Niechaj żyje Boże Ciało...Boskie Ciało czyli ja ;-)

Przebywając w Europie, trochę tam a trochę tu. Powiem Wam, że "nasze forum" trochę siadło :-( trututu. ( tak se na trąbce zagrałam-bo rymu nie miałam).
Coś tam Inka chciała stworzyć- coś fajnego, jakiś start, lecz nie sposób wznowić,ożyć gdy forumów stałych brak.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

> "nasze forum" trochę siadło

Nie siadło. Już go nie ma...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rękawiczki dla mnie masz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Sherlock Holmes i Joanna d’Arc w jednym.... ;P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czas wszystko zmienia na lepsze.
Lato idzie http://youtu.be/Zj_hXV_o8Fo

Ps
Forum to forum. To funkcjonuje poprawnie.
Przez te kilka lat w sprawach interesujących mnie, dowiedziałam się... raczej niczego ~:) , ALE...ale ile ja się dowiedziałam rzeczy, o których istnieniu nie wiedziałam. Człowiek był zapracowany, w innym świecie...a tu panie, takie rzeczy :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

A propos Bożego Ciała :)

"Jam jest chleb życia. Kto do Mnie przychodzi, nie będzie łaknął; a kto we Mnie wierzy, nigdy pragnąć nie będzie. Powiedziałem wam jednak: Widzieliście Mnie, a przecież nie wierzycie. Wszystko, co Mi daje Ojciec, do Mnie przyjdzie, a tego, który do Mnie przychodzi, precz nie odrzucę, ponieważ z nieba zstąpiłem nie po to, aby pełnić swoją wolę, ale wolę Tego, który Mnie posłał. Jest wolą Tego, który Mię posłał, abym ze wszystkiego, co Mi dał, niczego nie stracił, ale żebym to wskrzesił w dniu ostatecznym. To bowiem jest wolą Ojca mego, aby każdy, kto widzi Syna i wierzy w Niego, miał życie wieczne. A ja go wskrzeszę w dniu ostatecznym".
"Ja jestem chlebem żywym, który zstąpił z nieba. Jeśli kto spożywa ten chleb, będzie żył na wieki. Chlebem, który Ja dam, jest moje ciało za życie świata"."
(J6,35-40;51)

AMEN
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Hej Otojka ,dzielna dziewczyno ;-*
Forum nie ma tego ducha co kiedyś,niestety.
Nic to ,życie toczy się dalej.Lato za pasem i to najważniejsze :-)
Pozdrówka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie ma ducha ?
A skąd niby miałby być - skoro podcina się gałąź na której się siedzi, nie należy się dziwić, że się spada.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

forum umarło, brak już ciekawych wątków, mało ciekawych ludzi, wszyscy pouciekali, zostały głównie trolle. sama wchodzę tu od wielkiego dzwonu. brakuje mi strasznie zabawnych dyskusji, ognisk, rozmów z ludźmi tak bardzo różnymi ode mnie. smutno trochę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

"brakuje mi strasznie zabawnych dyskusji, ognisk, rozmów z ludźmi tak bardzo różnymi ode mnie"
Aaaaaaa, żeby mieszać forum z życiem realnym i swoją prywatnością :)... Tak?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Sadylku Słonko ;-)
Nie mam rękawiczki .Już nie siedzę w tym biznesie rybowym.
Ależ Ty masz fajne butki, mam podobne ale moje są turkusowe i mają wzorki.
Sadyl, hmm, ja pragnę z Tobą uprawiać ....dżdżownice- to będą takie nasze trochę dzieci.Ja nauczę je pięknie śpiewać, a Ty, możesz z nimi spacerować po dzielni.
I żeby nie było....mam dziś małą śrubę (ze Skweru wróciłam-ze starych śmieci) więc nie gniewaj się,że piszę tu nie najmądrzej dziś.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

UUUUUU (zdziwienie) Już nie robicie ognisk :-(
Pragnę was poinformować,że Okocim Mocny się zepsuł, niestety.
A jeśli nikt ze mną nie chce pisać, to mnie jest tak bardzo smutno, że aż przesmutno.
Jeśli ktoś ma podręcznik pt. Jak wychować dżdżownicę na porządnego obywatela, to proszę mi pożyczyć.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hmmm... Chór dżdżownic to by było coś!
Zmotywowałaś mnie, aby im szybciej domek postawić.
Do tego czasu możemy sami chodzić po dzielni, w naszych kamaszach, ze śpiewem na ustach.

