Wakacje z dziećmi

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko Podróże
nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata
byliśmy w zakopanym i Karpaczu
w tym roku nie wiem gdzie jechać
może macie jakieś fajne miejsca gdzie można pojechać tak żeby dzieci się nie nudziły
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Wakacje z dziećmi

My w zeszlym roku bylismy w hotelu lidia spa
Polecam, szczegolnie dla rodzin z dziecmi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wakacje z dziećmi

hotel Masuria
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Wakacje z dziećmi

hotel to super ciekawe miejsce dla dzieci... :D heh
chyba chodziło bardziej o miejscowość + atrakcje.
kto wybiera miejsce na wakacje sugerując się jedynie nazwą hotelu?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Wakacje z dziećmi

Ja bym uderzyła w miejsca gdzie masz atrakcje dla dzieci, nie musi być daleko. Masz maluchy- nie zapamiętają ci nic, grunt to dostarczyć im ciekawe place zabaw/aquaparki itd....Sama mam starsze dzieci od twoich i wybieramy się na safari,zwierzęta na luzie itd...potem do Legolandu i Kopenhagi. Jedziemy też do Łeby. To dobre rozwiązanie i dla mniejszych-park dinozaurów, wydmy wiadomo. Nadmorskie miejscowości są dla maluchów dobrym rozwiązaniem.
Moi znajomi to z reguły lecą lub nawet samochodem jadą do miejsc typu Chorwacja, tam słońce plaża, animacje - dla dzieciaków nic więcej nie trzeba.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Wakacje z dziećmi

Czy ktoś z was był w hotelu Gołębiewskim w Mikołajkach? Zastanawiamy się właśnie nad ich ofertą (mamy dwójkę dzieci-1 rok i 2,5 roku) i zastanawiamy się czy warto tam pojechać?

Albo może macie jakieś propozycje na wyjazd z takimi maluchami. Zależy nam żeby był jakiś basen i wiadomo jakieś place zabaw, bo co z takimi maluchami innego robić ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za tydzień jedziemy http://maciejm.pl/nocleg-we-wladyslawowie-w-komfortowych-warunkach/ bardzo fajne miejsce do wypoczynku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto jechać http://cancept.pl/nasze-wymarzone-wakacje-w-jasle/ świetne miejsce do wypoczynku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My byliśmy w zeszłym roku w https://bursztynek-poddabie.pl No i powiem szczerze, że rewelacja. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam http://relaks.net.pl/niedrogie-wycieczki-do-grecji/ super miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tym roku czas na rodzinne wakacje http://apartamentyplock.pl/jak-wybrac-osrodek-wczasowy/ bardzo fajny kierunek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybieramy się http://relaks.net.pl/wakacje-last-minute-w-egipcie/ gorąco polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super sprawa http://www.domsupelek.pl/dlaczego-wynajem-domkow-w-szaflarach-jest-atrakcyjny/ gorąco polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wakacje z dziećmi

A moze Toruń? Planetarium, Młyn wiedzy, Muzeum piernika ....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wakacje z dziećmi

muzeum z 3 latkiem, no coś ty;)
Moja siostra była w Gołębiewskim i sobie chwali
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wakacje z dziećmi

Ja planuje zmoimi dziecmi(2,5 i 4,5) pojechac w sieprniu na tydzień do Sianożętów(mała miejscowośc pod Kołobrzegiem), jak pogoda dopisze to wiadomo - plaża, jak bedzie zimno to można popłynąć promem, mozna pojechac do Kołobrzegu, pozwiedzac okolicę. We wrzesniu jedziemy na tydzień do Szklarskiej Poręby, tam z kolei są blisko termy, szczyty na które mozna wjechac wyciągiem i ewentualnie zejść pieszo, blisko jest Karpacz, zamek Chojnik. Ogólnie atrakcje dostosowane do wieku i mozliwości dzieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sianożęty i Szklarska Poręba to urocze miejsca, idealne na rodzinne wakacje. Mamy tutaj różnorodność atrakcji, które na pewno umilą czas dzieciom. Odpowiednio dostosowane plany na plażowanie, wycieczki i relaks w termach sprawią, że będą to niezapomniane chwile dla całej rodziny. Mam nadzieję, że pogoda dopisze i spędzicie cudowny czas razem!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wakacje z dziećmi

Proponuję Krynicę Zdrój albo szcz*wnicę z Krościenkiem. w tych miejscach jest duzo atrakcji dla takich maluchów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wakacje z dziećmi

byłam polecam http://www.sciernisko.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wakacje z dziećmi

a polecisz w szcz*wnicy jakiś nocleg fajny (z trójką dzieci 4,4,7lat)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wakacje z dziećmi

na ul. zielonej lub ogrodowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wakacje z dziećmi

