Aborcja w przypadku wady dziecka (322) Zakładam wątek bo chciałabym poznać wasze opinie na ten temat. Nurtuje mnie... Tamara Dr Jerzy Łożyk - czy ktoś był ? (21) Witam, mam pytanie, czy któraś z Was była na wizycie u dr Jerzego Łożyka?... Mutti rodzice chrzestni-kiedy zapytać? (20) Tak sobie myślę kiedy prosi się by dana osoba została rodzcem chrzestnym... Paula
owsiki (31) hej dziewczyny, masakra jakaś-w piątek wieczorem znalazłam w kale córci... okruszek_ Kontakt (1) Cześć, aktualnie jestem w ciąży i szukam koleżanki do wspólnych spacerów,... Alicja Co na parapetówkę ... (57) gdy ludzie mają już wyposażenie z poprzedniego mieszkania :( do 150zł... Dejwi psycholog dziecięcy kogo polecacie (20) Witam. Mój synek jest bardzo nieśmiały, trudno mu nawiązać kontakt z dziećmi... mamakubyszymona księgowa?? czy warto? (35) post dotyczył będzie pracy.. a właściwie jej zmiany...obecnie pracuję jako... justi Pit 2023 (3) Czy ktoś rozliczył się i już otrzymał zwrot? Interesuje mnie II US w Gdyni i... Inga Trampolina- jaki rozmiar wybrac? (15) Hej, mamy w planie kupic trampoline,ale zupelnie nie wiemy jaki rozmiar kupic... malaniunia Jaki wozek wybrac? (71) Dziewczyny jaki wozek wybrac? 2w1, 3w1? Jakiej firmy polecacie? Rodze w... Sara Gdzie kupie tanio fotelik samochodowy? (39) Jak w temacie. Potrzebny mi fotelik dla córci 9-18kg, najlepiej żeby... Madzia_Mika Jaki fotelik samochodowy polecacie? (93) Witam. Chodzi mi o taki fotelik dla rocznego dziecka. Chcialabym aby posluzyl... aanka122 Oszczędzanie - jakie macie sposoby? (108) Ponieważ niedługo rozpoczynam urlop wychowawczy, przyjdzie nam żyć przez... ciekawa Gdzie mozna poogladać filmy online?? (34) Znacie jakąś darmową stronke z fajnymi filmami online? MamaMarty Dr Bogdan Koprowski . (30) Czy któraś z was leczyła się u tego lekarza lub prowadziła ciąże jakie macie... Milenaa9 Auto na akumulator (1) Hej, orientuje się może ktoś, gdzie w Gdańsku lub okolicach jest jakiś magik,... Kapsel nietrzymanie moczu po ciąży (26) Słuchajcie czy któraś z Was miała po porodzie problem z nietrzymaniem moczu? Domis Zapchany nos, zatoki?? 3 latek, co do inhalacji?? (74) Witajcie. Moja córka (3l) ma od tygodnia "zawalony" nos, może zatoki nie... Anka Moja córeczka na cmentarzu (1) Dziękuję za pomoc którą straciłam dziecko i pochowałam nie brakowało jednego...