Ferie - jakie plany (6) Jutro zaczynają się ferie :D Macie jakieś plany z nimi związane :) ?... Jakie nowe kierunki wakacyjne z lotem z Gdańska Was interesują ? (3) Do mieszkańców Trójmiasta i okolic. Jakie kierunki wakacyjne z lotem z... Szymon - 24Holiday Pilotaż i przewodnictwo (1) Witam, jestem studentką i piszę pracę licencjacką na temat deregulacji zawodu... Studentka
Poszukuję kompana na PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA (1) Witam. Zacznę od przedstawienia się - Adam 23 lata, zamieszkały Rumia.... adamkowalczyk05 Wyjazd w góry,Zakopane (4) Chcialam z rodzinką z dwójką dzieci wyjechac do Zakopanego.Może polecicie... anetka3010 Kraków hostel - polecicie jakiś? (3) Czy polecicie jakiś tani dobry nocleg w cetrum w hostelu? Zależy mi aby była... nocleg Nowe kierunki z Gdańska: Sycylia i grecka wyspa Kefalonia (1) Wielu z Was szuka nietypowego, nowego kierunku wakacyjnego realizowanego z... Szymon góra gradowa (1) jest płatny parking na Górze Gradwej? i do której? tojaa wypożyczanie samochodu na urlopie (1) Czy uważacie, że warto na urlopie wynająć samochód? Wiadomo, że to zależy od... kayla77 Boże Narodzenie na Kaszubach (13) Planujemy wyjechac na świeta. Macie godną polecenia kwaterę gdzie gospodarze... M. Dalekie Podróże (1) Poszukuję osób z Trójmiasta i okolic do wspólnych dalekich wyjazdów ( poza... natszept strefa wolnocłowa na lotnisku a ceny (3) Witam, dawno nie zaglądałem ;) Chciałbym zapytać osoby latające mniej lub... gawel0202 Odpoczynek nad jeziorem - Kaszuby (2) Witam Szukam jakiegoś w miarę taniego ośrodka wypoczynkowego/agroturystyki... anonim Majorka w drugiej połowie października - jaka pogoda? (1) Dziewczyny czy któraś z Was była w październiku na Majorce? Jaka była pogoda?... mama Gdzie pozostawić w Gdyni samochód (1) W niedzielę wyjeżdżam pociągiem z Gdyni. Wracam kolejnego dnia czyli w... q3d byłam widziałam i polecam (1) może komuś doradzę gdzie spędzić fajnie 3-4 dni , sama długo szukałam ,... Beata Fajne narzędzie do LAST MINUTE (9) Fajne narzędzie dla miłośników wakacyjnych ofert LAST MINUTE. Wiemy, że... latamzgdanska Długi weekend sierpniowy-kaszuby (1) Gdzie znaleźć na Kaszubach wolne domki na długi weekend sierpniowy na... Kami1234 Sprawdzone miejsca na 2, 3 dniowy wypad łeba?ale tanio tz 100 doba (10) Może znacie coś co polecicie jest tego ogrom w internecie większość zajęta... Goralka wypad 2-3 dniowy na Kaszuby (2) Witam, chciałabym spędzić z moim 10-letnim synem fajnie czas gdzieś nie za... Beata