Tłumiki Warszawa (1) Hej! Pomagam koledze z Warszawy w znalezieniu firmy, która sprzedaje tłumiki... aniaa.m Przeprowadzka - jaką firmę polecacie? (19) Hej! Jaka firmę przeprowadzkową polecacie?? Za dwa tygodnie mnie to... Aga Przeprowadzki - możecie kogoś polecić? (46) Jak w temacie - szukam sprawdzonej firmy, która pomoże w przeprowadzce :)... AgusiaGda
Audyt dokumentów księgowych (1) Hej! Możecie polecić mi specjalistę, który zajmuje się audytem dokumentów... aniaa.m Choinka sztuczna pe (1) Cześć! Moglibyście polecić mi ładne choinki sztuczne pe? Pilne! Koleżanka... aniaa.m Blokady emocjonalne Warszawa (1) Hej! Chciałabym pomóc moje siostrze, dlatego poszukuje dobrego specjalisty z... aniaa.m Kanały kablowe Łódź (1) Hej! Pomagam mojemu koledze z Łodzi w znalezieniu firmy, która oferuje kanały... aniaa.m Usługi księgowe w Krakowie (1) Hej! Pomagam znajomem z Krakowa znaleźć dobre biuro księgowe w jej okolicy.... aniaa.m Dom drewniany firma MMDOMY ? (55) Czy ktoś budował z nimi dom drewniany ? Bardzo podobają mi się ich realizacje... Roman Organizacja szkoleń (1) Hej! Możecie polecić mi firmę, która zajmuje się organizacją szkoleń.Pilne!... aniaa.m Parkiet (1) Witam. Czy ktoś poleci dobra firmę która zajmuje się parkietami? W miarę... Krystiann1 Remonty, nie polecam - master bud kamil n. z Gdańska (9) Nie polecam usług wykonywanych przez Pana Kamila. Remont zakończony... Kk master bud kamil N. Remont mieszkania - nie polecam !!!! (3) Firmę Master Bud Kamil N. stanowczo nie polecam, ponieważ musieliśmy... alinamaj Remont mieszkania - pomocy!!!!! (19) Witam Wszystkich. Jestem nowa na forum i bardzo bym chciała abyście... julia-winiarska Hydraulik Banino (16) Potrzebny hydraulik do drobnej naprawy. Macie jakiś kontakt? ja Odnawianie starego wieszaka z drewna (4) Mam stary stojący wieszak z drewna. Chcialbym usunac lakier i wykonczyc go... Eternata Mycie elewacji-poszukuje firmy rzetelnej!!! (11) Witam , jak w tytule -szukam firmy do umycia 340 metrów elewacji domu na... Mirek Opinie o Remonty dla każdego (2) Ktoś coś bo nie można znaleźć, a opinie słabe Ja KUCHNIA NA WYMIAR (74) Czy ktoś z Was zna kogoś godnego polecenia jeżeli chodzi o wykonanie kuchni... bina ile kosztuje budowa domu? (93) Ile trzeba przeznaczyć kasy - na działkę i budowę (materiały, ekipa)? Proszę... EQ