krem nawilżający do twarzy

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Jaki krem jest dobry bo nie wiem jaki kupić używałam garniera ale mi nie służy i teraz mam taka brzyudką suchą skórę na twarzy , może poradzicie jakiś kremik
myślałam o vivhy normaderm ale nie wiem czy warto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem nawilżający do twarzy

Ja smaruję Oilatum Sotf, jeden z lepszych dla mnie.

Mam suchą skórę jak diabeł, (lepsze to niż pryszczata, tłusta, blllee),i ciągle walczę .

Jeszcze dobre kremy są AA, do cery b .suchej.

Vichy raz miałam-przereklamowane dla mnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem nawilżający do twarzy

ja używam Olay hydrożel aktywnie nawilżający. jestem zadowolona :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam https://waks.info.pl/wyjatkowe-kremy-do-twarzy/ bardzo dobry krem w przystępnej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupuje https://naturawitasp.pl/kremy-do-cery-wrazliwej/ jestem naprawdę zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem nawilżający do twarzy

Vichy normaderm jest do cery z problemami typu tradzik i jeszcze bardziej wysusza; Ja mam cerę dosć wrażliwą i łatwo przesuszającą się (chociaż raz na jakiś czas jakiś pryszcz się pojawia) - ostatwnio testuję zestaw Clinique 3 steps do cery mieszanej w kierunku suchej (mydełko, tonik i emulsja do twarzy) i jestem jak na razie baardzo zadowolona; kosmetyki są bezsapachowe i bardzo delikatne, a tonik pomimo że na alkoholu wogóle nie wysusza tylko ładnie oczyszcza; zestaw próbny kupiłam tutaj
http://www.dolce.pl/clinique/3_step_trzy_kroki/5781.php5
Te kosmetyki mozna dostać też w sephorze i douglasie;
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem nawilżający do twarzy

Musisz poprobowac, kazdemu sluzy co innego niestety.
I jesli masz sucha skore, to normaderm nie za bardzo, jeszcze bardziej ja wysuszy, ale vichy ma tez inne kremy, bardziej nawilzajace (np agualia). Tylko one sa dosyc drogie.
Wiele osob chwali zwykly nivea soft :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem nawilżający do twarzy

Ja polecem z tej marki. Wszstkie naprawde super a ten na noc są rewelacyjne, czulam głądkość skóry nawet rano.

http://www.eucerin.com/pl/produkty/1/?gclid=CLKZrdGT8qECFQo9Zgod0zuYng
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem nawilżający do twarzy

generalnie marka Vichy jest zdecydowanie rpzereklamowana a tak jak dziewczyny wyzej wspomnialy seria Normadern jest do cery z problemami tradzikowymi.
napewno najpiej bedzie kupic krem apteczny bo nie bedzie zbyt agresywny dla buz, eucerin,dermedic lub avene - to bym polecala :)
podejdz sobie do jakiejs apteki i powiedz, ze w zwiazku z tym iz chcialabys dobrac sobie krem nawilzajacy chcialabys prosic o probki, posmarujesz kilka dni i bedziesz wiedziala co jest dla Ciebie najlepsze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem nawilżający do twarzy

ja uzywam nivea matujący na dzien bo tylko dzięki niemu gęba mi sie nie swieci-reszta kremów jak dla mnie do d... nawet te z górnych półek odpadają, więc jak widzisz-dla każdego co innego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem nawilżający do twarzy

a ja polecam Dermosan ale póltlusty ! :) w aptece bo w skpepach raczej tluste - super sie wchlania i nie swieci sie po nim buzia - dziala jak krem nawilzajacy - ok 10 zl , dla mnie super bo zazwyczaj kremy mnie zapychaja i podrazniaja buzie a ten jest extra po prostu :) polecam tez zel FLo-slek - nagietkowy - beztlusczowa forma , wchlania sie calkowicie a do tego lagodzi wszelkie podraznienia ale do kupienia raczej tylko w zielarskich koszt ok 10 zl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem nawilżający do twarzy

Ja używam Dermedic Hydrain2, średnio drogi (ok 35-40zł), a jak dobrze trafisz to znajdziesz za tą cenę w komplecie z kremem na oczy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem nawilżający do twarzy

Ja rowniez uzywam dermedic hydrain2 - ale na noc. Na dzien troche dla mnie za ciezki
wlasnie kuilam na allegro za 22 PLN
:)

Na dzien roznie, ale jeszce nie znalazlam idealnego nawilzajacego na dzien. Ostatnio thalgo bio-protective. B.dobry, jednak troche drogi :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem nawilżający do twarzy

Ja mialam vichy aqualia i uważam, że za tą cene zdecydowanie przereklamowany...

