ile kosztuje szafa wnekowa? 1.9x2.55h (56) witam, szukam kogos do wykonania szafy wnekowej o wymiarach 1.9x2.55x0.6... tomekk Gdzie moge kupić wode na litry i ja z utylizować (1) Witam, Czy wiecie gdzie w Trójmieście mogłbym kupic wode/wode... BalneumProCars wycena (2) Witam:) Poszukuję sprawdzonego rzeczoznawcy od wyceny... promyk
Wpis (1) Witam wczoraj miałem montowane drzwi przez firmę dom bud jakubczyk Maciej... Ania Remont mieszkania 38 m2 (49) Witam Od marca chcę rozpocząć remont mieszkania (cekolowanie, malowania,... _________ Wykończenie pod klucz - kogo polecacie? (18) Witam, Kupimy mieszkanie w stanie deweloperskim w Gdańsku, ok 60m2. Chcemy... ja ELEWaCJA DOMU - macie kogoś poleconego? (9) Dziewczyny szukam sprawdzonej firmy do elewacji domu, uczciwej i za rozsądne... Karolinka29 kadax artur łastowski - stolarz (2) Dzień dobry, bardzo proszę osoby, które miały do czynienia ze stolarzem... oszukany przez stolarza Szukam zarządcy nieruchomości (2) Macie jakieś doświadczenie z zarządcami nieruchomości w Trójmieście? Jeśli... Bartosz9 Fotowoltaika (4) Buduje dom i zastanawiam się nad inwestycja w panele i pompę ciepła.... Hania Oferta szybkiego finansowania już po 24 godzinach (robertpetrov500@gmail.com) (1) Potrzebujesz szybkiej pożyczki na zakup domu, samochodu lub finansowania... robert Rolety (64) Czy ktoś z Was korzystał z usług godnego polecenia wykonawcy rolet... megs Taras drewniany - szukam wykonawcy (7) Witam. Zdecydowałem się zrobić drewniany taras. Znacie i możecie polecić... Tomek Remont łazienki - Ile to może kosztować i na kiedy?? (19) Witam :) Szykuję się do remontu łazienki, więc szukam pomocy w kwestii wyceny... Zaskoczona1 Brama garażowa firmy Hormann (21) Jestem ciekaw państwa opinii, w necie znalazłem parę pochlebnych komentarzy,... meble kuchenne na wymiar (65) WITAM. Czy ktoś robił u siebie w mieszkaniu kuchnię na wymiar w stylu... aurelia Remonty 889 734 505 od a do Z (2) ( Uwaga wszystko jasne i przejrzyste Podstawowy Podgladowy cennika usług... Marcin Zarządca nieruchomości Gdynia (2) Polecicie kogoś kto zajmuje się w Gdyni kompleksowym zarządzaniem... Daref3 Meble na wymiar (74) Poszukuje stolarza ktury zrobi mebelki do pokoiku z szafa ANIA Szafa pod zabudowe -szukam wykonawcy!!!!!!!!!!! (17) Witam.Poszukuje wykonawcy szafy wnekowej.Interesuje mnie szafa 3 drzwiowa o... Ewa 31