Stolarz z polecenia - szukam (10) Mam do zrobienia zabudowę ściany w Wejherowie. Szukam dobrego stolarza, który... Poszukuję dobrego fachowca do montażu płyt gk i wykonania cekolu. (2) Jak w tytule. Miejsce pracy Demlin k/Skarszew 35 km. od Gdańska. Będę jeździł... Marek dobra firma budowlana (6) Szukam dobrej ekipy/wykonawcy który poprowadzi budowę od stanu surowego do... Maso
wymiana drzwi (6) czy zna ktoś firmę LJW Systemy Zabezpieczeń z Gdańska ul. podhalańska 14b... gość laserowe wycinanie w blasze (1) Jeśli potrzebujesz szybkiego cięcia laserowego pomoc uzyskasz w Centrum... szarleja obróbka metali (1) Jeśli masz materiał na obróbkę cnc zapraszamy na ul. Chmielną 26 Gdańsk.... klaudiszka Domek letniskowy - budowa (1) Witam, proszę o polecenie jakiejś firmy stawiającej gotowe domki letniskowe? Sas1298 Brama garażowa firmy Hormann (4) Jestem ciekaw państwa opinii, w necie znalazłem parę pochlebnych komentarzy,... oklejanie mebli (3) Witam...czy może znacie jakaś firmę, zakład który wykonuje oklejanie... adam Wygluszanie drzwi wejsciowych (1) Dzien dobry, mimo poszukiwan nie odnalazłam w Trojmiescie firmy zajmujacej... Gabi Projekt ogrodzenia (1) Witam, po ociepleniu budynku, chcemy wymienić stare,siatkowe ogrodzenie na... JOLA Płyty miedziane ścienne (1) Przedstawiamy Państwu okładzinę ścienną wykonaną z blachy miedzianej. Grubość... TESTA01 Kabina prysznicowa na wymiar (41) Witam, Jesteśmy w trakcie remontu łazienki i poszukujemy firmy lub... GBK Hydraulik reda (6) Witam serdecznie. Chciałabym z pełną świadmością ostrzec wszystkich przed... Sylwia szukam stolarza (1) Szukam dobrego stolarza za rozsądna cenę z okolic Kolbud , Gdańska. Praca od... eeegon21 dom czy mieszkanie??? (261) zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy... gosia1234 Rzeczoznawca stolarz (2) Pilnie potrzebny stolarz który oceni wykonanie mebli kuchennych. Grażyna szukam firmy do wykonania osłony drewnianej... (1) Zlece wykonanie osłony drewnianej na murku tarasowym (slupki + przęsła).... Rafał Poszukuję sprawdzonej firmy budowlanej (16) Poszukuję sprawdzonej firmy budowlanej do wykonania remontu elewacji (naprawy... mieszkaniec Bojana Ostrzegam przed ekipą budowlaną Ryszarda Jaśkowiaka oraz Marek Dułak i synowie (1) Ostrzegam przed budową zleconą Ryszardowi Jaśkowiakowi. Jego ekipa Marek... Niezadowolony