Ostatnio pediatra przepisala mojej Mlodej nna sucha skore krem robiony w aptece 3 skladnikowy - woda, wazelina i magiczny skladnik eucerin :)
Krem jest ekstra, nawilza super, wygladza! Wprawdzie chyba przez wazeline zostawia tlusty film na twarzy wiec stosuje go sobie na noc tylko :) dla Mlodej i na noc i na dzien :)

I walsnie tak sobie mysle, ze seria kremow do których link jest wyzej - eucerin - moze byc na prawde warta uwagi :) tylko ceny troche odstraszające...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem nawilżający do twarzy

Ja używam ostatnio kremu Nivea Visage do cery suchej i wrażliwej. Mam też z tej serii krem do mysia twarzy. I mi się sprawdza.
http://www.nivea.pl/subbrands/category_view/4847
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem nawilżający do twarzy

ja tez mam ta mas dla corki robiona w aptece ale nie chce jej stosowac na sobie bo ma jeden z podstawowych zapychaczy - wazeline :/ :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem nawilżający do twarzy

A ja jestem zadowolona z Nivea Visage - AQUA SENSATION.Intensywnie nawilżajacy krem na dzień
http://www.nivea.pl/products/show/9152

I jeszcze taki Loreala
http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=3981

Naprawdę polecam,warto spróbowac bo też niekoniecznie Tobie musi pasowac to samo co komuś innemu:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem nawilżający do twarzy

Typowo nawilzajace ktore polecam to:
- La Roche Posay Hydraphase (wersja light, ale wyprobuj obie),
- Avene w sumie kilka, ale apaisance najbardziej
- Roc Hydra Activ +
- SVR wiele
- Bioderma - wiele
generalnie jestem za kosmetykami aptecznymi, choc np. Vichy nie nalezy do moich ulubionych, jak zreszta caly koncern L'oreal.
Poza tymi to pewnie Eris bedzie mial dobre, ale tych produktow akurat nie znam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem nawilżający do twarzy

sucha skóra jest bardzo często efektem braku lub zbyt rzadkich zabiegów peelingu. borykałam się długo z takim problemem, kremy nawilżające były niewystarczające, a tłuste zapychały, aż w końcu trafiłam na mądrą kosmetyczkę i mnie uświadomiła. odkąd robię regularnie peeling uczucie suchej skóry, jakie powoduje nie złuszczony martwy naskórek minęło:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem nawilżający do twarzy

Racja, to wcale nie jest takie proste, ze jak sucha skora to wystarczy nawilzac itp... warto poczytac na wizaz.pl na forum w dziale biochemia o biochemicznym podlozu pielegnacji - pomaga wyjasnic wiele dolegliwosci i dobrac pielegnacje!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem nawilżający do twarzy

ja mam strasznie sucha skóre, od jakiegoś czasu używam kremów firmy IWOSTIN i są super!
przed ślubem babka od makijażu kazała mi robić peeling enzymatyczny i też po nim lepiej sie wszystko wchłaniało (chociaż ja mam tak chłonną cere ze makijaż - obojętnie jak drogi puder użyje - utrzymuje sie max. 2 godziny)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem nawilżający do twarzy

oo- ja tez uzywam kremów Iwostin :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem nawilżający do twarzy

polecam NANOBASE
w aptece za ok 35 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem nawilżający do twarzy

a z tanich to ZIAJA OLIWKOWY dla mnie rewelacyjny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem nawilżający do twarzy

albo ZIAJA rumiankowy nieperfumowany :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: krem nawilżający do twarzy