PS: Niemanie rękawiczki przeżyję. Choć fakt, że mi jej nie przywiozłaś, gdy jeszcze siedziałaś w biznesie rybowym, będę pamiętał dożywotnio :/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Żeby było ciekawie i dostojnie to wymienimy się kaloszami. Ty będziesz chodził w moich, ja będę człapała w Twoich i nie ominę żadnej napotkanej po drodze kałuży.
A zanim wybudujesz im pałac, mogą sobie pomieszkać w namiocie (zimno nie jest). Pamiętaj tylko żeby kupić smycze co by się nasze maleństwa za bardzo nie rozpierzchły :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kto jak nie My założy chór dżdżownic....
Tak sobie pomyślałam,że tym co bardziej utalentowanym dżdżownicom powinniśmy zakupić jakieś instrumenty muzyczne. Wszak nie chciałabym hamować ich rozwoju.
Ponoć sfrustrowana dżdżownica jest bardzo agresywna.
Głośno tupie nogami i niesamowicie macha nosem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://thumbs.dreamstime.com/z/d%C5%BCd%C5%BCownica-13524405.jpg

Agresywna dżdżownica po walce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ło Matko Bosko.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wygląda jak młoda larwa Biedronki Wszystkich Polaków (nie mylić z Biedronem Wszystkich Słupczan)

Szczegóły tradycyjnej wymiany kaloszy omówimy w trakcie przerw od uprawiania...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Gdzie TOTO ma nos? He?
Odpadł przy "niesamowitym machaniu" (cokolwiek to jest i jakkolwiek wygląda)

Ps
Skoki na trampolinie nie idą na marne. Nie posikam się, nie posikam...nie dam się Wam wykończyć śmiechem!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hm, a ja się reaktywowałem. Po 11 latach, jak się okazało, kurcze.
Niepotrzebnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Porównując obecne Forum z tym, które było 11 lat temu (które znam tylko z opowieści, bo "za młody" jestem) możesz doznać szoku poznawczego ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2


Kto wie, zobaczymy ;) Same fora, kilka tematycznych, to znam, więc może dam radę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chciałem napisać o fascynującym zjawisku, jakim są cuda eucharystyczne, lecz wpisując w przeglądarkę "Boże Ciało" wylosowałem niniejszy wątek i zmieniłem zdanie.
Kinga Rusin obnażyłe swe boskie ciało dla idei. A Ty co zrobiłeś dla idei?
Bo ja opowiem Wam żydowski dowcip. Dla idei.

Rzeszów w jidisz to Rajsze. Spotyka się dwóch Żydów na dworcu:
Dokąd jedziesz?
Do Baden, potem do Baden-Baden a potem do Wiesbaden. A Ty?
Do Rajsze, potem do Rajsze-Rajsze a potem do Wys*ajsze.

Czy Was to śmieszy? Bo mnie śmieszy.
A film Rejs mnie nie śmieszy. Choć w dobrym tonie jest ponoć, by śmieszył. Ale już Seksmisja na przykład mnie śmieszy. Lukrecja mnie śmieszy, bo napisała ostatnio: Szczyt wszystkiego!
Specjalnie tam zaglądam, żeby mnie śmieszyło. Ale nie umiem wyjaśnić, czemu mnie śmieszy. Po prostu jest to piękny zwrot, staromodny i zapomniany. Tak jak "ręce opadają", albo "skaranie boskie z tym chłopakiem". Śmieszą mnie piękne staromodne zwroty bo sobie wyobrażam stare kamienice i panie w papilotach i szlafrokach.
Opania i Kowalewski niezwykle mnie śmieszą.

https://www.youtube.com/watch?v=k-cPpkmQ3ec
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Ludzie z Trójmiasta, kim Wy jesteście? (170 odpowiedzi)

Ja nie wiem skąd Wy się się tutaj znaleźliście, ale potrzeba Wam chyba jakiejś turbo (albo raczej...

Koinonia Jan Chrzciciel Bojano wspólnota destruktywna czy.........No właśnie co? (684 odpowiedzi)

Przez roku czasu wraz z żoną uczęszczałem do domu modlitwy wspólnoty Koinonia Jan Chrzciciel z...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...