Łazienka

Temat dostępny też na forum: Remont - porady
Witam. Za jakiś czas będziemy odbierać nasze mieszkanie. Chciałabym poznać ceny za zrobienie łazienki ( kafelkowanie) bez podłączeń bo na tym akurat mój przyszły mąż się zna ;). Łazienka ma 4m2, z naszych wstępnych obliczeń z projektu wyszło nam że sciany mają 17m2 + podłoga. Chodzi o położenie kafli sciana do sufitu +podłoga bez żadnych " bajerów" jedynie co to obudowa wc podwieszanego i zrobienie nad nim półki w ścianie. Bardzo proszę o podanie orientacyjnie ceny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Łazienka

proszę o kontakt na email rem-onty@o2.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Łazienka

Pani Ewelino wysłałem odpowiedź na PW.
W razie pytań chętnie służę pomocą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Łazienka

nie rób tego najtańszymkosztem, ja zrobiłam trochę taniej i teraz mam wszystko do poprawki- nie oszczędzaj na takich rzeczach bo Ci potem wyjdzie 2x drożej- i tylko nie bierz firmy Blask- Krzysztof Frenske broń Boże
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Łazienka

LIDER-REM-BUD

FIRMA REMONTOWO WYKONCZENIOWA
Jesteśmy profesjonalną firmą budowlaną , wdrażającą nowe technologie budowlane .
Oferujemy Państwu pełen zakres usług remontowych , zakup i transport materiałów do klienta .Wspolpracujemy z biurami projektowymi

WYKONUJEMY :
-GLAZURĘ I TERAKOTĘ
-MALOWANIE , CEKOLOWANIE
-TAPETOWANIE ,SKUWANIE PŁYTEK I POSADZEK
-MONTAŻ PANELI
-MONTAŻ PŁYT G-K
-DOCIEPLENIA PODDASZY
-DOCIEPLENIA BUDYNKÓW
-MONTAŻ ALARMÓW I MONITORING
-BUDOWA DOMÓW OD PODSTAW
-UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWAEJ KAZDEGO RODZAJU
ORAZ INNE USŁUGI NAWET NIETYPOWE , ZWIAZANE Z
WYKOŃCZENIEM WNĘTRZ

JEŚLI PANSTWO ZAMÓWIA REMONT LUB WYKONCZENIE
MIESZKANIA TO ZABUDOWA DO KUCHNI O POŁOWE JEJ WARTOSCI GRATIS

Prace wykonujemy w oparciu o nasze doświadczenie oraz życzenia i możliwości klienta . W bardzo krótkim czasie i przystępnej cenie wykonamy budowe domu , remont mieszkania , domu itp. Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółów o współprace
512 759 350 LUB 512 230 516
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Łazienka

Witajcie, ja zapraszam do sklepu Era łazienki. Mamy dobry wybór solidnych materiałów w rozsądnych cenach. Ponad to oferujemy również projekty łazienki dzięki czemu możemy dokładniej wyliczyć koszty. Projekt jest gratis podczas robienia u nas zakupów.
Po więcej informacji zapraszam na stronę:
http://eralazienki.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Łazienka

Zapraszam do kontaktu tel.889-471-030
Jak i na stronę
www.remontymieszkań20republika.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Przeprowadzka - jaką firmę polecacie? (52 odpowiedzi)

Hej! Jaka firmę przeprowadzkową polecacie?? Za dwa tygodnie mnie to czeka i chciałabym...

kostka brukowa - taras 100m2 (8 odpowiedzi)

Witam, szukam sprawdzonej ekipy która ułoży kostkę na taras.

Transport, przeprowadzki (33 odpowiedzi)

https://ogloszenia.trojmiasto.pl/transport-przeprowadzki/transport-przeprowadzki-ogl62931286.html