Polecam firmę Macieja Jakubczyka (1) We wrześniu wymieniałam drzwi wejściowe do domu zlecilam usluge firmie... ciągle brakuje Mezzo zamiast nudnego brava. (3) słabiutka telewizja, Internet działa też bardzo słabo, trzeba czekać parę... asadd Drzwi zewnetrzne (10) poleccie jakas firme najlepiej z gdyni, chodzi mi o drzwi zewnetrzne do domu... ja
Czy na tych stronach istnieją możliwości zakupu skórek w hurtowych ilościach? (1) Czy na tych stronach istnieją możliwości zakupu skórek w hurtowych ilościach?... Samanta Zadowolony (1) Witam wczoraj miałem montowane drzwi przez firmę dom bud jakubczyk Maciej... Igor TV, Internet i telefon (1) Myślę nad zmianą operatora. Polećcie coś, co ma dobry zasięg i z czego... Aga Fachowiec - kafelkarz 883670421 (3) Fachowiec od 7 bolesci zmienił sie w kafelkarza nr.telefonu 883670421... oszukany Profesjonalna Kancelaria (2) Polecam kancelarię Pani Mecenas Katarzyny Słobody, pełny profesjonalizm,... Gosia Nowy Horyzont drzwi omijać szerokim łukiem (2) Niestety bardzo kiepski wykonawca. szycie zasłon na miarę (2) Poszukuję salonu z zasłonami - szycie na miarę. Duży wybór materiałów.... beata_gdansk Czy możecie polecić mi firmę ogrodniczą, która zaprojektuje i wykona ok 50m ogród, trawnik? (13) Poszukuję w miarę niedrogiego fachowce od ogrodu. mam niewielki trawnik do... hipi Odzież medyczna polski producent? (1) Witam serdecznie, szukam dobrego producenta odzieży medycznej, byłam bardzo... Wielbicielka_morza Wykończenie domu (2) W czerwcu odbieram dom w Gdańsku- stan deweloperski. Poszukuję sprawdzonej,... Ola remont łazienki -SOPOT (2) poszukujemy firmy do wyremontowania łazienki w biurze. skucie kafelek... Mateusz Nie polecam fachowca spod numeru 883670421 (1) nie przychodzi bo wiecznie chory oczywiscie po zaliczce Malarz,fachowiec i nie wiadomo co jeszcze - jedno pewne,niedotrzymuje słowa, zostawia prace (1) napoczete, dostanie zaliczke i znika obiecujac ze zadzwoni -883-670-421 oszukany Klient (1) Witam wczoraj miałem montowane drzwi przez firmę dom bud jakubczyk Maciej... Igor Nie polecam firmy ogrodniczej Cztery Pory Roku Przemysław Borkowski (1) Przestrzegamy przed firmą - właściciel jest niepoważny, niekompetentny i... makowabudowa@gmail.com Naprawa okien - szukam gdańśk (5) Szukam kogoś kto naprawi okno ( podnieść trzeba) Możecie kogoś polecić? szukam Przeprowadzki (8) Jeśli nie macie skąd wziąć kartonowych pudeł do przeprowadzki to polecam... Maja