:) (1) Obsługa bardzo przyjemna, szczególnie pani Ela pomagająca paniom opiekunkom i... Aga ZDAŁEM ZA PIERWSZYM RAZEM ! (1) Świetny Ośrodek! Bardzo miła atmosfera wykładów. Świetni instruktorzy,a w... Daniel szkoła przyjazna (1) moja córka dostała się do tego liceum,jest zadowolona, akceptuje wymagania,... mama
9/10 (1) Kurs Prawo Jazdy ukończyłem w ośrodku X. Sugerowałem się niewielką ceną... B.Zalewski K - opinia (1) JAK DLA MNIE WSZYSTKO JAK NAJBARDZIEJ WPORZADKU.TEORIA OK.PRAKTYKA... K Zdałam można powiedzieć za pierwszym razem a instruktor który to przeczyta będzie na pewno wiedział o co chodzi :) (2) Krzysiek, Janusz tak trzymajcie stworzyliście naprawdę świetny ośrodek.... Anna Łukowiak Powitajmy nowego kierowcę ! (1) Gorąco polecam zajęcia z Mikołajem. Rzeczowe wykłady, niezwykle przyjazna,... M. Warto !!!!!! (1) Kurs teoretyczny przeprowadzony sprawnie i w dogodnych terminach.... Kate Studia dla ambitnych oraz chcacych studiowac z usmiechem (1) Co to duzo pisac, po pierwszych trzech miesiacach mam 15 ksiazek... Michael gromek Mieszane uczucia (1) Moze zaczne od tych lepszych cech. Budynek jest nowy i czysty, wykladowcy sa... nadawca Podziękowania dla Pana Jacka (1) Chociaż skorzystałam tylko z trzech jazd u Pana Jacka S. mogę z całą... KasiaD w końcu! (1) kilka dni temu zdalam prawko! jestem strasznie zadowolona> Jezdilam z panem... Asia :D - opinia (2) Szkola przereklamowana,plac manewrowy wcale nieznajduje sie blisko osrodka... :D Polecam !!! (1) Wlasnie zdalam egzamin za PIERWSZYM RAZEM !!! Szkola prawa jazdy pana Michala... Ania P. Zdałem za pierwszym podejściem !! (1) Po pierwsze zdziwiłem się na zajęciach teoretycznych. Nie myślałem nigdy... Tomasz Moja ulubiona szkoła (1) Bardzo dobra szkoła i bardzo dobrzy nauczyciele Polecam wszystkim bardzo... Karol. C Elitarna szkola - egzamin zdany (1) Sytuacja życiowa zmusiła mnie do zrobienia prawa jazdy więc musiałam wybrać... Kasia POLECAM ,,OLIWKĘ'' ZDAJĄCYM NA KAT.,,A'' (1) Witam wszystkich odwiedzających tą stronę i czytających opinie na temat... LAZY S3M. Moja opinia o ośroku ARTOM (1) zacznę może od WAD: >Pan L. - arogancki instruktor wyjeździłem z nim 8... bolek89 Zdany egzamin za drugim razem:) (1) W tej szkole doszkoliłam jazdę, bo po 30 godzinach w innej szkole to raczej... Asia