszę manne... kasia