Magnolie (2) Gdzie w Gdańsku kwitną magnolie? poszukiwacz Jak wiele pańśtw odwiedziliście (3) Jak w temacie. Jak wiele pańśtw odwiedziliście do tej pory ? Które poza tym... Mertono Góry Świętokrzyskie całe 3 dni! Co zwiedzić? (2) witam, chciałabym wsiąść w środę wieczorem w pociąg i pojechać w góy... podróżniczka
Nieopłacenie mandatu (1) Dzień dobry. Dostałam mandat w ZKM Gdynia. Nie chce się wgłębiać w szczegóły,... Wkurzona Pilne, nocleg Poznań. (10) Witam, poszukuję czystego i niedrogiego noclegu w Poznaniu. może ktoś z Was... kalka Gdzie z dzieckiem na wczasy (3) Witam. Gdzie polecacie wybrać się z rocznym dzieckiem na wczasy. Myślę że tak... Tośka Jak dojechać z Larnaki do miasta (2) Witam wszystkich. Wybierając się na wakacje na Cypr z rodziną postanowiłem... TilGenism Taxi (1) Ukraińscy kierowcy notorycznie nagrywają pasażerów bez ich zgody. W ich... Co zobaczyć w Krakowie (2) Wybieram się z nastoletnią siostrą do Krakowa. Jakie miejsca polecicie... Zamalia Gdzie w góry (3) Chcielibyśmy wybrać sie mniej więcej za miesiąc w polskie góry.... w jakiej... klasyczne włochy z rainbow tours ktos był? (32) jesteśmy prawie zdecydowani ale szukam opinii i sugestii. Pierwszy raz... mama2x Biuro Happy Travel Marcin Kobus (5) Szukam osób poszkodowanych przez to biuro. Właściciel miał kilka oddziałów,... XYZ Wyjazd w Słowackie Góry (2) Dzień dobry Chciałabym jechać po raz pierwszy do Słowackiego Raju. Proszę o... Olmia Miejsce na integrację zespołu z pracy (3) Witam, jeśli poszukujecie miejsca na integrację swojego zespołu to gorąco... kasia567 Samotny wyjazd w Tatry (2) Hej, cześć! Byłam już w górach dwa razy, pokochałam, teraz jadę trzeci raz,... soulvana gdzie na wieś z dziećmi? (24) szukam jakiegoś fajnego miejsca na wyjazd z dziećmi latem, jakiegoś... bauaganiarka` Jaki sprzęt w góry z dzieckiem (2) Wybieramy się w góry z 2 dzieci I mam pytanie - jaki sprzęt ze soba zabrać?... Salmara Pierwszy raz w górach (2) Jedziemy pierwszy raz z mamą w góry- dokładnie do Poronina chcemy jechać.... betrela Jak zabezpieczyć się przed kieszonkowcami w podrózy (2) Jak w temacie. Wybieramy się niedługo do Grecji i szukam sposobów na... Parlik Fajne miejsce pod namiot - wyjazd z dziecmi (4) Witam, jak w temacie - poszukuje fajnego, sprawdzonego miejsca do wyjazdu pod... Pawel