krem alantan dermoline pomarańczowa tubka do twarzy.mega nawilža mega szybko sie wchłania. ok 12 w aptece
teraz uzywam Nacomi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja nadal nie mam swojego ulubionego kremu nawilżającego, więc chętnie skorzystam z waszych porad.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam kosmetyki od Sylveco, szczególnie ich kremy z betuliną. Ostatnio miałam okazję przetestować zarówno krem z betuliną w zielonym opakowaniu, jak i krem z betuliną z rokitnikiem i oba są bardzo przyjemne.Maja dobre dzialanie nawilżające i widzę, ze pozytywnie wpływają na moją skórę :) I jej stan.
Jeśli jednak macie problem z opadaniem twarzy jak rownież z ustrata jędrności to raczej żaden krem nie pomoże.Kremy wpływają dobrze na nawiliżenie skóry jednak utrata jędrności to znacznie poważniejszy problem. Tak więc czasami dobrze jest zastanowić się nad jakimś zabiegiem na twarz, ze swojej strony polecam Endermolift https://selectbeauty.pl/blog/endermolift-skuteczny-sposob-na-odmlodzenie-twarzy/ Zabieg nie jest inwazyjny a jednocześnie daje dobre rezultaty napinające oraz podnoszące owal twarzy. Można się na niego wybrać już po 30 roku życia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A ja uważam, że kremy tak naprawdę nie wiele pomogą. Może opóźnią ten proces, ale jeżeli już się rozpoczął to zdecydowanie lepiej odwiedzić gabinet medycyny estetycznej. Pan Marek z Epi Centrum Gdańsk z pewnością podpowie co można zrobić tej sytuacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo lubię krem nawilżająco rozświetlający z Bielendy z serii Blueberry C-tox, w formie pianki o cudownym zapachu borówki. Wegański krem, nawilza i delikatnie rozświetla skórę. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jezu, ja mam ten sam problem. Ogółem musze peelingi robić twarzy co 2 dzień bo skóra mi się ciągle wysusza i schodzi mi stwarzy...
Ja używam głównie krem nawilżający z Sephora i musze je wymieniać co jakiś czas gdyż moja skóra przyzwyczaja się do danego produktu i już nie jest on tak wydajny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam obecnie krem z Samarite i moja skóra świetnie na niego reaguje, ale wcześniej miałam Tołpe i też było ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo dobry krem nawilzajacy do twarzy to eco sorbet, Lekki, wegański krem do pielęgnacji skóry wymagającej skutecznego nawilżenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi się sprawdza kremik nawilżający od Bielendy, dokładnie chodzi mi crystal glow rose quartz :) super nawilża, a przy okazji bardzo ładnie rozświetla twarz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znakomity jest krem -pianka nawilżająco kojący też z Bielendy ale z tej niebieskiej linii - Blue Matcha. Rewelacyjny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lubię kosmetyki dobrej jakości z odpowiednim składem, nie testuje na sobie byle czego tylko biorę to czego jestem pewna. Do twarzy fajnie sprawdzają mi sie kosmetyki senelle, ten krem jest boski https://www.notino.pl/senelle-cosmetics/natural-krem-nawilzajacy-do-twarzy/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jejuu uwielbiam tą firmę :D maja tez swietny piling serum i tonik, na notino kupilam zapas na dzien kobiet bo byly znizki :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tez na notono zamawiam :D jestem wygodna lubie miec wszystko w jednej paczce a nie biegac po sklepach :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na notino :D sorki za literówke
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super jak dla mnie jest ten krem z Bielendy nawilzający na dzień i na noc z linii Skin Clinic Professional z kwasem hialuronowym, mlekowym w składzie. Do kazdego rodzaju cery
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Nauka czytania metodą Domana- ktos stosuje? (34 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, czy znacie/ stosujecie ta metode nauki czytania u malych dzieci? jestem ciekawa...

ile lat miało wasze dziecko gdy nauczylo sie jezdzic rowerem (28 odpowiedzi)

Obecnie syn ma 4 lata nie potrafi, nie chce jeździć, lubi biegowy i tak mu pozostało. Czy...

jak się przygotować do testów na prawo jazdy? (25 odpowiedzi)

Witam Za 10 dni mam egzamin na prawo jazdy. Mam pytanie odnośnie testów. Jak sie uczyłyście? Jak...