Szpachlowanie malowanie Komplet 50zl 1m2 (7) Trójmiasto Karol Czy ktoś korzystał ze studia kuchennego ANAWA (salon w D.H. "Jantar")? (27) Ktoś polecił mi ten salon meblowy (mebelków osobiście nie widziałam) - chcę... Agnieszka Kowalczyk Dom-bud Maciej Jakubczyk (9) Firma ma stoisko w leclerku. ostrzegam przed zleceniem im wymiany drzwi czy... Atka
Montaż bramy, ogrodzenia- Wrzeszcz (2) Witam. Czy ktoś może mi pomóc znaleźć fachowca ktory umiałby zainstalowac... ola_h Energa, a może inny sprzedawca? (1) Niedługo kończy mi się umowa z firmą Energa. Konsultant do mnie dzwonił i... Czechu Uwaga na oszusta Bartosz Ostrowski (2) Uważajcie na stolarza Bartosza Ostrowskiego!! Nie dotrzymuje terminu,bierze... Załamana Firma do remontu domu (11) Szukam firmy do wykończenia domu. Sprawdzonej i uczciwej a nie takiej która... Mama 3 Taras z desek kompozytowych - (31) Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy?... MM Gładzie gipsowe - namiary do rzetelnej firmy (6) Witam. Czy możecie polecić kogoś do wykonania gładzi gipsowych + małej... Jar nnt. cyklinowanie parkietu - polećcie kogoś sprawdzonego (13) Czy możecie polecić kogoś sprawdzonego, kto cyklinuje parkiety (najlepiej za... ewwa Masterkolor.pl 668448229 remonty pod klucz (42) Tu masz numer sprawna ekipa , maja uprawnienia Kris Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, (1) Czy potrzebujesz pożyczek prywatnych lub biznesowych do różnych celów? ** Czy... Tom thompson Komu zlecić wyniesienie dwóch starych sof pod śmietnik pod blokiem? (5) Mam dwie stare, zniszczone sofy, chcę się ich pozbyć. Mieszkam na 3 piętrze i... lk Elektryk Gdansk/Wrzeszcz poszukiwany (2) Czy może ktoś polecić dobrego i uczciwego fachowcę ? Potrzebuję elektryka, do... kenshin Sprzatanie (1) Witam, ktos moze polecic dobra firme sprzatajaca mieszkania? Najlepiej z... kass Nie polecam! (1) Klinika Urody Primavera. Nie polecam!!! - mimo nie skorzystania z usługi.... Krystyna_12345 Renowacja wanny (1) Ile kosztuje renowacja małej wanny akrylowej ,proszę o adres... "Buduj z Muchą" poproszę o opinie (1) Czy ktoś współpracował z "Buduj z Muchą"? Warto? Poproszę o opinie. Emma NAprawa podlogi (2) Witam, szukam firmy/specjalisty do naprawy parkietów. Mam porysowana podłoga... diesirae Szukamy pracy dla dwóch osob na ten weekend w Gdyni.. (1) Szukamy pracy dla dwóch osob na sobote i niedziele, Prace dzialkowe oraz... mk
1 z 105 »