Może warto gdzieś za granicę pojechać? W itace jest sporo ofert na wakacje z dziećmi i specjalnie przygotowanymi atrakcjami dla najmłodszych. Zawsze będzie chwila czasu dla siebie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Wakacje z dziećmi

Mają oferty z Klubem Przyjaciół Itaki, gdzie dzieci mają fajnie zorganizowany czas a rodzice chwilę dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Wakacje z dziećmi

W zeszłym roku z dwulatką i sześciolatkiem byliśmy w Pieninach. Bazę wypadową mieliśmy w Czorsztynie, praktycznie przy samym zamku, w pierwszej linii od jeziora. Byliśmy tam 10 dni i codziennie robiliśmy coś innego. Zamki z rejsem statkiem, spływ Dunajcem, Wdżar z kamieniołomem, Wąwóz Homole, Sokolica, Trzy Korony z Zamkową Górą, Rezerwat Przełom Białki, termy w Białce Tatrzańskiej, Czerwony Klasztor na Słowacji...Jest co robić, jest gdzie się wybiegać. W drodze powrotnej do Trójmiasta zahaczyliśmy jeszcze o Wieliczkę na rodzinne odkrywanie Solilandii.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wakacje z dziećmi

My w zeszłe wakacje byliśmy w Wierchomli, w Hotelu Dwie Doliny z 3 dzieci (8, 6 i 1,5) na aktywnych wczasach rodzinnych. Było rewelacyjnie, ani chwili nudy, nie było nawet kiedy odpocząć ;-)
Codziennie stały dostęp do basenu, 2 wycieczki po okolicy (również w góry), ale takie lekkie, że dzieci dały radę, codziennie możliwość zabawy w hotelowym klubie dla dzieci z opiekunka lub z rodzicami, dla starszych małpi gaj ze ścianką wspinaczkową, nauka gotowania jednego dnia, plac zabaw, boiska, i małe zoo na zewnątrz, jeden dzień olimpiada sportowa i wiele innych. Mimo ciężkiej, długiej drogi opłacało się, wszyscy, a szczególnie dzieci, zadowoleni i smutni, że trzeba było wracać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wakacje z dziećmi

Ja też polecam te okolice. (Piwniczna Zdrój- noclegi w kwaterach prywatnych od 30zł)) Super baza wypadowa w ciekawe miejsca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wakacje z dziećmi

W zeszłym roku byliśmy z Itaki na wakacjach w Egipcie, świetnie się bawiliśmy. W tym roku na pewno też skorzystamy ich ofert, ale na pewno polecimy w inne miejsce. Teraz widziałem, że mają nowe oferty, musimy je z małżonką powertować.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Wakacje z dziećmi

My z mężem zawsze planujemy sami wyjazdy.
Nasze dzieciaki (4 i 8 lat) uwielbiają wodę, dlatego staramy się wybierać miejsca gdzie można się pochlapać. Noclegów mąż wyszukuje na bookapart i zawsze wygrzebuje coś fajnego.
Może gdzieś za granicę, bo cieplej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wakacje z dziećmi

Jakas fajna agroturystyka,

Co prawda jeszcze nie byliśmy na agro, myśmy byli w górach stolowych z 3 i 5 w pensjonacie z placem zabaw,wiata i grilem . a w zeszły szklarska poręba i ujezdzanie kolejek górskich i torow saneczkowych w Karpaczu plus wiele ciekawych miejsc jak huta szkla ale to juz 5 i 7 latki byly. dzieciaki ciągną spowrotem w stolowe bo szczeliniec ibledne skaly im sie najbardziej podobaly w Czechach w skalnym miescie nie byliśmy.
Mnie za to ciągnie na fjordy do Norwegii tylko nie wiem czy uda nam się finansowo ogarnac temat,

I jeszcze mnie ciągnie na kajaki itp .najlepiej splyw czy jakas miejscowość z wodnymi atrakcjami, jednak mąż nie podziela mojej miłości do kajakow :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wakacje z dziećmi

Zależy jakie finanse masz do dyspozycji. My jeździmy raczej za granicę, głównie z Itaką. Wakacje są zorganizowane, dla dzieci fajne zajęcia z animatorami, sporo wodnych atrakcji i przede wszystkim gwarancja dobrej pogody. Zajrzyj może na stronę i popatrz na oferty, można znaleźć coś dobrego w niezłej cenie. W tym roku planujemy jechać na Kos http://www.itaka.pl/wczasy/grecja/kos/hotel-eurovillage-achilleas,KGSEURO.html?ofr_id=ca1f0c58ac685a70c9dde24ee847e5bea1f4f26949a25d3eca6cdc3e469bcac3&adults=2&childs=0
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Wakacje z dziećmi

proponuję wpisać w gogle "KOS brytyjscy turyści" i wybrać grafikę.... niezapomniane wrażenia...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wakacje z dziećmi

Fajnie można spędzić czas w Świętokrzyskim dużo atrakcji w okolicy Kielc
Muzeum Zabawek i Zabawy
Kurozwęki - pałac, bizony, lochy, labirynt
Kadzielnia z amfiteatrem plus groty do zwiedzania, a dwa kroki dalej piękny park bardzo rozległy ciągnący się do samego centum
Jaskinia Raj
Zamek Sobków
Zamek Chęciny
Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno
Bałtów - park dinozaurów
Geopark Kielce-Centrum Geoedukacji
Telegraf- zimą stok narciarki latem minigolf i fajny plac zabaw ;)
Zawsze można podjechać do Sandomierza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wakacje z dziećmi

Ja też polecam te rejony, tzn. Góry Świętokrzyskie. Jak tam pierwszy raz jechałam, to nie byłam nastawiona na jakieś super miejsce a okazało się, że jest super. Z atrakcji do listy powyżej można jeszcze dodać zamek Krzysztopór, dąb Bartek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wakacje z dziećmi

Bornholm rowerami :D
(sami myślimy o powtórce ;))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Wakacje z dziećmi

W ciemno mogę polecić Góry Świętokrzyskie i Beskid Żywiecki - konkretnie Szczyrk.
Z bliższych okolic Jastrzębia Góra, Łeba, okolice Kołobrzegu.

My w tym roku jedziemy na wyspę Wolin
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wakacje z dziećmi

Góry Złote, okolice Lądka Zdrój, tereny miłe dla wędrówek z małymi dziećmi-łagodne niskie pagórki i dużo tras spacerowych-na wózek tez. Mogę na priv podać miłą agroturystykę.

Lub okolice Soliny- Bieszczady.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wakacje z dziećmi

My w zeszłym roku byliśmy z naszą trójką (6,5, 4 i 2,5) w Ojcowie, a dokładniej mieliśmy nocleg w Woli Kalinowskiej. Świetne miejsce zarówno na intensywne zwiedzanie Jury Krakowsko-Częstochowskiej jak i na spokojne spacery po okolicy :) Do Krakowa można nawet busami dojechać :) Wieliczka, Kraków, Chorzów i sporo innych atrakcji w zasięgu 1 - 1,5 h jazdy - sporo ludzi takie wycieczki robiło. My byliśmy nastawieni na odpoczynek na miejscu - spacery okolicznymi szlakami, jaskinie, byliśmy w Wieliczce i w Krakowie :) Dzieciaki co jakiś czas dopytują kiedy znowu pojedziemy do Pani Agaty :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wakacje z dziećmi

wklej namiary na miejscówkę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wakacje z dziećmi

Jeśli to było do mnie to proszę bardzo:

http://www.noclegiojcow.pl/onas.html

:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wakacje z dziećmi

Mazury ;)
Albo Energylandia ale to strasznie daleko :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wakacje z dziećmi

Widzę, że lubicie góry :) To może Pieniny? My często jeździmy do szcz*wnicy. Przy takich dwóch kilkulatkach to chyba trzeba mieć oczy dookoła głowy? My mamy 2-letnią córkę, która biegnie przed siebie i na nic nie patrzy... Na najbliższy wyjazd pewnie kupimy taką opaskę na rękę http://www.siband.pl/ .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Wakacje z dziećmi

My juz zarezerwowaliśmy Hotel stok, w wiśle. mam nadzieję, że będzie fajnie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wakacje z dziećmi

My w tym roku jedziemy do Krakowa na zamek, potem kilka dni Zakopane, później Słowacja na tydzień i jak będziemy wracać, to zahaczymy o kopalnię soli w Wieliczce. Na Słowacji są fajne atrakcje dla dzieciaków: Tatralandia, mini zoo, dużo jaskiń, termalne źródła. Dzieciaki mamy 5,5 i 2,5.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wakacje z dziećmi

dla 2,5 latka jaskinie i kopalnie to chyba srednio atrakcyjne...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Wakacje z dziećmi

Rozumiem, że lepiej znasz moją 2,5 latkę? ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Wakacje z dziećmi

heh, nie to taka ogólna refleksja, pewnie, dotyczy każdego 2,5 latka. ale może twoja z latarką na głowie zwiedza jaskinię niedzwiedzią i mroźną i w ogóle interesują ją stalaktyty i stalagmity...hehe...no i pewnie zapisałas ją do klubiku jaskiniowy maluch- penetracje jaskiń pomorza w wieku 2,5 lat! a może ona po prostu lubi oglądać Flinstonów??? a mamusia dorobiła do tego ambitna ideologie?...

