Wrocław czy Kraków? Urlop. (7) Które miasto wybrać na wakacje? Słyszałam, że oba są magiczne. Ale jak byście... wakacje Szukam sprawdzonego noclegu w okolicach Muszyny/Krynicy/Piwnicznej (12) Witam, Jak w tytule. Szukam kwatery lub domku w tych okolicach. Najlepiej... lysy_znad_wisly Biuro Happy Travel Marcin Kobus (4) Szukam osób poszkodowanych przez to biuro. Właściciel miał kilka oddziałów,... XYZ
wakacje z dziećmi (23) ciekawe miejsca w Polsce na wakacje z dziećmi Gizela Gdzie w góry z dzieckiem na wakacje-miejsca godne polecenia (153) Jak co roku chciałabym pojechać na urlop w góry. Byle nie do Zakopanego- tam... asmarforol Wakacje z dziećmi (83) nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w... asienkaj Wyjazd w Słowackie Góry (2) Dzień dobry Chciałabym jechać po raz pierwszy do Słowackiego Raju. Proszę o... Olmia gdzie na wakacje samotna matka + dziecko (213) Witam, zazwyczaj oferty dotyczą rodziny minimum 2+1, wtedy dziecko do 3 lat... wakacje 1+1 Miejsce na integrację zespołu z pracy (3) Witam, jeśli poszukujecie miejsca na integrację swojego zespołu to gorąco... kasia567 Samotny wyjazd w Tatry (2) Hej, cześć! Byłam już w górach dwa razy, pokochałam, teraz jadę trzeci raz,... soulvana gdzie na wieś z dziećmi? (24) szukam jakiegoś fajnego miejsca na wyjazd z dziećmi latem, jakiegoś... bauaganiarka` Jaki sprzęt w góry z dzieckiem (2) Wybieramy się w góry z 2 dzieci I mam pytanie - jaki sprzęt ze soba zabrać?... Salmara Pierwszy raz w górach (2) Jedziemy pierwszy raz z mamą w góry- dokładnie do Poronina chcemy jechać.... betrela Jak zabezpieczyć się przed kieszonkowcami w podrózy (2) Jak w temacie. Wybieramy się niedługo do Grecji i szukam sposobów na... Parlik W góry pociągiem - gdzie? (48) Mam pytania do bardziej doświadczonych turystów. Gdzie najlepiej wybrać się... mama Fajne miejsce pod namiot - wyjazd z dziecmi (4) Witam, jak w temacie - poszukuje fajnego, sprawdzonego miejsca do wyjazdu pod... Pawel klasyczne włochy z rainbow tours ktos był? (31) jesteśmy prawie zdecydowani ale szukam opinii i sugestii. Pierwszy raz... mama2x Wyrobienie paszportu (1) Czy ktos ostatnio wyrabiał paszport w Gdańsku? Jak z kolejkami i ile... Łukasz Widok na Gdańsk (1) Cześć, znacie może miejsce gdzie można podjechać samochodem i z wnętrza auta... Wakacje rodzinne z trzylatką, doradźcie sprawdzone miejsce (12) chcemy wybrać się gdzieś z trzyletnią córką, więc kryterium zasadniczym jest... majasia81