Paskudna sprawa - biegunka podczas podróży.

Witam, mieliście problem wczasie podróży, biegunka?? Toalet brak. W tramwaju albo w autobusie jesteś. Rzecz naturalna. Mieliście taka krępującą sytuację. Głupi temat ale tak bywa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Paskudna sprawa - biegunka podczas podróży.

przesr*na sprawa, stary ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Paskudna sprawa - biegunka podczas podróży.

Jak jedziesz na wakacje, to kup Stoperan.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Paskudna sprawa - biegunka podczas podróży.

ja na wczasy zawsze biore probiotyk, ktory skraca czas trwania biegunki i srodek nawadniajacy z elektrolitami orsalit, bo przeciez od biegunki do odwodnienia bardzo nie daleko, a kto chce spedzic wczasy w szpitalu... stosuje te leki zarowno dla doroslych jak i dla moich dzieci:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Biegunka, zmiana flory bakteryjnej, inne potrawy... Biegunka jak nic. Niestety od kiedy i nam przytrafiła się na wakacjach zemsta faraona nie zapominam spakować stoperanu :D Poczytajcie sobie, może komuś się przyda:

http://veturo.pl/article/3734/zemsta-faraona-podroze-egzotyczne-apteczka/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Paskudna sprawa - biegunka podczas podróży.

nigdy jakoś się nie zdarzyło, ale za to moje dziecko często jak gdzieś wyjeżdżamy to miewa biegunkę :/, zawsze staram się mieć pod tym kątem wyposażoną apteczkę (probiotyki, elektolity itp) i jakoś da się przetrwać ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Paskudna sprawa - biegunka podczas podróży.

Sama nie miałam takiego problemu ;) Ale moje dzieci często dopada jakaś biegunka. A probiotyki zawsze mam w apteczce, tak samo zabieram je w podróż.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Paskudna sprawa - biegunka podczas podróży.

ale jak jedziecie tramwajem np z pracy i nagle wam się chce z korzystać z toalety.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Smecta Go. Zawsze pomaga i zawsze mamy ją w apteczce.
Czym się różni od normalnej Smecty? Głównie formą, bo tutaj macie gotową zawiesinę w saszetce, macie tylko wypić i przy okazji w tej saszetce macie coś osłonowego na żołądek...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

biegunkę w podrózy powinno się leczyc odpowiednimi lekami. https://www.euroclinix.net/pl/zdrowie-w-podrozy/biegunka-podroznych
jeśli jest poważna to warto wziąc antybiotyk, jesli nie, to lek hamujacy prace jelit powinien starczyc. i duzo wody. a czy w atuobusie, czy w tramwaju, wszędzie leczy się tak samo ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dodatkowo w podróż warto jest wziąć probiotyk flostrum, łagodzi objawy związane z biegunką, bólem brzucha, odbudowuje i wzmacnia florę jelit. Ja zawsze na wyjazdy pakuję ten probiotyk do apteczki, jest wygodny bo w kropelkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Twoim miejscu zastanowiłabym się dlaczego tak jest i dlaczego Ci się to zdarza. To nie jest normalnie. A może powinnaś poczytać o nieszczelności jelit?

________________________________________
https://kosapopatelni.pl/nieszczelne-jelita-co-kryje-sie-za-tym-terminem/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie na wakacje za granice? (14 odpowiedzi)

Chcemy gdzies jechac, ale nie mamy zielonego pojecia gdzie. Planujemy wycieczke w pazdzierniku....

gdzie na wakacje samotna matka + dziecko (219 odpowiedzi)

Witam, zazwyczaj oferty dotyczą rodziny minimum 2+1, wtedy dziecko do 3 lat jest gratis. Jeśli...

Wakacje z dziećmi (111 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...