skoro teraz wakacyjnie masz dziecko 2,5 roku, tzn. że rok temu miało 1,5 roku, rozumiem, że skoro uważasz, że uwielbia jaskinie, to rok temu Ci to zakomunikowało...? czy w ciągu roku z nią laziłaś po jaskiniach i do tak absurdalnego wniosku doszłaś? byłas w ogóle w jakiejś jaskini kiedyś? bo wydaje mi się, że nawet nikt Cię z 2,5 latkiem nie wpuści???? mowie o jaskiniach, nie o jakiś atrapach w wesołych miasteczkach...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Wakacje z dziećmi

Wiesz, są różne jaskinie.. ale Ty z tych wszystko wiedzących, więc nie będę się spierać :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wakacje z dziećmi

W Wieliczce polecam program specjalnie dla dzieciaków "Odkrywamy Solilandię" - testowane w ubiegłym roku na 2,5 latku, 4 latku i 6,5 latku :) W Grocie Łokietka i Jaskini Ciemnej też się chłopakom podobało :)
Wbrew niektórym opiniom 2,5 latki są bardzo ciekawe otaczającego świata i mimo, że postrzegają go na 'swój sposób' to b. dużo potem z tego pamiętają :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wakacje z dziećmi

w Stoku z dziecmi jest super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wakacje z dziećmi

Dołączcie do Młodych Odkrywców, którzy w tym roku wcielają się w rycerzy Króla Juliana.

Świetna zabawa rodziców i dzieci. Mnóstwo dobrej zabawy!

Info: http://www.apetytnaswiat.pl/mlodzi-odkrywcy-rycerze-krola-juliana/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wakacje z dziećmi

Nasza córka z Nami jezdzi wszędzie .......w Planetarium była i miała 3 lata ..........kwestia nauczenia i z góry nie skreślania ,ze nie pojdzie , bo za mała.
Polecam Mikołajki rzecz jasna.
Polceam Hotel w Mikołajkach Santa Monica fajny duzy plac dla dzieci w srodku.

W tamtym roku byliśmy w chorwacji wszystkie atrakcje rejsy statkiem 6 godzinny ,zwiedzanie wszystko z 4 letnim dzieckiem i dało się............
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wakacje z dziećmi

moze warto wybrać się np do Rzymu , choć z dziećmi to mozę być różnie , ale w sumie we Włoszech tez wiele atrakcji dla dzieci ;) trzeba tylko wiedzieć co i jak . poza tym teraz np w Bydgoszczy sa tanie loty , od 16 czerwca o ile się nie myle , 2,5h i będzie się na miejscu , poza tym bilet ma za 189 zł w jedną strone
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wakacje z dziećmi

hOTEL Stok w Wisle. Nawet jak leje jest co robic. Dzieci do 6 lat graits. W tym roku znowu jedziemy. Malinka to najlepsza animatorka w kraju. Dzieci ją uwielbiają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wakacje z dziećmi

potwierdzam ,że Rzym jest warty zobaczenia , ale z małymi dziecmi bym sie tam nie wybierała, marudziłyby potem , Rzym jest typowy do zwiedzania .Chyba ,ze widocznie o czyms nie wiem ;) a co do biletów to właśnie mam zamiar lecieć , i to z Bydgoszczy , loty sa od tego czwartku , pewnie podczas urlopu przelece się z chłopakiem na pare dni . Poza tym cena 189 zł jest na prawdę kusząca ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Wakacje z dziećmi

to jeszcze raz ja ;) byłam w tym Rzymie ;) i faktycznie , lt zbydgoszczy jest właśnie taki tani , i trwa tylko 2,5h ;) poza tym ta cena 189 zł obejmuje bagaz do 15kg więc luz ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Wakacje z dziećmi

jak z dziećmi to najlepiej w kraju jak coś się wydarzy (oby nie) to zawsze lekarz czy też dentysta jest pod ręką a i przyjemności dla dzieci są dużo tańsze niż zagranicą. Że nie wspomnę o tym że dzieciaki tracą szybko zainteresowanie na zwiedzaniu dlatego wybór polskich ośrodków czy hoteli np. http://www.hotelponiatowski.pl/ jest zawsze spokojniejsze a i hotel postara się zorganizować atrakcje dla dzieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Wakacje z dziećmi

Po pierwsze: "Jak się coś wydarzy" to jest ubezpieczenie turystyczne od tego, w Polsce jak ktoś nie ma ubezpieczenia to tez kłopot.

