rejestracja... (1) Panie w rejestracji są tak nieprzyjemne, ze gdyby nie moj ukochany ginekolog... Anna Prawo jazdy z GDprawko (1) z całego serca polecam GDprawko! Instruktorzy rewelacyjnie przygotowują do... Kinga Najlepsza szkoła jazdy!! (1) Bardzo polecam dla wszystkich którzy chcą rozpocząć przygodę z prawkiem. Pan... Oliwia
Biuro rachunkowe warte polecenia (1) Dobre, pewne biuro rachunkowe, polecam! P.S. Super smaczna (1) Pizza bardzo dobra często zamawiam, a jak jestem blisko pizzeri to biorę... Aga Kancelaria godna polecenia (1) Jestem bardzo zadowolona z przebiegu sprawy. Pani Mecenas Aneta Wasiluk... Joanna polecam! (1) Korzystałem z usług tego zakładu fryzjerskiego po raz pierwszy i jestem... Łukasz brak wyników (1) Witam, na początku marca byłam na rezonansie magnetycznym w affidea- Gdańsk,... Izabela Gdansk Te vizja (1) Nikomu nie polecam tej szkoly. Watpliwy poziom gwarantowany przez... Rodzic Najwyższy poziom usług (1) Profesjonalizm, uczciwość i rzetelność wykonywania zleceń. Polecam współpracę... Aleksandra POLECAM!!! :) (2) Korzystałam z tego salonu pierwszy raz. Skusiłam się ładnym, czystym... