hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

polećcie proszę dobry sprawdozny hotel
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

w turcji bylismy w hotelu gypsophila village - kompleks domkow na bardzo duzym terenie, przy samym morzu, baseny i zjezdzalnie dla dzieci, mini klub plus zadaszony plac zabaw z polskim animatorem, dmuchany zamek do zabawy

goraco polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

W minione wakacje byliśmy w Turcji z dzieckiem niespełna 2 letnim... hotel fajny, pięknie położony, sporo atrakcji dla dzieci (mini club, dyskoteki, malowanie twarzy, baseny, brodziki, zjeżdżalnie), jedzenie dobre, ale czystość jak dla mnie pozostawiała wiele do życzenia...mimo to pojechała bym tam jeszcze raz bo naprawdę klimat hotelu super (wioska wakacyjna), położony pięknie, widok na wyspę Kos (rejsy statkiem za niewielkie pieniądze), pięknie położona restauracja (super klimat nicą), miła obsługa. Sporo Polaków z dziećmi, generalnie hotel nastawiony na rodziny z dziećmi co nam się podobało bo córka się nie nudziła :)
Warto wspomnieć, że samo Bodrum jest naprawdę piękne (byłąm już w Turcji 3 razy i tu najbardziej mi się podobało).

Link do strony hotelu
http://www.armoniabodrum.com/en/galeri.asp#alt

Na innych stronach znajdziesz opis i opinie
Hotel Armonia Village Spa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

my bylismy w Turcji też koło Bodrum w hotelu Kefaluka, polecam ale ogólnie wolę Kos , tak jest super hotel Puravida blue lagoon, bylismy 2 razy, piękna plaża i dużo atrakcji dla dzieci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

http://www.wezyrholidays.pl/hotel/OTIUM_ECO_CLUB_SIDE,453,331,5,3,563,2,1,14201305290010267220267510003310052102120000000453.html

Zdecydowanie jeden z najlepszych hoteli, w ktorych bylismy. Grecja nie moze sie rownac, przy stosunku jakosci do ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

bardzo dziękuję za wszelkie opinie, czyli wychodzi na to, ze w turcji tak zeby było brzpiecznie i czysto trzeba brać 5 gwiazdek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

Nie, my rok temu byliśmy w Side w Turcji w hotelu 3,5 gwiazdkowym - Sun Club.
B. fajny hotel, polecam. Czysto, bezpiecznie, dobre jedzenie. Byliśmy z córeczką 15 miesięczną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

W Grecji i w Turcji 3* hotele nie sa jakies super, malenkie kliteczki jako pokoje itp. Od 4* zaczyna sie przyzwoity komfort. Po prostu Turcja jest na tyle tania, ze latwiej sobie pozwolic na 5* niz we Wloszech, czy Hiszpanii przykladowo. To czemu nie skorzystac ;) ? Przynajmniej u nas byly takie kryteria, a nie to ze balismy sie mniejszej ilosci gwiazdek w Turcji.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

Na pewno w Turcji Egejskiej jest inaczej niż na Riwierze Tureckiej... Riwiera ma nowsze hotele. Tam jak byliśmy w 5 gwiazdkach to było super luksusowo, nie było się czego przyczepić. Turcja Egejska jest za to ładniejsza, ale hotele mają niższy standard.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

byłam z córeczką już 2 razy w Turcji i 3 raz jade w tym roku.
mogę polecić te hotele:

http://www.itaka.pl/wczasy/turcja/alanya/hotel_tth_pegasos_planet_incekum_1871.php?SEARCH_HOTEL=7&SEARCH_HOTEL=WAW&SEARCH_HOTEL=DB1&SEARCH_HOTEL=A&SEARCH_HOTEL=10&SEARCH_HOTEL=2013-10-05

oraz

http://www.itaka.pl/wczasy/turcja/side/hotel_tth_pegasos_world_1867.php?SEARCH_HOTEL=7&SEARCH_HOTEL=WAW&SEARCH_HOTEL=DB2&SEARCH_HOTEL=A&SEARCH_HOTEL=05&SEARCH_HOTEL=2013-05-18

a w tym roku jade tu:

http://www.itaka.pl/wczasy/turcja/side/hotel_paradise_side_beach_3419.php?SEARCH_HOTEL=7&SEARCH_HOTEL=WAW&SEARCH_HOTEL=DB1&SEARCH_HOTEL=A&SEARCH_HOTEL=05&SEARCH_HOTEL=2013-05-11

Turcja jest super jeśli chodzi o wypoczynek z dziećmi.
Jak macie jakieś pytania odnośnie tych hoteli to pytajcie, może coś doradzę na podstawie własnego doświadczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

hej lullu, czy mogłabyś napisać w jakim wieku byłaś z córeczka pierwszy raz w turcji?ja chcę jechać z rocznym dzieckiem, jak to wygląda jesli chodzi o czystość, zatrucia pokarmowe?czy jest się czego obawiać?pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

Ja polecam hotel Turunc jełśi chodzi o turcję- jest w marmaris. świetny gdyż jak mówisz jedziecie z rocznym bobasem a tam są też miejsca zacienione bo otel lezy na ogromnym terenie w lesie pioniowym. dziecko bedzie mogla sie bawic ale nie bedzie narazone na promienie sloneczne i sam otel w sobie nastawiony jest na rodziny z dziecmi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

Wiktoria29 - nie ma się czego obiawiać. Moja córeczka miała rok i 3 m-ce, na poczatku się bałam, ale jak Lenka wypiła wodę w basenie i nic jej nie było - wyluzowałam. Myłam jej zęby normalnie wodą z kranu, kaszki i mleko z podgrzanej mineralki. Jadła wszystko i non stop w basenie siedziała - nic jej nie było.
Turcja to nie Egipt, także spokojnie.
Ludzie w Turcji są b. mili i uwielbiają dzieci, dlatego nie ma co się obruszać i trzeba nastawić sie na to, że obcy ludzie będą głaskać i zagadywać dziecko - oni już tacy są. Dla Turków dziecko to skarb i pozwalaja ich na wszystko. Poczytaj trochę przewodników, dowiesz się o kulturze nieco, zachowaniach itd.

Ale ja np. radze zwrócić uwagę na godizny lotów. Np. rok temu Marmaris choć rzeczywiście piękne było dla nas nie dostepne, bo loty z i do PL były w nocy - nie do przejścia z małym dzieckiem. Dlatego poleciliśmy do Side - polecam to miejsce dla rodzin z dziećmi. Spokojne, ale i pięknie, starożytne miasto, jest co zobaczyć, wzdłuż moża długa promenada w sam raz na spacerki z dzieckiem.
Tak jak już wyzej pisałam, byliśmy w hotelu Sun Club - nie zbyt wyszukanym, ale było b. fajnie. Czysto, personel super miły, mały basenik dla dzieci, ogród do brykania, mini disco itd. A hotel przy samym deptaku, a tak położony w głebi że jest cicho...

No ale przede wszystkim...dla nas nie waży był wilkość pokoju i luxusy. My nastawiliśmy się na wypoczynek, razem, plażę, basen itd. I miało być fajnie za niską cenę - i trafiliśmy idealnie. Urlop był cudowny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

Otium calu plac zabaw (bardzo duzy) ma dach przeciwsloneczny, tak samo duzy basen dla dzieci. Mniejszy brodzik i duze baseny sa na sloncu. Poza tym pokoje zabaw, takze sypialnia dzienna dla maluchow (z kamerami, ciagly podglad takze ze swojego pokoju) z opiekunkami, jadalnia dla dzieci na terenie Kids Worldu, i wydielona czesc dla dzieci w glownej jadalni. Specjalne jedzenie dla dzieci, mikrofalowka, podgrzewacze itp. Sztucce i naczynia z Ikei ;) . Animatorzy dla dzieci prawie caly dzien, Mini Klub i codzienne Mini Disco.
Side jest piekne, warto tam pojechac, jesli poza sezonem to dobry hotel tez nie musi byc bardzo drogi. Za tak male dziecko chyba wogole sie nie placi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

W Turcji nie ma co się obawiać jedzenia. My byliśmy w słabym hotelu z 2latką i daliśmy radę. Młoda jadała rzeczy ze stołówki. Tylko picie dawałam jej z butelki ze sklepu. Aha i można tam kupić wszystkie słoiczki takie jak u nas.

Nie wiem jak w innych hotelach ale u nas była pyszna kasza kus kus i młoda na niej żyła:)

Gorąco polecam Bordum i Gumbet ale hotel musi mieć min 4 gwiazdki żeby był ok. Nasz miał 3 i był podły:)

Właśnie - warto sprawdzić czy place zabaw są zadaszone czy w cieniu. nas był na słońcu więc nie nadawał się do niczego.

Basen też był na słońcu ale ja młodą smarowałam 60 do tego miała taki kostium z rękawkami i nogawkami nieprzepuszczający promieni i nic się nie opaliła. Oczywiście obowiązkowa czapka a najlepiej kapelusz z rondelkiem na głowę.

A co do zachwytu Turków dziećmi to my mieliśmy darmowe niańki i zabawowych do młodej. oczywiście cały czas ją pilnowaliśmy i nie spuszczaliśmy jej z oka ale ona miała tam jak hrabina. wszystko by dla niej zrobili:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

wielkie dzięki za wszystkie odpowiedzi, my chcemy jechać na 2 tygodnie więc zależy nam żeby na terenie hotelu było co robić bo raczej z takim maluszkiem nigdzie dalej sie nie wybierzemy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

do lullu- czy mogłabyś powiedzieć coś węcej na temat hotelu pegasos?zastanawiam się nad ofetrtą do pegassos club- czy może widziałaś ten hotel- jak wygląda aquapark?zjeżdżalnie tylko dla dzieci czy dla dorosłych też się coś znajdzie?a jedzenie?pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

Jeżeli chodzi o sam hotel, to fajny jest również Eftalia Aqua, byliśmy z dzieckiem, fajny aqua park jak na Turcję ale dookoła hotelu właściwie nic nie ma:-) dość daleko od lotniska, też warto zwrócić na to uwagę, bo dziecko jest już dość mocno zmęczone samym lotem więc potem wyprawa autokarem jest średnio przyjemna:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

do kolorowanka, jak wielkość pokoju w eftalii?jedzenie?czystość?czy są tam tłumy?jak wielkość pokoju?napisz proszę jak najwięcej na temat tego hotelu bo to drugi jaki bierzmey pod uwagę, z góry dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

Byliśmy w Eftalii Aqua w 2011r czyli jak hotel miał otwarcie (w tym roku otwierają kolejny i wiem, że mają dobrą ofertę), pokoje przestronne, bardzo czyste, wszytko było nowe i piękne, duże balkony, w łazience wanna. Pokoje sprzątane były codziennie, bardzo starannie i dokładnie, obsługa przemiła i jednocześnie nie natarczywa. Jeczenia aż za dużo:-) Ogrom jedzenia, wybór bardzo duży i wszystko pyszne. W hotelu cukiernia oczywiście wszytko w cenie, w cukierni lody, ciasta kawka, pychotka:) przy basenach restaracje z szybkimi przekąskami typu frytki, makarony, burgery kebaby sałatki. Dziecko piło soki z dozowników bez ograniczeń i nic jej nie było a miała 3 lata. W mini barku codziennie uzupełniane piwo, napoje typu sprite cola fanta itp (byliśmy z TUI), sejf w pokoju bezpłatny. Jeżeli chodzi o ilość gości to my byliśmy w maju i tłumów nie było ale leżaki w dobrych miejscach trzeba było zająć przed śniadaniem, dobre miejsce to oczywiście baseny przy aqua parku:-) Osobne jedzonko dla dzieci, krzesełka dla dzieci po każdym użyciu były dezynfekowane i owijane w folie, czyściutko wszędzie poza plażą która jest największym minusem hotelu. Plaża właściwie nie nadaje się do kozystania. Pozatym hotel bardzo fajny. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to pisz:-) tak jak pisałam powyżej, dookoła hotelu nic nie ma ale na przeciwko hotelu zatrzymują się dolmusze którymi możecie pojechać do Alanii czy Konaklii (Konaklii około 4km-chodzilimsy z wózkiem wieczorkiem spacerem).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

dzieki wielkie za wyczerpującą odpowiedź, napisz proszę tylko jak wygląda ta plaża?jest taka kamienista czy brudna, dlaczego nei nadaje się do korzystania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

Teraz tak sobie myślę o tej plaży, że sumie nie wiem o co z nią chodziło:-) wydaje mi się, że na moment otwarcia po prostu nie zdążyli z jej przygotowniem do końca być może traz jest zupełnie inaczej. Plaża jest lekko kamienista tzn jest taki mały zwirek, nie mieliśmy jeszcze wtedy butów do wody, to w sumie nasz błąd nie byliśmy dobrze przygotowani. Brudna nie była. W wodzie na samym brzegu pływały jakieś patyki i jakby "glony" ale to może był taki okres, może coś kwitło? nie wiem, w sumie cały czas spędzaliśmy na basenach:-) też byliśmy dwa tygodnie i się nie nudziliśmy:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

dzoewczyny, podpowiedzcie jak radziłyście sobie z przygotowywaniem mleka modyfik. w hotelu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

podbijam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

do góry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

w pokoju były czajniki, wlewałam wodę mineralną tą z hotelu, gotowałam, zawsze w innym naczyniu, odstawiałam sobie przegotaną ostudzoną do dolewania i tyle:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

Ja zawsze na takie wyjazdy biorę podgrzewacz i trzymam wodę w butelce na lekkim grzaniu... zawsze mam ciepłą a jak jest zbyt ciepła dolewam zwykłej mineralnej (też używamy tych miejscowych wód i dziecku nic nie jest).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

a ja się właśnie zastanawiam, czy po raz kolejny jechac do turcji na tydzień, czy tutaj w polsce na dwa tygodnie, niestety na żaden inny kraj nas nie stać, jeśli chodzi o standart hotelu i zaplecze dla dzieciaków w cenie ok. 10 tys tylko turcja wchodzi w grę, ale ile mozna tam jeździć i sama już nie wiem :))) chociaż słońce kusi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

Do 10 tys. nie tylko Turcja, ale również wyspy greckie.

Na marginesie, nie boicie teraz się jechać do Turcji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

no właśnie jednak dzisiaj zarezerwowaliśmy Grecję, mam na razie dość Turcji i chcę zmienić kierunek :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

dziewczyny, a był ktoś może w Turcji tu:
http://www.wakacje.pl/hotele/turcja/club-turan-prince-world-7456.html

albo tu :
http://www.wakacje.pl/hotele/turcja/kahya-resort-aqua-spa-22764.html

abo tu :
lhttp://www.neckermann.pl/wczasy/rodzinne-FAMI/turcja-TR/riwiera-AYT/40398-long-beach-resort.html

bo zastanawiam się nad tymi opcjami, ewentualnie z Grecji nad tym :
http://neckermann.pl/wczasy/samolotem-NAH/grecja-GR/zakynthos-ZTH/33050-hotel-caretta-beach.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

Ja zdecydowanie wolę grecje od turcji, jednak to kraj europejski ;-) ale jeśli chodzi o hotel dla rodzin z dziećmi w Turcji to mogę polecić Paloma Grida Village, dzieciaki napewno się nie będą nudziły. Atutem Turcji są właśnie hotele o dobrym standardzie nastawione na dzieci, niestety w Grecji znalezc fajny hotel z tyloma atrakacjami dla dzieci co w Turcji, to już nie tak łatwo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

ja była w ub roku w caretta beach w grecji na zakhyntos, hotel rewelacja!!!!jedzenie przepyszne, aquapark swietny i dla małych i dla dużych, warunko mieskzaniowe super, bo to byłe apartamentowce więc my np mieszkalismy w apartamencie przedzielonym drzwiami- takze dzieci spały osobno do tego wiellki zaopatrozny we wszystko aneks kuchenny, pomimo, ze obowiazuje all inclusive, jak masz jakieś pytania to pisz, mam też zdjecia, pzodrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

Mała misia a z jakiego biura jechałas?? a czy na terenie hotelu sa jakies place zabaw, w hotelu pokoje zabaw dla dzieci?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

Na stronie biur podrozy pokazuja zdjecia ze zjezdzalniami wodnymi i fajnym placem zabaw ale na stronie samego hotelu nic nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

aquapark jest przy samych budynkach hotelowych, z podziałem na czesc dla dorosłych i bardzo dużą dla dzieci, jest też basen ze sztuczną falą, obok aquaparku jest plac zabaw dla dzieci , przy budynkach są też mniejsze place zabaw -bardzo fajne, jest tez zadaszony pokój zabaw dla dzieci, byłam z grecosem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

a mozesz napisac jeszcze w jakim okresie bylas?? duzo ludzi??? a w jakim wieku byly wtedy dzieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

byłam od 14-21 września, pogoda cudna, nie za gorąco, ale woda w morzu cieplutka i bardzo czysta, ludzi nie było dużo- głównie anglicy, troszkę Polaków,Córa miała 4 lata, a synek 3 m-ce:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