Po drugie: "przyjemności dla dzieci są dużo tańsze niż zagranicą"
Absolutnie nieprawdziwie twierdzenie: lody np w Grecji czy Hiszpanii ok 1, u nas tak samo; A jak chcemy wygody to bierzemy All Inclusive i lodów i 100 dziecko dziennie może sobie zjeść :)

Po trzecie: kwestia pogody, południe Europy jest praktycznie 100% gwarancja ładnej pogody, morze i baseny wygrzane. U nas za to albo zimno albo sinice w morzu (kto co lubi :) )

Po czwarte "hotel postara się zorganizować atrakcje dla dzieci" - czyli pewności nie ma, a zagraniczne oferty mają w pakiecie kluby animacyjne, dla dzieci i dla dorosłych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wakacje z dziećmi

polecam Folwark Nemino w Sierakowicach. Super opcja jeśli komuś zależy na spokoju :) wróciłam właśnie i jestem zachwycona!

http://forum.trojmiasto.pl/polecam-agroturystyke-w-Sierakowicach-Nemino-t680850,1,360.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wakacje z dziećmi

jak chcecie na takie krótsze wypady to polecam park dinozaurów pod Malborkiem, my dorośli się ubawiliśmy a dzieciaki to juz w ogóle, no i można połaczyć ze zwiedzaniem zamków w okolicy :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kto moze polecic jakis dobry obiekt na wyjazd z dzieciakami???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zależy gdzie chcesz jechać - osobiście jestem za mazurami.. Jeżdżę z dziećmi co roku i chwalę sobie. Moje dzieciaki lubią sobie ponarzekać kiedy im nudno, ale odkąd jeździmy do hotelu Zalesie Mazury, ten problem nie istnieje. Hotel ma mnóstwo atrakcji, więc nie muszę się martwić iż jedyną ich atrakcją na wyjeździe jestem ja czy mąż.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

każdy wyjazd wakacyjny dla mnie wiąże się z zakupem ubezpieczenia. Wolę być mądra przed szkodą niż po szkodzie jak typowy polak. :)
Nie kosztuje dużo, korzystam z porównywarki kioskpolis.pl gdzie wybieram najkorzystniejszą ofertę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

nasz Bałyk to dla mnie najlepszy kierunek wyjazdowy, jest co robić i przy pogodzie i przy niepogodzie, masz oceanarium, aquparki, zoo, różne muzea i inne atrakcje. Na https://www.sunandsnow.pl/ jest duża baza apartamentów które można zarezerwować nad morzem i jeśli planujesz wyjazd w lipcu to tera jest promocja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Na taką rodzinną wyprawę polecam między innymi Park Miniatur w Inwałdzie. Byliśmy z dziećmi i faktycznie potwierdzam opinie, że pod kątem najmłodszych atrakcji tam nie brakuje i tym samym ten wypad do tego miejsca może być faktycznie udany. Miniatury akurat dla dzieci pewnie są najmniej interesujące, ale lunpark i inne atrakcje dały dużo dobrej zabawy, tak ze ostatecznie wszyscy wyjechaliśmy zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wakacje z dziećmi

Dla dzieci polecam chyba Pieniny - piękne, ciekawe i dość łatwe (chociaż urozmaicone skałami, co jest dużym plusem dla dzieci :)) szlaki. Nie trzeba się martwić, że skończy się zanoszeniem zmęczonego i płaczącego dziecka na szczyt, mój, wtedy 2 letni Dorian, sam, na własnych nóżkach wszedł na Trzy Korony :) Oczywiście idąc w góry z małym dzieckiem, trzeba pamiętać, że będzie raczej sporo przerw, tępo czasem zawrotne, czasem wręcz stoi się w miejscu, ale taki tego urok :) Dodatkowo spływ Dunajcem, plaża (nie pamiętam jaka, ale chyba jest tam kilka), dużo mniejszych szczytów, jakieś małe wodospady i dużo innych atrakcji. Jeśli chodzi o mieszkanie, to raczej preferuję "agroturystykę", można wynająć pokój w domu miejscowych, często mają oddzielne duże pokoje z łazienkami i jest dużo taniej, a czasem nawet lepiej dla dziecka niż w hotelu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może warto dzieci zabrać gdzieś za granicę żeby poznały trochę świata? Dużo ciekawych ofert ma biuro podróży Itaka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Albo wysłać na kolonię lub obóz same, troszkę samodzielności też się nauczy - pozna wiele osób.
My korzystaliśmy ze strony camply.pl - taka wyszukiwarka kolonii i obozów. mogę polecić bo oni mają ofertę wielu biur z całej polski i nie trzeba się przedzierać po ofercie z każdego z biur indywidualnie. za co duży plus.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Itaka nie chcemy tu twoich reklama....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam się wybrać http://relaks.net.pl/niedrogie-wycieczki-do-grecji/ gwarantuje że dzieci nie będą się nudzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

