KURS FRYZJERSKI (1) Chciałabym podziękować za suuuper kurs, w szczególności Łukaszowi, który... KURSANTKA Polecam (1) Serdecznie polecam. Leczenie w tym gabinecie jest na wysokim poziomie, wiem... Artur Polecam wszystkim łasuchom czekolady ... i nie tylko (1) Miłe, przyjazne miejsce - można się zasiedzieć:))) A czekolada piernikowa... Gosia
super:) (1) bardzo polecam, naprawde, bylam tam 1 raz i na pewno wroce :) a panie... zoska PRÓG (1) wie może ktoś jaki był próg do humanistycznej klasy?? proszę o odpowiedź... ;) Agatta Przygotowanie do egzaminu pod każdym względem! Polecam! (1) Potrafią dobrze przygotować, nigdy wcześniej nie prowadziłem samochodu a po... Maciek Najlepszy wybór (1) Uczenia jest na wysokim poziomie, bardo dobra kadra, co potwierdzaja... studentka Aleksandra B. - opinia (1) Jeżeli szukasz dobrej szkoły nauki jazdy to polecam EFEKT! Instruktorzy: nic... Aleksandra B. Achaja - opinia (1) Pan Doktor jest rzeczywiście bardzo miły. Poświęca pacjentce tyle czasu ile... Achaja Ogólnie - wszystko w porządku (1) Oby więcej takich punktów - żadnych fajerwerków, zbędnych udziwnień,... JR Profesjonalnie (1) Polecam Wszystkim ten ośrodek. Bardzo miła atmosfera, kadra... Lukasz Kasia - opinia (1) Rollmasaż - super wynalazek!!! Kasia Warto zajrzeć (1) Bardzo miła obsługa naprawdę polecam. Wystrój robi wrażenie i przyciąga oko.... Stworek POLECAM!! (1) Ośrodek polećił mi znajomy.Ceny mają atrakcyjne.Szkolenie jest... DAREK S Rewelacyjne Solarium ! (1) Uważam, że to solarium z całą pewnością zasługuje na najwyższą ocenę,... Klaudia Pan Wojtek - instruktor na piątkę (1) Poldek to świetny ośrodek z świetną kadrą. Miałam przyjemność jeździć z... Ewa solidny i godny polecenia wykonawca!!!! (1) Bardzo dokładnie i solidnie wykonali remont w moim mieszkaniu. Sam... M.Rucinska Sebastian Kotarski - opinia (1) Witam często bywam wraz z moja nażeczoną w uroczej Karczmie. Jestesmy nia... Sebastian Kotarski :] (1) Jedno podejście-cel osiągnięty :) przydatne uwagi i wysoki poziom nauczania.... Łukasz Szanuj czas i pieniądz... (1) Jestem bardzo rozczarowana i zaniepokojona tym co się dzieje w tej... Mimo wszystko-wierny USŁUGOBIORC