Mala misia bardzo dziekuje za informacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

Mała misia ja tez brałam ten właśnie hotel pod uwagę i najbardziej mi się podobał, ale przeczytałam w necie opinie i zrezygnowałam, mianowicie, że pokoje brudne i robaki jakieś takie duże czarne ( udokumentowane zdjęciami ) plus mrówki, no i ręczniki jakby ktoś nimi podłogi czyścił, kurczę jednak co osoba to opinia, chyba należy się tym nie sugerować, no chyba że dobra opinia, już sama nie wiem, a hotel naprawde bardzo mi sie podobał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

ja na Krecie polecam - Creta Palm Hotel :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

W Turcji na 1000% polecam hotel PARADISE SIDE BEACH z Itaki.
W Grecji na Zakhynthos polecam LOUIS ZANTE BEACH też z Itaki.
W tym roku jedziemy na Rodos do hotelu MITSIS FALIRAKI BEACH.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

Ola my byliśmy w hotelu Mitsis (trochę przez przypadek) w 2010 roku, poza położeniem porażka, chyba że przeszedł remont, bo pieniadze które wtedy za niego zapłaciliśmy zupełnie tego nie warte.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

ja powiem Ci,ze absolutnie żadnych robaków nie widziałam. Samej mi bardzo zależało na dobrym, czystym hotelu z racji tego, że jechała,m z 3-miesięcznym dzieciaczkiem i ja mogę na pewno polecić. Jeśli kiedyś wrócimy na zante to na pewno do tego hotelu, zdecydowanie pod dzieci, jedzenie też brdzo różnorodne i dobre, codziennie wieczorem mini-disco dla dzieci, poza tym blisko lotnisko więc transport z lotniska do hotelu bardzo szybki co tez ważne przy dzieciach, mogę Ci poszukać namiarów na polaków tam mieszkających, którzy mają mini-biuro turystyczne i oprowadzają wycieczki, wychodzi dużo taniej niż od rezydenta, a do tego opoiadają ciekaostki z życia codziennego greków i mają opcję baby-tour z której my korzystaliśmy czyli na wycieczki zamiast zatłoczonego autokaru jedziesz klimatyzowanym 8-osobowym busem jedynie z drugą rodzinką, plan jest wtedy okrojony no i robisz przystanki kiedy chcesz ale my dziki temu zobaczyliśmy sławną zatokę wraku - cudo:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

mała misia to już sama nie wiem hehe mam zarezerwowaną turcję ale też mam chrapke na ta grecję teraz mam twardy orzech do zgryzienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

Asiunia, to mnie załamałaś:( sprawdzałam na holidaycheck i rekomendacja jest ponad 93% co rzadko się zdarza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

http://www.holidaycheck.pl/hotel-Zdjecia_Hotel+Mitsis+Faliraki+Beach-ch_ub-hid_17912.html

to jest ten sam? Co było nie tak? Już teraz za późno na zmianę decyzji ale ze wszystkich hoteli na Rodos, ten podobno miał być jeden z lepszych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

pierwszy raz byłam z córeczką tydzień przed ukończeniem 1 roku. drugi raz gdy córcia miała ponad półtorej roku. teraz jedziemy z 3,5letnia i z roczną córeczką. czystkość - zależy wszystko od hoteli. w tych, których byłam było ok. zatruć pokarmowych nie było, pamiętaj że owoce są myte pod bieżącą wodą więć zawsze trzeba obrać bądź jeszcze raz umyć wodą z butelki. jedzenie jest różne przeróżne. nawet dla takiego rocznego maluszka znajdzie się coś do jedzenia. gotowane warzywka, ryż, ziemniaki, kurczak gotowany itp. nie mniej jednak ja dla roczniaka brałam słoiki w razie co.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