My w tym roku zdecydowaliśmy się pozostać w kraju, dlatego na kilka dni wybraliśmy się do Ustronia. Tam wynajęliśmy pokój w willi https://grazyna.ustron.pl/pokoje/. Mieliśmy bardzo blisko do lokalnych atrakcji turystycznych i centrum miasta. Dzieciaki miały ciągle coś do roboty, dlatego wcale nie grymasiły. Byliśmy bardzo zadowoleni z tego wyjazdu i szczerze możemy polecić to miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam Włochy, przed lub po sezonie - czyli najlepiej czerwiec lub wrzesień. A zwłaszcza: okolice jezior Garda, Sardynię, Apulię i Ligurię. Przy okazji zapraszam na mojego bloga o Włoszech: https://viaitalia.pl - może będzie to źródłem inspiracji na nadchodzące lato ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Świetną ofertę posiada biuro podróży https://travelpp.pl/ , które jest partnerem strategicznym TUI. Mają fajne oferty, możliwości, no i fajne propozycje, ponieważ zorganizujecie u nich wakacje na wszystkich kontynentach. Ja bardzo dawno nie była na żadnych wakacjach, dlatego, jeśli teraz będę je planowała, to na pewno w jakimś wyjątkowym miejscu, aby odpić sobie te lata bez wyjazdów. Odpoczynek należy się każdemu, dlatego warto szukać wyjątkowych dla siebie propozycji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moim zdaniem idealnym miejsce na wakacje z dzieckiem jest Hel. Oprócz plaży jest wiele muzeów i innych atrakcji, a przy tym nie ma tłumów. Polecam poczytać więcej o wakacjach na Helu: https://kierunekzwiedzania.pl/atrakcje-na-helu-muzea-i-inne-ciekawe-miejsca-na-wakacje/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zerknij sobie na wyszukiwarkę wyjazdów dla dzieci http://www.camply.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wygodny, nowoczesny hotel z basenem, czy też może namioty? Jest to całkowicie inny scenariusz na wakacje, ale tu zarówno jedno jak i drugie ma swoje plusy i minusy. Ja to w zależności na co mam ochote, zarówno fajnie jest w hotelu, jak i pod namiotami może być super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetne miejsce na wakacje z dzieciakami http://inwestokracja.pl/rodzinne-wakacje-z-dzieckiem/ na pewno nie będą się nudzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do dziadków na mazury zaworze. A jak nie miałam takiej możliwości a był w okresie przedszkolnym to prywatne przedszkole lub pół kolonie. Kolonie są chyba od 8 lat. Przynajmniej ja pierwszy raz byłam sama na koloniach w wieku 8 lat :)

Jeśli szukacie kolonii z atrakcjami sportowymi, polecam zerknąć sobie na te obozy żeglarskie:
https://sztormgrupa.pl/index.php/lato/obozy/

Dla dzieciaków od 8 do 18 lat. Są organizowane na Mazurach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja co roku jeżdżę z dziećmi na Mazury. Odpoczynek w domku nad jeziorem i zabawy na łonie natury to dobry sposób na wakacje z dala od miejskiego zgiełku. A do tego mogę popływać na mojej ukochanej desce SUP Gladiator . Starsza córka już nawet próbuje pływać ze mną ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

My bardzo lubimy jeździć nad polskie morze. Niedaleko Gdańska jest super pensjonat Baron. Spokojnie mogę polecić to miejsce. Ładnie urządzone pokoje, dobrze wyposażone i komfortowe. Świetna obsługa z właścicielem na czele. Niedaleko jest piękna plaża. Na terenie ośrodka jest też basen. Serwują tez smaczne jedzonko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ze swoimi dziećmi w podobnym wieku byliśmy ostatnio w Poznaniu. Sporo tam atrakcji dla najmłodszych. Nocowaliśmy w Expolis Residence. Polecam to miejsce, pokoje są wygodne, a wszystko w dobrej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Byłam na weselu niedawno w hotelu https://dosloncespa.pl/ i byłam pod wrażeniem możliwości. Myślę, że w przyszłości też rozpatrzę podobną lokalizację, a może nawet wynajmę salę w tym hotelu, bo bajeczna. Wysoki poziom, cztery gwiazdki i okolica zielona. Nie jest to typowo miejski klimat, tylko bardziej właśnie pod aktywny wypoczynek na rowerze. Miłe wspomnienia, a rzadko cokolwiek polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Spędziłem przyjemny urlop w hotelu https://dosloncespa.pl/ i przyznam, że poza wnętrzami to mnie najbardziej przyciągnął teren zielony, bo akurat hotel dysponuje, czy to pod pikniki firmowe, czy spotkania integracyjne. Dużo się dzieje na miejscu moim zdaniem w porównaniu do innych baz noclegowych. Bywam w różnych miejscach na terenie kraju, ale tutaj czuję zawsze wakacyjny klimat. Podróżuję sam, ale miejsce poleciłbym całej rodzinie zdecydowanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z rodziną realizowałam bon turystyczny, właśnie mają pod tym względem doskonałe warunki. Atrakcje dla dzieci zrobiły na mnie wrażenie. Szkoda, że za czasów naszego pokolenia tak ludzie się nie starali :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzieci w tym wieku są już na tyle duze, że mozna zaplanowac nieco dalsze kierunki ;) Nie ma co się bać - przeszkoda moze być tutaj jedynie długi lot.
Ciekawe wyjazdy w egzotyczne kierunki organizuje obecnie to biuro podrózy:
https://relaksmisja.com/cat_aktywnosci/wakacje-rodzinne-z-dziecmi/

