Autostopem przez Skandynawię (2) Jestem freelancerem, spontaniczny bez ograniczeń podróżnik. Poszukuję osoby... Podróżnik Trójmiejski Klub Wysokogórski (1) Cześć, czy ktoś z Was był na kursie z TKW? Jak wrażenia? :) Ala8383 Ocean Park Władysławowo (59) Witam, byliśmy dzisiaj we Władysławowie i odwiedzilismy Ocean Park. Oficjalne... AgaaR
Dziemiany i okolice - gdzie można zjeść dobry obiad? (18) Jak w temacie. Gdzie śmiało można jechać całą rodziną na obiad (przed... AgusiaGda odsprzedam wycieczkę na Majorkę (1) od 23.06.2018 do 01.07.2018 , 2+2. 9562zł, wpłacona zaliczka 470zl(którą chcę... basia Ankieta dla osób lubiących podróżować (2) Witam, jestem studentką 3 roku i proszę o uzupełnienie poniższej ankiety.... Angelika Bilety SKM w automatach i kasach biletowych... (2) Zaciekawiła mnie jedna sprawa. Dlaczego SKM kasuje w automatach więcej niż w... Podróż rowerem (1) Witam. Mam na imię Łukasz mam 28 lat ;) Szukam osób chętnych do podróży... lukasz7221 Dojazd autem nad morze między Karwią a Łebą ? (1) Ferie zimowe 2018 (1) Rodzinny obóz narciarski... Bliss Podróże Est lorek przewozy autobusowe (1) Witam , dnia 02.01.2018 jechaliśmy z żoną i dziećmi do Bremerhaven z Gdańska... Mateusz Petersburg (8) Myślę o wypadzie na weekend majowy do Petersburga. Byliście już tam może,... koralik19 międzynarodowym touroperator (1) Słyszeliście o międzynarodowym touroperatorze https://directspaintour.com/ ?... haniaher Papierosy na lotnisku (1) Czesc wszystkim czy ktos z podróżujących wie ile teraz kosztują papierosy w... Asiaaa DRAMAT w Polskim Busie! (1) Spotkaliście się z czymś takim? https://www.youtube.com/watch?v=aaA2niiBXWE soluffka Wypad z namiotami, grill, gitara.. (3) Czy może ktoś podpowiedziec super miejsce w okolicach Gdańska gdzie można... Włochy klasyczne (5) Kto był teraz na objazdówce z rainbow . ciekawa jestem czy jedzenie na które... dunka Gruzja , Armenia (1) Czy ktoś podróżował z Wytwórnią wypraw z Warszawy do Gruzji? Proszę o opinię Nocleg Gdańsk (1) Witam. Czy komuś wiadomo coś o tej ofercie noclegu??? Jedziemy w to miejsce z... Maria jakie noclegi okolice Wisły lub żywca z dziećmi (1) może ktoś poleci jakieś noclegi asia