Pilnie do kafelek (1) Szukamy kogoś kto polozy kafelki w kuchni na ścianę. Szerokość ścian to 2.25... Dom drewniany firma MMDOMY ? (10) Czy ktoś budował z nimi dom drewniany ? Bardzo podobają mi się ich realizacje... Roman
Scianki działowe z karton gips.. (1) Czy ktoś może zna ceny za postawie ścianek działowych .za m2 ...I ma jakieś...
Projekt instalacji gazowej w domu jednorodzinnego (1) Witam czy ktoś się orientuje jaki jest koszt projektu instalacji gazowej w... UWAGA OSZUST STOLARZ Ja już kasę starciłam ale może uda sie ochronić innych przed tym człowiekiem.. (38) Na portalu trójmiasto ogłasza się " Stoalrz Oszust" robiący meble... ALEXCISOWA2 Poszukuję architekta lub projektanta wnętrz (105) Dzień dobry, poszukuję architekta wnętrz. Słyszałam bardzo dobre opinie na... gdynianka Kostka brukowa. (3) Witam.znacie kogoś dobrego i solidnego kto się zajmuje ukladaniem kostki... Kabina prysznicowa na wymiar (38) Witam, Jesteśmy w trakcie remontu łazienki i poszukujemy firmy lub... GBK wymiana drzwi (2) czy zna ktoś firmę LJW Systemy Zabezpieczeń z Gdańska ul. podhalańska 14b... gość dom czy mieszkanie??? (236) zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy... gosia1234 Drzwi szklane, daszki, kabiny szklane prysznicowe na wymiar, balustrady. (9) Witam Wszystkich! Jestem przed budową domu i potrzebuję sporo rzeczy na... Bartek Okna z Optimus System z Miszewka (27) Witam Czy ktoś kupował może okna z firmy Optimus System w Miszewku ? Nieźle... kor lekarz ortopeda (1) Witam serdecznie .Prosba do forumowiczow, potrzebny pilnie kontakt do lekarza... Robson080770 Wykończenie mieszkania (4) Potrzebna ekipa do wykończenia mieszkania 74 M2 w stanie deweloperskim od... Gerwazy Antczak Renovet Studio Julia Orłowska (2) Czy spotkaliście się Państwo z realizacjami tej firmy - Renovet Studio Julia... Andrzej Energa Obrót a naciąganie na taryfę g11k (2) Witajcie, czy ktoś w was dał się nabrać na tą taryfę mamiony gwarancją stałej... Moreniak Biuro Rachunkowe Anita Podgórska Gdynia (1) witam, co sądzicie na temat tego biura rachunkowego? Hanna0 Opinia (1) Wczoraj przez firmę Dom Bud miałam montowane drzwi wejściowe i pokojowe,... Klaudia Koszt wyceny rzeczoznawcy budowlanego (9) Wiem, że podobny wątek juz był ale umarł śmiercią naturalną. Chodzi mi... user_137910177825 Montaż Drzwi (5) Montaż drzwi Mam do zamontowania drzwi włącznie z framugą. Czy ktoś może... Marzena
1 z 110 »