Paskudna sprawa - biegunka podczas podróży. (12) Witam, mieliście problem wczasie podróży, biegunka?? Toalet brak. W tramwaju... ABC Dla osób chcących rozwinąć agroturystykę. (1) Już ją prowadzisz lub chcesz rozwinąć w tani sposób ? Mam w ofercie domki... Janbers Ciekawe miejsca w Warszawie dla dzieci (3) Niedługo chcemy z dzieciakami odwiedzić Warszawę. Jakie ciekawe miejsca... irmela
Szukam wolnego apartamentu/ domku / pokoju od 15.08 na weekend (1) Witam serdecznie Szukam wolnego apartamentu/ domku / pokoju od 15.08 na... Michał Domki letniskowe Stężyca (1) Hej :) Czy możecie polecić domki letniskowe w Stężycy i okolicach dla 6-7... Agata Łeba, atrakcje - co polecacie? (17) Dziewczyny, jedziemy na kilka dni do Łeby. Będzie mój dwulatek i dzieci brata... karolina_ka Rejsy statkami (4) Czy ktos zna firmę z Gdańska Cruise&travel ? Mają dużą ofertę na... Mini nnt Szukam miejsca na wakacje- Toskania, polecacie coś? (10) jak w temacie:) czy któraś z Was była w Toskanii i może polecić jakąś... mrtusia Kantor Online (6) Polećcie bezpieczny kantor online do wymiany walut na wakacje. Planujemy... podrozniczka Miejsce, gdzie można zaszyć się na kilka dni (3) Szukam pensjonatu, agroturystyki itp. gdzie mogłabym choć trochę odpocząć od... Verae plażą między Gdynią a Sopotem? (1) W połowie maja chcę jechać go Gdyni i poza spacerami bulwarem chętnie... turystka Trasa Gdańsk plaza (2) Hej chce pojechać w weekend majowy 2 maja przyjadę do gdanska i chce pojechac... Estta Kartą mieszkańca poza Gdańsk? (1) Witam serdecznie. Mam do was wszystkich takie ważne dla pytanie. Czy na kartę... Kamil Niecodzienna akcja studencka (1) Studenci PG wpadli na pomysł jak połączyć przyjemne z pożytecznym. Sprawdź... Krzysiek & Szymon Gdzie na wakacje z wędką i małymi dziećmi, może spa? (21) Hej jak w tytule- poradźcie, gdzie na wakacje z wędką i coś dla małych Dzieci... Sylwia Biuro podróży Prima Holiday - opinie (5) Proszę o opinię dotyczące biura podróży Prima Holiday. Czy ktoś był już na... user_137693146804 Dojazd (1) Szukam od kwietnia dojazdu do pracy w Bydgoszczy z Sępólna Krajeńskiego na... Wycieczka do Paryża (1) Ktoś organizował sobie w ostatnim czasie samodzielnie wycieczkę do Paryża?... Anonke Tygodniowy pobyt w Szwecji - ubezpieczenie (2) Planujemy tygodniowy pobyt turystyczny w Szwecji. Pytanie, czy oprócz... gustawo Polećcie tani nocleg w Lublinie (9) Witam, Prośba jak w tytule. Wybieram się tam na tydzień i to niedługo,... ona_fit