Nabijam: Napy, Nity, Oczka (2) Witam serdecznie Nabijam napy nity oczka kontakt 6-6-0-4-4-9-5-5-5 zapraszam Enaven Kafelkarz i docieplenie poddasza (1) Szukam sprawdzonych firm, osób godnych zaufania i polecenia. Żadnych... Ola wykończenie mieszkania - 35m2 (3) Pilnie poszukuję kogoś sprawdzonego, zależy mi na czasie. Ewa tani notariusz (23) Wkrótce będę załatwiać notariusza i związane z tym formalności przy zakupie... aga Architekt projektant domow (2) Poszukuje biura do projektu domu jednorodzinnego lub adaptacji projektu... Ania Zdzisław Klapa P.H.U. "Menedżer Administracyjny" P.P. z/s w Gdyni (58) Czy ktoś z forumowiczów miał lub ma doświadczenia ze współpracy z panem,... docent585 dom czy mieszkanie??? (168) zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy... gosia1234 szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki! (120) jak w temacie, kogos kto naprawde zrobi to dobrze i rzetelnie monika Uwaga na naciągacza i fuszera - "Domelit" (8) Przestrzegam przed partaczem: sprawa zakończona wyrokiem Sądu Rejonowego w... Marcin Hydraulik reda (1) Witam serdecznie. Chciałabym z pełną świadmością ostrzec wszystkich przed... Sylwia szukam projektanta wnętrz (9) Witam! Poszukuję pomocy przy aranżacji salonu z aneksem kuchennym. Głównie... Ania z Gdyni Pseudofachowcy (1) Ostrzegam przed dwoma Panami Wojciech i drugi nie pamiętam jak się nazywa... Lariska Gdzie wynajmę glebogryzarkę? (2) Jak w temacie najlepiej okolice Chwaszczyna hanula Szukam osob do malego remontu pokoju (1) Chcę jeszcze we wrześniu zrobić niewielki remont pokoju. Wymiary pokoju... Kamada budowa kominka (38) Poszukuję solidnej i niedrogiej firmy z doświadczeniem, która wybuduje... Agnieszka Pytanie o pranie dywanów :D (20) Witam Panie i Panów :) Macie może jakieś namiary na firmę, która dobrze... Darek Komandor Pomorze SA (1) Mam wykonaną przez nich kuchnię. Jest po kilku poprawkach, ponieważ... KS Szukam dobrego, sprawdzonego notariusza. Kupno-sprzedaż mieszkania. (4) Jak w temacie. Z Gdańska. Patrycja Sklepy budowlane - najtańsze (4) Witam , który sklep w Trójmieście ma najniższe ceny na materiały budowlane... Tomek Ito Design - nie polecam (1) Nie polecam w/w firmy. Ponad 8 miesięcy opóźnienia w realizacji zlecenia.... fishuuu
1 z 93 »