Szukam doradztwa i montażu pieca gazowego (1) Chcę wymienić piec gazowy dwufunkcyjny na nowy. Potrzebuję fachowego... Klient Altanki, domki na narzędzia, ogrodowe - skąd zamówić? (14) Witajcie drodzy sąsiedzi ;-) Mam gorącą prośbę. Czy ktoś z Was mógłby... Aga Dom drewniany firma MMDOMY ? (24) Czy ktoś budował z nimi dom drewniany ? Bardzo podobają mi się ich realizacje... Roman
Sklepy budowlane - najtańsze (7) Witam , który sklep w Trójmieście ma najniższe ceny na materiały budowlane... Tomek firma wykończeniowa, polecicie?? (42) Kupiłam mieszkanie 66m2, teraz trzeba je wykończyć, będę miała projekt według... kasioli Przeprowadzka - jaką firmę polecacie? (14) Hej! Jaka firmę przeprowadzkową polecacie?? Za dwa tygodnie mnie to... Aga Zakładanie ogrodów (53) Czy korzystał ktoś z Państwa z firmy ogrodniczej tzn. zakładającej ogrody? I... ccc Przeprowadzki - możecie kogoś polecić? (41) Jak w temacie - szukam sprawdzonej firmy, która pomoże w przeprowadzce :)... AgusiaGda ile teraz kosztuje malowanie 1 m scian/sufitow? (1) jak jest teraz cena rynkowa za taką usługę? JakToJaKot Godny polecenia szklarz!!!! (1) Witam serdecznie!!! Poszukuje dobrego, godnego polecenia szklarza. Potrzebuje... Roman z Gdańska Drzwi (1) Polecam firme i drzwi delta, super zadowolony klient Klient Ocena dzialania (1) Nigdy nie wybieraj epg ,to jest kit, szajs, partacze ,nieuki ,oszuści... Niepocieszona klientka,na pełnym Meble na wymiar (58) Poszukuje stolarza ktury zrobi mebelki do pokoiku z szafa ANIA dom czy mieszkanie??? (295) zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy... gosia1234 Poszukuję stolarza (1) Poszukuję stolarza który w nie długim czasie zrobi mi szafę narożna z... Ada Transport, przeprowadzka (6) Witam Przeprowadzam się w przyszłym tygodniu z oksywia na obłuże, czy jest... mors100 Wejherowo transport przeprowadzka (5) Potrzebujemy transportu do przeprowadzki na sobotę 24 czerwca rano:... Malwina szukam kogoś sprawdzonego do położenia paneli (25) Mam panele, szukam kogoś sprawdzonego do ich ułożenia, 110 m kw, w domku... andzior Serwis komputerowy w Wejherowie (8) witam Czy zna ktoś dobry serwis laptopów w Wejherowie? Mam jeden do... lula Rolety (47) Czy ktoś z Was korzystał z usług godnego polecenia wykonawcy rolet... megs