koksik - opinia (1) byłem 3 lata ... uczyółem się tylko tego co wymagali i 91 pkt z testów... koksik polecam (2) Cierpliwość, sumienność, profesjonalizm, życzliwość i SKUTECZNOŚĆ. Zdałam za... Wioleta pedagogika opiekuńczo-wychowawcza (1) Witam! Mam pytanie:złożyłam dokumenty na wczesną edukację ale nie dostałam... Alicja
Tylko "PROMYK" nikt inny ! ! ! (1) Polecam wszystkim tym którzy chcą być BARDZO dobrymi kierowcami i chcą zdać... pyskata gaduła :-)) Alina - opinia (1) Bardzo dobre metody nauczania teoretycznego i praktycznego, miła atmosfera... Alina Jeszcze nie wierzę!;) (1) Dziesiec lat temu chodzilam na kurs ....zupelnie w innym miescie...nie... Iwona G. Super Szkoła!! (1) widze ze Ambit zbiera wysokie oceny, uważam że zasłużenie. chodziłem do... Daras Nastka - opinia (1) Jest to szkoła bardzo fadna i zadbana, lecz ma nieliczne wady. Uczą w niej... Nastka TYLKO SZKOŁA EFEKT (1) Polecam wszystkim OSK EFEKT,wspaniała atmosfera i fantastyczni instruktorzy... Kasia Grygiel Zanim stracisz głos (1) Uczestniczyłam w tym szkoleniu w ubiegłym roku. Bardzo wysoko oceniam poziom... Magda Hmm (1) Poziom nauczania ogólnie mówiąc przeciętny. Jest niewiele osób potrafiących... Absolwent 2007 Szkoła zdecydowanie godna polecenia! - wbrew niektórym opiniom;) (1) Szczerze mówiąc, jestem zaskoczona negatywnymi opiniami na temat... Magda hmm (1) zdalam egz na prawko kilka dni temu, co prawda za drugim razem, ale zdalam:)... kika Pełna satysfakcja (1) Generalnie blisko od domu i postępy w bardzo sympatycznej atmosferze. Zadowolony POLECAM OSK-OSKAR!!! (1) Zdałam egzamin za pierwszym razem i gorąco polecam ośrodek szkolenia... Asia Szkoła jest dobra (1) Kadra nauczycielska naprawdę się stara. Szkoła dobrze przygotowuje do zawodu... Georgie yhm... ?? xDD (1) Ta szkoŁA JesT suPEr ;))) Tera CO PrawDa iDe do CZwÓRki ALE Nigdy Nie... SiMka 6 D To jest dobra szkoła (1) Nasze dziecko jest aktualnie uczniem tej szkoły. Wysoko oceniamy... Wiesław Pmot w Gdyni przy ul Pomorskiej to profesjonalna szkoła (1) Jestem bardzo zadowolona, że ukończyłam właśnie te szkołę a nie inną .Moi... Krystyna "OPTIMA" NIE DO ................:) (1) 27.08.ZDAŁAM EGZAMIN PRAKTYCZNY i z całą odpowiedzialnoscia moge powiedziec... ZADOWOLONA