Ciągnik rolniczy

Witam, są tutaj osoby, które kupowały niedawno ciągniki rolnicze? Zastanawiam się skąd najlepiej kupić taki sprzęt. Przejrzałem bardzo dużo sklepów ale nie mam pojęcia, który sklep jest najlepszy. Może ktoś z Was poleci mi sprawdzony sklep z takim sprzętem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie my myślimy o tym by postawić na maszyny rolnicze poleasingowe . Ogólnie tutaj cała procedura przebiega bardzo sprawnie, a do tego koszty są dosyć konkurencyjne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupując maszynę rolniczą, warto wiedzieć, gdzie szukać części zamiennych lub tych oryginalnych. Na przykład łańcuchy to podstawa działania sprzętu. Czy wiecie, jak są zbudowane? O budowie łańcuchów do maszyn rolniczych przeczytacie więcej tutaj: https://stomildystrybucja.pl/jak-zbudowany-jest-lancuch-do-maszyn-rolniczych/, dlatego serdecznie polecam ten artykuł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

okej dzięki za info! Ja tez z mężem od czasu do czasu szukamy i kupujemy części zamienne do maszyn rolniczych. Mamy swoje skromne pare hektarów, ale jednak parę klasycznych ciągników jak C360, i 385 oraz minikoparki do prac ziemnych i zdaża sie, że musimy kupić jakieś filtry, węże, uszczelk, czy siłowniki. My na przykład trafiliśmy kiedyś na https://sklepdlarolnika.pl/ i jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi, czasu wysyłki i jakości sprzętu jaki dostajemy także w tym kontekście moge polecić. Pozdrawiam Ania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Remont łazienki - Ile to może kosztować i na kiedy?? (21 odpowiedzi)

Witam :) Szykuję się do remontu łazienki, więc szukam pomocy w kwestii wyceny prac i samych...

Firma Tulap Adam Burdalski (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, czy ktoś korzystał z usług firmy Tulap? Mogę prosić o opinię

Szukam BHP-owca co przeprowadza szkolenia wstępne (16 odpowiedzi)

No właśnie, co przeprowadza szkolenia wstępne i wyda zaświadczenie o odbytym szkoleniu można...