tani notariusz (43) Wkrótce będę załatwiać notariusza i związane z tym formalności przy zakupie... aga Szukam wykonawcy który przeniesie mi kuchnię (3) Witam, Poszukuję wykonawcy który przeniesie kuchnię w nowym budownictwie.... Kamila
Drzwi szklane, daszki, kabiny szklane prysznicowe na wymiar, balustrady. (12) Witam Wszystkich! Jestem przed budową domu i potrzebuję sporo rzeczy na... Bartek
wymiana drzwi (3) czy zna ktoś firmę LJW Systemy Zabezpieczeń z Gdańska ul. podhalańska 14b... gość Altanki, domki na narzędzia, ogrodowe - skąd zamówić? (11) Witajcie drodzy sąsiedzi ;-) Mam gorącą prośbę. Czy ktoś z Was mógłby... Aga Kompleksowe wykończenie mieszkania 45m, Rumia (4) Witam, w połowie roku odbieram mieszkanie w stanie deweloperskim.Powierzchnia... Patryk Stolarz Tomasz Hajduk odradzam (3) Unikać tego stolarza jak się da! Niby z polecenia, że fachowiec, że tanio i... S z Gdańska dom czy mieszkanie??? (242) zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy... gosia1234 Serwis agregatow tynkarskich (2) Szukam jakiegoś sprawdzonego serwisu agregatów tynkarskich. Od czasu do czasu... giro Wolna ekipa remonty od a do z ( oraz drobne remonty (1) Zapraszamy 517663517 Janusz Janusz Scianki działowe z karton gips.. (3) Czy ktoś może zna ceny za postawie ścianek działowych .za m2 ...I ma jakieś... Projekt aranżacji łazienki (1) Dzień dobry, szukam osoby, firmy, która wykona mi sam projekt aranżacji... Patrycja Ł. Wykończenie mieszkania (8) Potrzebna ekipa do wykończenia mieszkania 74 M2 w stanie deweloperskim od... Gerwazy Antczak Przeprowadzka - jaką firmę polecacie? (8) Hej! Jaka firmę przeprowadzkową polecacie?? Za dwa tygodnie mnie to... Aga Stolarz z polecenia - szukam (7) Mam do zrobienia zabudowę ściany w Wejherowie. Szukam dobrego stolarza, który... meble kuchenne na wymiar (43) WITAM. Czy ktoś robił u siebie w mieszkaniu kuchnię na wymiar w stylu... aurelia UWAGA na MOBILNY SERWIS AGD w Gdyni (5) Niestety miałam okazję korzystać z ich usług, naciągnęli mnie na bardzo drogą... Katarzyna ile kosztuje szafa wnekowa? 1.9x2.55h (46) witam, szukam kogos do wykonania szafy wnekowej o wymiarach 1.9x2.55x0.6... tomekk Dom drewniany firma MMDOMY ? (11) Czy ktoś budował z nimi dom drewniany ? Bardzo podobają mi się ich realizacje... Roman Remont łazienki (7) Szukam kogoś do remontu małej łazienki z wolnym terminem w najbliższych... Aga