montaż-systemy alarmowe i systemy cctv full hd !!! (9) Jako wyspecjalizowana i koncesjonowana firma w branży zabezpieczeń... user_137692844652 ile kosztuje budowa domu? (83) Ile trzeba przeznaczyć kasy - na działkę i budowę (materiały, ekipa)? Proszę... EQ dom czy mieszkanie??? (279) zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy... gosia1234
szukam hydraulika (39) zadanie do wykonania: ogrzewanie i kan w domu 300 m2. okolice trojmiasta.... emi3city Brama garażowa firmy Hormann (5) Jestem ciekaw państwa opinii, w necie znalazłem parę pochlebnych komentarzy,... Parkiet (2) Cześć, pilnie poszukuję fachowca, który położy mi parkiet ok 150m na terenie... Joanna dobre drzwi zewnętrzne (3) Czy ktoś poleci mi dobrą firmę na wymianę drzwi wewnętrznych z montażem?... Mike Firma do budowy hali (3) Szukam wykonawcy, ktory kompleksowo zajmie się wybudowaniem hali... Parmel Glovo uwaga (1) Uważajcie na dostawy jedzenia przez glovo. U nich bład w dostawie blokuje wam... Ania Uwaga na Presige Meble z Borkowa Paweł Karamac (1) Chciałabym przestrzec przed zamówieniem z firmy Prestige Meble. Pan Paweł... Honorata Transport, przeprowadzki (2) https://ogloszenia.trojmiasto.pl/transport-przeprowadzki/transport-przeprowad... user_13769296585 Dom-bud Maciej Jakubczyk (37) Firma ma stoisko w leclerku. ostrzegam przed zleceniem im wymiany drzwi czy... Atka systemy alarmowe i systemy cctv full hd (1) Jako wyspecjalizowana i koncesjonowana firma w branży zabezpieczeń... user_137692844652 Laboratoria Medyczne Bruss, punkt pobrań na Obrońców Wybrzeża, Gdynia (1) Hmmm ... niby krew pobrana ... chyba (ale to za chwile). Pani w rejestracji... Tomasz Kowalski Drzwi do mieszkania (1) Firma z polecenia wymieniała mi drzwi wejsciowe z ościeżnica i jestem w pełni... Michał Usluga (1) Witam dziś miałem montowane drzwi wejściowe przez firmę dom bud polecam... Jan Przeprowadzki - możecie kogoś polecić? (34) Jak w temacie - szukam sprawdzonej firmy, która pomoże w przeprowadzce :)... AgusiaGda MM domy (1) Jakość firmy podwykonawczej MM domy mizerna, ludzie nie znają podstaw... Niezadowolony klient elewacja (1) Witam czy ktoś posiada namiary na firmę bądz osobę zajmującą się wizualizacją... bartek technika wykończeń wnętrz (1) witam czy ktoś z was korzystał z usługi tej firmy? Wisi baner obok mc... Dominik