Firma do remontu domu (10) Szukam firmy do wykończenia domu. Sprawdzonej i uczciwej a nie takiej która... Mama 3 Malowanie pokoju - jaki koszt? (14) Witam, jaki może być koszt malowania pokoju 9 m kw. xxx Szukam konstruktora (3) Szukam konstruktora. Osobę która oceni stan ścian i możliwość ich wyburzenia... Mama 3
Sklepy budowlane - najtańsze (5) Witam , który sklep w Trójmieście ma najniższe ceny na materiały budowlane... Tomek Idea Remontu Dawid Kalman - nie polecam (8) Zdecydowanie odradzam i nie polecam z korzystania z usług firmy Idea Remontu... armistar Masterkolor.pl 668448229 remonty pod klucz (36) Tu masz numer sprawna ekipa , maja uprawnienia Kris Uwaga na naciągacza i fuszera - "Domelit" (12) Przestrzegam przed partaczem: sprawa zakończona wyrokiem Sądu Rejonowego w... Marcin kuchnia na wymiar (2) Witam.Szukam stolarza do zrobienia mebli kuchennych do mieszkania w Chylonii sejsmik Panele w jodełkę (9) Witajcie, czy ktoś z Was układał u siebie w domu panele w jodełkę? Jeśli... Ruda Szkolenia na wózki/suwnice (1) W ostatnim czasie miałem przyjemność trafić na szkolenia z różnych firm gdzie... Suwnicowy Wymiana okleiny frontów szafek kuchennych (3) Witam, jak w temacie - szukam kogoś, kto podejmie się wymiany oklein z... Lusik Pracownicy ochrony w sklepie firmy Leroy Merlin (2) Dziś odwiedziłem sklep Leroy Merlin na ulicy Szczęśliwej w Gdańsku... Duki ile kosztuje budowa domu? (77) Ile trzeba przeznaczyć kasy - na działkę i budowę (materiały, ekipa)? Proszę... EQ Renowacje (1) Renowacje/Konserwację Oferuje swoje uslugi związane z konserwacją... MtK Malowanie mieszkania. (5) Witam, poszukuję wykonawcy, który specjalizuje się w malowaniu i... 502-516-962 remont przedpokoju-malowanie ścian szukam fachowca (47) szukam osoby do zrobienia ścian w przedpokoju nie mam pojęcia co bym chciałam... Sylwia Mycie elewacji (2) Polecacie jakąś firmę, która mi umyje elewację a jej nie zniszczy. Miałem do... Grzegorz Mycie elewacji-poszukuje firmy rzetelnej!!! (5) Witam , jak w tytule -szukam firmy do umycia 340 metrów elewacji domu na... Mirek Wzmocnienie fundamentów (3) Szukam wykonawcy na wzmocnienie / podbicie fundamentów domu jednorodzinnego z... Tomasz Gwóźdź montaż drzwi Gdynia (5) Cześć znacie może kogoś kto za niewielkie pieniądze zamontuje mi nowe drzwi z... ja
1 z 104 »