Jest nakierowane na atrakcje, tkóre mogą się spodobać dzieciom. Na miejscu są animatorzy dla dzieci. Na takiej Sri Lance na przykład mozna liczyć na noclegi w domku na drzewie czy spotkanie ze słoniami.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

W Krakowie mieszkam to mamy rodzinne miejsce , czyli hotel Dosłońce SPA. Na samych atrakcjach wodnych można cały dzień spędzić. W hotelu często się sporo dzieje, no i 4 gwiazdki mają, a ceny całkiem normalne, co mnie dalej trochę zaskakuje. Nigdy nie było żadnych problemów z rezerwacjami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Raczej ciężko o atrakcyjniejsze miejsce w Polsce na weekend z dziećmi - https://energylandia.pl/atrakcje/strefa-familijna/ Jeśli tylko pogoda dopisze, to macie zajęcie na kilka dni i nie będzie momentu na nudę. A z czego może dziecko korzystać, to już zależy od odwagi i wzrostu. My korzystamy z różnych opcji i zawsze się dobrze bawimy. Ale kwestia taka, co kto lubi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zgadzam się z powyższą opinią :) Śmiało mogę polecić Hotel Mercure Dosłońce SPA. W weekendy ciekawy program animacyjny dla dorosłych i dzieci z muzyczką na żywo w Lobby Barze. A balijski masaż - rewelacja!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tydzień półkolonii za 750, tydzień Lata w Mieście 200, tydzień u babci, tydzień półkolonii sportowej na basenie 760, potem wczasy rodzinne i coś muszę wykombinować na koniec sierpnia jeszcze...nie wypowiem sie na temat zmiany cen bo to pierwsze półkolonie syna. Poza tym trzeba jeszcze opłacić dyżur wakacyjny w prywatnyn przedszkolu młodszego dziecka, 1000 mcznie.. Jeśli pogoda będzie brzydka chcemy chodzić na salę zabaw:
https://www.bezpiecznedziecko.eu/sala-zabaw-dla-dzieci-najlepsza-na-niepogode/

jest na co pracować jednym słowem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jako, że morze mamy przez cały rok, to na urlop staramy się wyjeżdżać w inne części Polski. Rok temu trafiliśmy nad wspaniałe jezioro w Wielkopolsce https://www.olandia.pl/ , naprawdę genialna okolica, a hotel to prawdziwy luksus dla całej rodziny. Dobre jedzonko i cała masa atrakcji, np. dla dzieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie musisz jechać za granicę żeby spędzić udany urlop z dziećmi. Możesz odwiedzic na przykład Wrocław. Jest tam mnóstwo ciekawych atrakcji, takich jak np. https://hydropolis.pl/ czy ZOO.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mazury są super miejcem ;) https://www.dzieciakiwplecaki.pl/artykul/7448/mazury-najlepszym-miejscem-na-rodzinny-wyjazd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może Okuninka nad Jeziorem Białym?
W Okunince znajdują się liczne lokale gastronomiczne, w których można spróbować regionalnych potraw i napojów.

Podsumowując, nad Jeziorem Białym w Okunince znajdziesz wiele atrakcji, które mogą zainteresować dzieci i dorosłych. Jednak ostateczną decyzję o wyjeździe z dziećmi powinna podjąć rodzina, biorąc pod uwagę preferencje, wiek i potrzeby swoich dzieci oraz dostępność czasu i środków finansowych.

