Mycie elewacji

Polecacie jakąś firmę, która mi umyje elewację a jej nie zniszczy. Miałem do tej pory 2 firmy, jedna 4 lata temu, druga w zeszłym roku i szczerze muszę znowu myć po roku! Elewacja ma 10lat. Warunek muszą posprzątać po swojej pracy i cena też ma znaczenie. Liczę na pocztę pantoflową.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mycie elewacji

Jak pisałem w podobnym temacie jeśli dom to polecam Home-R z Gdańska
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,
jeśli jeszcze nie umył Pan elewacji to polecam http://www.czyszczeniefasad.pl - myją bez używania karcherów metodą bezciśnieniową
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mycie elewacji

Również polecam Pana Krystiana i Home-R, bez pajacowania po nim syf nie wychodzi po roku, terminy ma teraz na drugą połowę maja więc dom rodziców myje mi w czerwcu, ale szczerze uczciwy gość, bez naciagania, bardzo pomocny
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mycie elewacji

Home-R i Pan Krystian spoko koleś, nie ściemnia, słowny i na serio robi dobrą robotę
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taką elewacje można domyć z brudów, ale wydaje mi się, że kolor i tak kolor nie będzie taki świeży jak po malowaniu... ja budynek przy ulicy, to nie ma się co dziwić, że się brudzi. JA polecę firmę DDD Czystość, bo wiem, że robią to dokładnie bo u mnie to widać, gdyż budynek ma dopiero 3 lata.... dodatkowo usuwają graffiti - co jest zbawienne, bo naprawdę nowy budynek wygląda koszmarnie, gdy ktoś go oszpeci... bez malowania usunęli te wstrętne bazgroły. Mają też powłokę antygraffiti, która sprawia, że ponowne namalowanie graffiti jest bezskuteczne... ciekawe, czy to miałoby szansę zadziałać na brud :D

Tu można o tym poczytać: https://www.dddczystosc.pl/mycie-elewacji-usuwanie-graffiti
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Proszę Pani powłokę antygrafitti mają wszyscy bo to jest środek do kupienia nawet w markecie razem ze środkami do usuwania ich. Mi to zrobił gość z myjką gorszą niż moja-środki kupiłem sam za to na kostce zrobił taki syf że mu podziękowałem. On zaprosił do mnie gościa z Gdańska co zrobił to super i czysto,którego bym polecił ale niestety pamiętam tylko że Pan Krystian. Dla zainteresowanych mam numer telefonu jeszcze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli elewacja zachodzi Ci po roku lub 2 latach to faktycznie może była słabo umyta lichą chemią. Polecam usługi tej firmy, pracują również w Gdańsku - https://mycieelewacji.poznan.pl/firma/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mycie elewacji

Za głosem forumowiczów wybrałem dwa lata temu Home-R i jest rewelacja, już w tym roku czyszczenie zafundowałem córce gdzie chciała malować bo jej magik kiedyś sprawdził że gorącą wodą i chemią nie schodzi a jednak Homer a w sumie pan Krystian wyczyścił. Nie ściemnia, nie naciąga, nie dolicza, słowny i terminowy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mycie elewacji

Polecam z Gdańska HomeR mycie z pasją, nasz dom wygląda super już trzeci rok od ich wizyty a działkę letniskową już przeznaczoną do malowania też tak wyczyścili że malowanie poczeka myślę parę lat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja serdecznie polecam usługi https://sun-dra.pl/. Oferują oni wynajem podnośników, który może się przydać przy takich pracach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mycie elewacji

Skorzystałem z sąsiadem rok temu z polecanego tutaj Home-R Mycie z pasją i potwierdzamy zgodnie że nie ma lipy w żadnym stopniu. Efekt woow a w dodatku super goście szanujący bardzo Nasz czas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

KADAX ARTUR ŁASTOWSKI - meble na wymiar. Ktoś kojarzy? (4 odpowiedzi)

Dzień dobry. Czy ktoś korzystał z firmy KADAX ARTUR ŁASTOWSKI? Szukamy wykonawcy, który zrobi...

Poszukuję architekta lub projektanta wnętrz (116 odpowiedzi)

Dzień dobry, poszukuję architekta wnętrz. Słyszałam bardzo dobre opinie na temat Pani Joanny...

ile kosztuje budowa domu? (133 odpowiedzi)

Ile trzeba przeznaczyć kasy - na działkę i budowę (materiały, ekipa)? Proszę o konkrety z Banina.