Ja w pegasos club nie byłam. Ten hotel jest obok naszego pegasos planet, ale byłam z ciekawości zobaczyć jak tam wygląda. zauważyłam, ze bylo tam pełno Rosjan. Basen w porównaniu do planet slaby, bez zjeżdżalni i mały. Co do jedzenia to nie mam pojęcia. Plusem jest to, ze goście z clubu mogą korzystać z basenu, aquaparku w pegasos planet. Z jedzenia juz nie, chyba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

My byliśmy w ubieglym roku w Turcji z 6 miesiecznym synkiem.Hotel Crystal Admiral Resort Suites & Spa.Szczerze polecam ten hotel.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

Jeszcze dodam ,że pokoje w tym hotelu sa duże,pietrowe,czyste.Duzo atrakcji na terenie hotelu.Byliśmy we wrzesniu i było gorąco 35 stopni.Jedzenie bardzo dobre.Hotel ogromny .Fajne zjeżdżalnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

Ola Ujeścisko, weszłam na stronkę i widzę, że ten hotel Mitsis był w 2011 roku wyremontowany, a my byliśmy w 2010, więc teraz napewno będzie ok, napewno jest super położony i plaża też jest super, do tego komunikacyjnie też fajnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

ja też zawsze jak czytam te opinie to sama nie wiem co wybrać, jedni piszą, że wszystko ok i zachwyceni, a za chwilkę czytasz gdzie indziej na innym forum, że ktoś mega nie zadowolony, wiadomo że wszystkich się nie zadowoli, ale ja się teraz tez zdołowałam, bo czytałam same dobre opinie, a już po zakupieniu wycieczki znalazłam jedną straszną i teraz wkręcam sobie film hehehhe a zrezygnować przecież nie mogę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

Opinie wg mnie sprawdzają się zarówno na holidaycheck jak i tripadvisor. Tam są zdjęcia realne, nie z katalogów "podrasowane" - zobaczysz wszystko tak, jak jest w rzeczywistości :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

Witam
Szukamy fajnego hotelu na wakacje z dwójką dzieci( 6 lat i 1 rok).Czy poleciłaby Pani ten hotel? Jaka jest odległość od lotniska, bo nie ukrywam ze to dla nas istotne i jaka jest plaża? przy takim maluchu to tez ważne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

byliśmy w pierwszej połowie czerwca w pegasos club, hotel rewelacja przy samej plaży,plaża śliczna, czyściutka, piasek jasny bez kamieni, jedzenie pyszne, można korzystać z udogodnien na wielim terenie 3 hoteli, świetny duży aquapark ze zjeżdżalniami, można nie wychodzić z terenu hotelu i się nie nudzić, bo położony jest w wielim ogrodzie, ja polecam w 100 %
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

aha my byliśmy z 5 latką i roczniakiem:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

Daga, odległość od lotniska zdecydowanie jest nieważna. Chyba, że się zastanawiasz czy będziesz jechać długo czy bardzo długo. Mój hotel był 9 km od lotniska jechaliśmy 50 min, bo rozwoziliśmy innych.

Lepiej patrzeć na to czy w hotelu da się przeżyć;), jakie mają atrakcje dla dzieci itp.

Mi zawsze przeszkadzało jak widziałam na zdjęciach, że część basenu jest w cieniu. Po ostatnich wakacjach w Egipcie stwierdzam, że nie do końca takie hotele są złe. No cóż, co podróż to człowiek się uczy...:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

My byliśmy rok temu na Rodos w Mikripoli - rewelacja pod każdym względem!!! Polecamy na 100%!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tanie i sprawdzone biuro podróży - https://hespac.com/buropl.htm Polecam .Kompetentna szybka obsługa.Dokumenty podróży w terminie.Informacja o zmianie terminy lotu podana odpowiednio szybko. Rezydentka na miejscu, miła kompetentna. Transfer bez spóźnienia. Opieka rezydenta na lotnisku przy wylocie. Dzięki dobrej obsłudze ,urlop minął sympatycznie i spokojnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

Witam,

My w tym roku, za namową Pani z biura turystycznego zdecydowaliśmy się na urlop w Turcji w hotelu IBEROTEL PALM GARDEN, rekomendowany przez Tui jako best family Hotel.
To będą nasze pierwsze wspólne zagraniczne wakacje z 13 miesięcznym szkrabem.
Opinie przedstawie po powrocie,a może ktoś już sprawdził to miejsce i chce się podzielić wrażeniami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

my się wybieramy na Kos do Blue Lagoon Resort - dzieci 11m i 6 lat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

