Ogrodzenie z desek + bramka (1) Szukam ekipy-osoby do wykonania ogrodzenia z desek i bramki wejściowej... Mieszkaniec Docinanie i okleinowanie blatu (1) Gdzie w Gdańsku można dociąć blat z płyty (cięcie proste) i okleić brzeg? Z... Da wymiana drzwi (11) czy zna ktoś firmę LJW Systemy Zabezpieczeń z Gdańska ul. podhalańska 14b... gość
Nowe meble (1) Witam mam problem. Kuchnia robiona przez stolarza po dwóch tygodniach... Małgosi Wybór firmy kurierskiej (3) Czym kierujecie się zwykle wybierając firmę kurierską? Mam tutaj na myśli... Dobry doradca finansowy szukam (26) Szukam sprawdzonego doradcy finansowego, chodzi o kredyt mieszkaniowy. Może... Ola Meble na wymiar Wejherowo (1) Witam , może ktoś polecić solidną firmę wykonującą meble kuchenne na wymiar?... Marz72 Dom-bud Maciej Jakubczyk (28) Firma ma stoisko w leclerku. ostrzegam przed zleceniem im wymiany drzwi czy... Atka Szukam hydraulika Gdańsk Przeróbka (5) Szukam hydraulika z Gdańska-Przeróbki, który wykona drobną robotę... Rina Hydraulik Banino (15) Potrzebny hydraulik do drobnej naprawy. Macie jakiś kontakt? ja PODŁĄCZENIE ZMYWARKI (14) szukam hydraulika do podłączenia zmywarki i wymiany zaworu rury miedziane... ania Ubezpieczenie firmy OC ,gdzie i za ile?? (20) Witam Was,jak w temacie. Zapewne niektórzy z Was maja ubezpieczenie firmy na... Jan Dom drewniany firma MMDOMY ? (15) Czy ktoś budował z nimi dom drewniany ? Bardzo podobają mi się ich realizacje... Roman Zapytanie o otworzenie firmy (4) Witam, jak można otworzyć firmę budowlaną? Jakie restrykcje, wymagania itd maniekuy238 Szukam kogoś do posprzątania mieszkania (1) Witam szukam kogoś Do posprztanaia mieszkania. Jakie ceny za taką usługę... Lucyna Szukam kogoś do sorzatania biura (4) Ktos cos? agawojciechowska@onet.eu Szklarz Suchanino. (1) Gdzie znaleźć w tych czasach szklarza, który wstawi nową szybę do drzwi... Iwona Remonty - czarna lista w Trójmieście (2) Zapewne każdy z Was kiedyś natknął się na taką firmę/osobę, z którą miał same... Inka Taras z desek kompozytowych - (41) Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy?... MM Szukam firmy (3) Witam Szukam firmy,która wykona mi przeszklenie między salonem a kuchnią na... Maggie