dom czy mieszkanie??? (426) zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy... gosia1234 Houseso (1) Jeżeli ktoś chce z nimi budować to proszę o kontakt na priv. Facebook Jurek... Nawóz Do Borówek (3) Dzień dobry. Szukam innowacyjnego sklepu z bio nawozami do pielęgnacji... Yenki
architekt wnętrz - polecane osoby (16) Jeżeli korzystaliście z usług architekta wnętrz to poproszę o wpisanie osoby,... Darek Oprogramowanie dla firmy (22) Jakiego typu oprogramowanie do firmy polecicie? Gotowe czy może jednak... Skyler Taras z desek kompozytowych - (71) Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy?... MM Dlaczego warto zaimpregnować nagrobki marmurowe lub granitowe ?. (1) Dlaczego warto zaimpregnować nagrobki marmurowe lub granitowe przy użyciu... Tomek deska kompozytowa co sądzicie (4) Witam muszę wykończyć taras i zastanawiam się nad taką opcją deska... natkawal76 poczta - ginące listy (1) Listonosze traktują przesyłki tak niefrasobliwie, że znaleźć je można... ave-wys Pranie dywanu i kanapy - warto zamówić czyszczenie? (7) ok ile kosztuje pranie dywanu takiego 200x160 i średniej wielkości kanapy?... juka pranie dywanów (16) Mam do wyprania dwa dywany coś około 1,2x1,7 możecie kogoś polecić? iwonka_ika ogród (11) Cześć, wiecie jak zadbać o ogród przed zimą? Widziałem na stronie... Winfryd63242 ile kosztuje budowa domu? (137) Ile trzeba przeznaczyć kasy - na działkę i budowę (materiały, ekipa)? Proszę... EQ Fotowoltaika (58) Jestem zainteresowany montazem paneli fotowoltaicznych w Gdyni na domu... olek KADAX ARTUR Ł - meble na wymiar. Ktoś kojarzy? (3) Dzień dobry. Czy ktoś korzystał z firmy KADAX ARTUR Ł? Zostaliśmy... wymiana dachu (1) Czy ktoś może mi polecić jaką uczciwą i solidną firmę dekarską? Bo już tracę... Ewelina Remont łazienki - Ile to może kosztować i na kiedy?? (20) Witam :) Szykuję się do remontu łazienki, więc szukam pomocy w kwestii wyceny... Zaskoczona1 Polecam ekipę do prac wykończeniowych (1) Szczerze polecam Panów Mateusza i Sławomira. Wykonali u mnie schody... mikr aranżacja biura (1) Profesjonalną firmą która zaplanuje Twoje nowe biuro albo zoptymalizuje i... kallas meble kuchenne (5) szukam stolarza