Obłuże- jaki internet

Temat dostępny też na forum: Obłuże
Witam
Jaki internet polecacie na Obłużu ( ul. Unruga) ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A nie macie tam jeszcze Orange? Wydaje mi się, że coś było. U mnie (Marki: http://swiatlowod.orange.pl/marki) bardzo fajnie to działa. Światłowód na wysokim poziomie, szybkie łącze, żadnych problemów z zasięgiem, żadnych problemów z połączeniem, mega sprawa. Wydaje mi się, że jeśli nie macie jeszcze tej usługi, to za chwilę się pojawi, bo Orange powiększa swoją sieć o nowe miejsca. W ogóle światłowody to aktualnie najlepsze rozwiązanie, więc jeśli nie wiesz co wybrać - sprawdź po prostu, kto oferuje światłowody.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kinga...halo, nie spać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podbiję ponownie temat. Szukam mieszkania i mam ofertęw okolicach tego wielkiego komina i zanim się zdecyduję to chciał bym wiedzieć czy jest w tej okolicy jakiś dobrej jakości ISP. Dzwoniłem do orange i "upa", w tym rejonie nie ma światłowodu.
Coś innego na odcinku Żelazna - Żeliwna (bliżej tej jednostki wojskowej niż starego wiaduktu) ?

Uprzedzając pytania, właściciel nie ma tam neta :/ ani tv...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wyżej na Obłużu jest światłowód np.ulica Benisławskiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

Jak zabezpieczy meble do przeprowadzki? (4 odpowiedzi)

Przeprowadzka to często stresujące wydarzenie, które wymaga odpowiedniego zabezpieczenia mebli,...

Oprogramowanie dla firmy (16 odpowiedzi)

Jakiego typu oprogramowanie do firmy polecicie? Gotowe czy może jednak dedykowane?