Tez braliśmy ten Hotel pod uwagę,ale zrezygnowaliśmy z powodu kamieni na plaży (na jednym ze zdjęć) .Teraz po namyśle nie wiem czy dobrze zrobiliśmy... bo zawsze to Europa
Abaszka zdaj relacje po urlopie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

pegaspus club w Turcji Incekum super miejsce polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

ja też polecam pegasos club- w turcji-byliśmy w ob roku z roczniakiem i 5 - latką wszystko ekstra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

My bylismy 2 razy z dzieckiem w Turcji.jak miala 11 msc w hotelu DINLER W Alanyi,minus jeden/dlugi transfer z lotniska,

2 razem gdy mala miala 3 lata bylismy w hotelu PALM WINGS w DIDIM.hotel nie ma minusow,w formie wioski wakacyjnej, czysto ,jedzenie swietne,ladna plaza ,w tym roku chyba tez tam polecimy z nasza 4 latka i jej pol rocznym bratem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

Ja również polecam Hotel Gypsophila Holiday Vilage , Byliśmy tam w zeszłym roku lipiec 2013 z dziećmi 5 lat i 11 lat . Hotel super , bardzo czyste baseny ,pokoje sprzątane bardzo starannie do niczego nie można sie przyczepić , jedzenie przepyszne bardzo dużo , w każdej restauracji na bieżąco sprzątane stoliki . Zjeżdżalnie świetne dzieciaki przeszczęsliwe . Teraz gdy wybieramy wakacje to szukam takiego który spełni nasze oczekiwania właśnie tak jak Gypsophila.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

może jeszcze ktoś coś poleci?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja

Ja tez polecam hotel gypsophilia. Od lotniska to ok godzinka. Jedzenie naprawde super. Pokoje czyste, plaza taka sobie , troche za gleboko dla dzieci. Poza tym morze bylo praktycznie caly czas wzburzone wiec sie nie kapalismy.Raz maz wszedl do morza i praktycznie zostal wyrzucony na brzeg przez fale. Troche sie poobijal bo plaza kamienista. poza tym na plazy byl maly plaz zabaw zadaszony.
Jest duzo atrakcji dla dzieci typu baseny, 2 plazce zabaw , zjezdzalnie.
Jedzenie bylo serwowane na okraglo, drinki napoje gazowane bardzo dobre, animacja troche monotonna dzien w dzien dla dzieci to samo ale i tak bylo super.
Poza hotelem nie ma co robic. Jest maly bazar ale lepiej tam nie chodzic jak nie chcesz zeby cie oblepili jak muchy i wciskali swoje oryginalne podrobki :))

My w tym roku planujemy Turcje lub Grecje wlasnie w podobnym standardzie co Gypsophila.
Jeszcze jedno. My bylismy z Tui. wszystko ladnie i pieknie ale rezydentke to maja beeeznadziejna. Byla fajna dziewczyna z Grecos i naprawde dzieciaki ja uwielbialy.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Namiary na hotele w różnych krajach, sporo tego ;-)
https://okiemturysty.pl/najlepsze-hotele-na-wakacje-z-dziecmi/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

możesz sprawdzić tę stronę https://fethiyetours.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też nie byłam, ale to na prawdę bardzo przyjazny kraj dla rodzin z dziećmi. Ja pierwszy raz byłam z 2 latka, też miałam obawy, ale zupełnie niepotrzebnie. W tym roku znowu jedziemy. Polecam maj, już bardzo ciepło, ale nie mega upały że nie da się oddychać. No i plusem jest krótki lot, bo 3h niecałe
Mogę też polecić domek w Polsce; https://szyszka-okuninka.pl/ Naprawdę fajny standard i balia z hydromasażem, bardzo dobrze nam się tam wypoczywało :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wakacje z dziećmi (111 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

gdzie na wakacje samotna matka + dziecko (219 odpowiedzi)

Witam, zazwyczaj oferty dotyczą rodziny minimum 2+1, wtedy dziecko do 3 lat jest gratis. Jeśli...

Gdzie na wakacje za granice? (14 odpowiedzi)

Chcemy gdzies jechac, ale nie mamy zielonego pojecia gdzie. Planujemy wycieczke w pazdzierniku....