grecja

Temat dostępny też na forum: Przymorze
Czy mozecie mi polecic jakies fajne hotele w Grecji z atrakcjami dla dzieci.tak do 3tys za oosobe. Przegladam internet oferty czytam opinie i mam wrazenie ze na wakacje jezdza ci frustraci i alkoholicy bo zaden z hoteli nie ma przynajmnie kilku dobrych opini, albo faktycznie te hotele sa do niczego.Nie bylam w Grecji wiec interesuje mnie kazdy region oprocz tych gdzies sa uchodzcy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: grecja

Rodos, hotel Miraluna Kiotari Bay, polecam dla dzieci a i dorośli nie powinni narzekać, dla mnie max ocena
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: grecja

Witam
Z przyjemnością pomożemy w doborze hotelu spełniającego Pani oczekiwania w tym:
- preferowana wielkość hotelu
- odległość od lotniska (czas transferu)
- rodzaj wyżywienia (także diety np. bezglutenowa)
- odległość do plaży / miasta
- animacje
- typ pokoju np. z prywatnym basenem, 2 pomieszczeniowy itd.

Sami jeździmy i wizytujemy hotele a nie tylko "strona X w katalogu Y".

Zapraszam do kontaktu w godzinach 10:00-18:00 (tel 58 350 57 97), ustalimy szczegółowo oczekiwania, dobierzemy odpowiadające wymaganiom oferty.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: grecja

Korfu, Aqualand Resort Corfu, blisko lotniska, z własnym wielkim aquaparkiem i mnóstwem atrakcji, animacji dla dzieci, bardzo dobre jedzonko
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: grecja

Ja zawsze szukam hoteli na stronach w stylu booking czy trivag i jeszcze nigdy się nie zawiodłam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: grecja

a ja wiele, wiele razy widuje oferty 20% taniej niż w booking.com ;)
Zapraszam do zweryfikowania cen u nas przy następnych poszukiwaniach, sprawdzenie nic nie kosztuje z może Pani oszczędzić :)

pozdrawiam

Szymon
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: grecja

Przed wyjazdem do Aten warto sprawdzić jak można zaoszczędzić na biletach i komunikacji miejskiej w Atenach. Tutaj jest to bardzo fajnie opisane: https://3dniwpodrozy.pl/metro-ateny-komunikacja/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Grecji jest mnóstwo obiektów czasami odbiegających od standardów. Kiedyś z mężem byliśmy w 3* obiekcie, który sami wybraliśmy i nie za bardzo byliśmy zadowoleni ale fakt płaciliśmy bardzo małe pieniążki. Najlepiej będzie udać się do biura podróży gdzie dokładnie wiedzą i doradzą odpowiedni hotel dla rodzin. My korzystamy zawsze z Rospond, nie zawiedliśmy się. W zeszłym roku byliśmy z mężem i córą na Zakynthos w Caretta Paradise hotel super, aquapark, hotel nowiutki. W tym roku lecimy do Turcji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale ja już kiedyś słyszałam na ten temat od szwagierki, która pracuje w biurze podróży, że hotele często odbiegają od normy. Żeby wszystko było pięknie i ładnie trzeba na prawdę dużo kasy zapłacić. Ja myślę na podróżą do Grecji, ale w kontekście podroży jachtem. Wypożyczyć tki jacht i płynąć tylko nie mam bladego pojęcia jak to wygląda w praktyce. W każdym razie znalazłam taką stronę https://www.sailor.pl/pl/czartery-jachtow-w-grecji Może komuś się przyda;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Grecja nie jest tylko na lądzie.. większość zabytkow i pięknych miejsc w Grecji jest na wyspach. Nasza wyspa na jaką wracamy co roku to Korfu - zobacz poradnik https://last-minute.io/top-10-atrakcji-korfu-ktore-musisz-zobaczyc/ - piękna zielona wyspa. Inne wyspy jak dla nas są zbyt pustynne, suche, pełno kamieni a Korfu jest wiecznie zielone :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: grecja

Polecam Korfru, Kos, jeśli uda się znaleźć ofertę to Kalymnos, Patmos i Symi... warto kupić sam przelot na Kos, z kos prom na kalymnos i przez booking zarezerwować pokój, albo przez arnb. Okolice Telendos to najpiękniejsze miejsca na świecie+ najpyszniejsza bougatsa w Grecji!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie w góry z dzieckiem na wakacje-miejsca godne polecenia (172 odpowiedzi)

Jak co roku chciałabym pojechać na urlop w góry. Byle nie do Zakopanego- tam byłam już wiele...

Wrocław czy Kraków? Urlop. (10 odpowiedzi)

Które miasto wybrać na wakacje? Słyszałam, że oba są magiczne. Ale jak byście mieli wybierać...

Gdzie na wakacje? (18 odpowiedzi)

Gdzie na wakacje z dzieckiem 3 letnim? Ktoś coś poleca?