Studentka - opinia (1) Uważam, że nasza uczelnia tak jak każda szkoła posiada swoje dobre i złe... Studentka Skarb w gdyni (1) Szkoła ta, ze względu na wiek i brak możliwości rozbudowy może nie ma... Joanna niby fajnie (1) skończyłam tą szkołe 2 lata temu , mieliśmy świetną ekipe i ogólnie dobrze... Oliwka
Pan Wojtek :) (1) Co tu duzo mowic rewelacja :)... dzieki Panu zdalam egzamin :) no ale co... Gosia Dobry "klimat" to podstawa !!! (1) Dzisiaj zdałem na kat A, oczywiście za pierwszym razem i to na pełnym luzie i... Marek M. Anita - opinia (1) Chciałam tylko dodać, że jeśli chodzi o instruktora to gorąco polacam pana... Anita ale kicha !!! (1) jak Cię nie przyjmą w żadnej szkole, to tam Cię wezmą za ciężkie pieniądze. W... mama a czy ktoś uczył się na 10 lutego?? (1) jakie są wasze opinie o tym ośrodku i o instruktorach? bo w necie nie mogę... Aga prawie poemat ... :) (1) Co prawda miał być poemat,ale niestety...co nie oznacza że nie dodam swojej... zuza PORD zaliczony!!! (1) Egzamin zdany! Zdałem za drugim razem, za pierwszym wymusiłem pierwszeństwo.... Łuki Nie polecam (1) Nie polecam tej szkoły. Istnieja w Trójmieście lepsze. Żle mnie... lea .miłe wspomnienia (1) Chodziłysmy do SP 50 przez 6 lat i bardzo miło ją wspominamy ; ) jest... absolwentki PODZIEKOWANIA DLA PIOTRA JERECZKA (1) Spoznione podziekowania Piotr;-))) Dzieki wielkie za bardzo dobre lekcje... DARA naprawde polecam (1) Dzisiaj miałem egzmin w PORD-zie i zdałem za pierwszym razem. Polecam jako... bynia Gorąco polecam !!! (1) Zdałam za drugim razem i jestem bardzo szczęśliwa.Panie Janie serdeczne... Grażyna POLECAM jest SUPER (1) Zdałam egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem. Na prawdę byłam... Dorota M Otoczenie tragiczne (1) Opieka nad dzieckiem bardzo dobra, ale otoczenie tragiczne. Często wieczorem... Gdańszczanka ! (1) radzilabym zatrudniac przy telefonie bardziej kompetentne osoby. Przez taka... A Wszystkiego naj... (1) Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim pracownikom żłobka nr 16 życzymy... wychowankowie Wszystkiego naj... (1) Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim pracownikom żłobka nr 15 życzymy... wychowankowie