Jesli szukacie noclegów w Okunince, polecam ten domek letniskowy https://szyszka-okuninka.pl/ DObry standard i świetne położenie w cichej części.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lekarstwa: probiotyk, coś na gorączkę, plastry, termometr, nawet jakiś maly inhalator ogólnie podstawowe leki żeby w razie czego nie szukać apteki. Może jakieś przekąski. Pieluchy do wody. Ja zawsze biorę książeczki zdrowia wszędzie mleko jeśli piją. Ogólnie probiotyk można zacząć podawać tydzień przed wyjazdem dzieci jak i rodzice.
Oczywiście również wygodne buty, jeśli szukasz już teraz butów na lato dla dziecka, zerknij sobie na przykłąd tutaj https://ebuciki.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jako że my cały czas nad morzem, to uciekamy na podkarpacie https://debowy-dwor.pl/caloroczne-domki-nad-jeziorem/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybierając się do małych miejscowości zawsze warto sprawdzić czy są tam strony internetowe takie jak https://tuostrowiec.pl Jest to rozwiązanie na to by znaleźć lokalne atrakcje dla całej rodziny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiele ciekawych lokalizacji na wakacje z dzieckiem znajdziesz na https://babygo.pl/wakacje-z-dzieckiem-2023 co ciekawe wraz ze szczegółowymi recenzjami. Tu odniesienie do podstrony z recenzjami: BabyGo | Wakacje z Dzieckiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam wyjazd do Poznania. Mają tam fajne ZOO nowe i stare, do tego palmiarnię oraz rewelacyjny Aquapark. Moim szkrabom bardzo się podobało w tym mieście. Dojazd pociągiem jest super, a fajne noclegi mieliśmy w hostelu PETIT.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam wyjazd nad jezioro do Wioski pod Żaglami w Mikołajkach. Oferują tam zadbane domki letniskowe. Świetna opcja dla dzieciaków. Moim bardzo się podobało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możliwości są różne i na pewno nie będzie brakować pomysłów na to, jak aktywnie spędzać czas na Mazurach. Na stronie http://www.kajakiempotrawie.pl są organizowane wyprawy po okolicy, w tym także spływy kajakowe Kanałem Elbląskim - sami zobaczcie jaka to frajda https://www.youtube.com/watch?v=C26xU1P3qRQ. A dla tych, którzy jednak wolą stąpać po lądzie, oferują rowery na wynajem. U nich każdy coś dla siebie znajdzie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

o to polecam podkarpacie https://debowy-dwor.pl/caloroczne-domki-nad-jeziorem/domki-nad-stawem-woda/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo ciekawym miejscem które warto odwiedzić jest kompleks wystawienniczo-rozrywkowy zrewitalizowany w miejscu byłego PGR-u. Wystarczy zajrzeć na https://pgrkoszelew.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprzątaj razem z nimi w formie zabawy,kto więcej wrzuci,może być przy ulubionej piosence
Puki nie sprzątnie starszy to nie może wziąść kolejnej zabawki,konsekwentnie
Angażuj do codziennych spraw,wyjecie prania z pralki,wycieranie kurzu na szafce,podlewanie kwiatków
Corka nie lubi się przemęczać,ale wytrwale lłumaczyłam i teraz sama ogarnia swój pokoj po zabawie
https://sponsorsportu.pl/sala-zabaw-dla-dzieci-jak-wybrac-najlepsza-sale-do-zabawy/

Warto jest równiez zaplanować wspólne wyjście do sali zabaw ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Traveligo https://www.traveligo.pl/last-minute/egipt znaleźliśmy mega fajny 5* hotel z 22 zjeżdżalniami ;) Rezerwowaliśmy już wakacje na przyszły rok na wrzesień ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My często sprawdzamy właśnie bazy noclegowe typu https://noclegownia.net i jak trafi się nam jakaś fajna miejscówka w dobrej cenie to na tej podstawie wybieramy kierunek wyjazdu :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem z dziećmi warto jest wybrać się w góry. Ja z całą rodzinką jeździmy i wiemy jakie to cudowne. Wspólne wyjazdy budują rodzinną wieźć. Poczytajcie sobie o tym na stronie https://karolinamalinowska.pl/gorskie-wycieczki-sila-wiezi-rodzinnych/ to bardzo fajny blog. Tam są artykuły o górskich wycieczkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapraszamy do Stegny pod domki. Nowoczesne domki, klimatyzowane na bezpiecznym, progodzonym terenie przystosowanym dla dzieci.
http://www.morzetustegna.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli zdecydujesz się na wyjazd do Poznania, polecam nocleg w Hostel Explorer. Bardzo wygodne pokoje w dobrej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzieci w tym wieku najlepiej zabrać nad jezioro do domku letniskowego. Polecam domki jakie oferuje Wioska pod Żaglami w Mikołajkach. Fantastyczne miejsce na urlop dla całej rodziny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Góry są świetnym pomysłem na rodzinne wakacje. Maluchy mogą zażyć świeżego powietrza, podziwiać widoki i ćwiczyć swoją wytrzymałość podczas wycieczek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli szukacie fajnych miejsc na wakacje z dziećmi, to sprawdźcie tutaj: http://mywaytrip.pl/wakacje-z-dzieckiem-miejsca-wakacje-z-dziecmi/ Znajdziecie tutaj ciekawe miejsca na wakacje z dzieckiem w całej Polsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli lubicie morze to polecam Ustkę. Nocleg Blisko plaży znajdziecie tu https://wakacje-ustka.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

rodzice chrzestni-kiedy zapytać? (20 odpowiedzi)

Tak sobie myślę kiedy prosi się by dana osoba została rodzcem chrzestnym naszego Maluszka? Jak...

Kasza manna do butelki (27 odpowiedzi)

hej Dziewczyny jakie proporcje dajecie tak żeby dziecko piło kaszę manne z butli. Cukier...

nnt. mieszkanie na parterze (71 odpowiedzi)

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na parterze właśnie i proszę Was kobitki byście napisały...