Sri Lanka przewodnik (1) Wakacje na Sri Lance a lokalny przewodnik. Szukam konkretnego przewodnika,... Maja87 Interparking - beznadzieja (1) Widzę, że temat parkingu lotniskowego był już kilkukrotnie poruszany. Ale bez... Adam SP Wakacje z dziećmi (115) nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w... asienkaj
Parking (1) Cześć, mam pytanie do mieszkańców Gdyni. Czy mogę zaparkować samochód na 2-3... JK Samolot (1) Cześć Czy Wizzair nakłada jakieś kary za to że nie polecę jak mam bilet ?... Rysiu Jak dojechać z Larnaki do miasta (3) Witam wszystkich. Wybierając się na wakacje na Cypr z rodziną postanowiłem... TilGenism W góry pociągiem - gdzie? (49) Mam pytania do bardziej doświadczonych turystów. Gdzie najlepiej wybrać się... mama jak dotrzeć z disneylandu do Paryża? (29) Cześć. planuję wakacje z narzeczoną w paryżu i żeby oblecieć ciekawsze... izak4324 Rejsy z Gdańska na Hel - jakie są Wasze opinie? (1) Chciałbym się wybrać z bliską osobą na Hel i szukałem różnych wariantów.... Z Wrzeszcza Legoland Dania warto? (50) z 11 latkiem i 6 latkiem chcemy pojechac. Olga Jaki hotel w Sopocie polecicie (12) Witam Nie jestem z Trójmiasta , ale zakładam temat na tym forum ponieważ... Gdzie na wakacje? (19) Gdzie na wakacje z dzieckiem 3 letnim? Ktoś coś poleca? Aneta_ Sobieszewo sanatorium (1) Kto zaczyna turnus od 26.06.2024. Może ktoś wie czy wiekowo przydzielaja do... Marek Łączenie dwóch biletów SKM. (1) Czy jeśli dwa trzy bilety papierowe na ulgę studencką (której już nie mam),... Daxxx Gdzie w góry z dzieckiem na wakacje-miejsca godne polecenia (173) Jak co roku chciałabym pojechać na urlop w góry. Byle nie do Zakopanego- tam... asmarforol Jaka wycieczka dla historyka/archeologa? (1) Cześć wszystkim:) Od jakiegoś czasu myślę żeby zrobić niespodziankę mężowi i... Jego fanka:) Wyprawa w Tatry (6) Nigdy nie miałam okazji być w Tatrach, w ostatnim czasie uznałam, że jednak... Lanta Fajny hotel nad polskim morzem - gdzie? (13) Polecicie coś? mamaalanka hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja (73) polećcie proszę dobry sprawdozny hotel Wiktoria29 Jaki bar mleczny w Warszawie polecacie? (1) Wybieramy się ze znajomymi na weekend do Warszawy ale chcemy jak najmniej... margac79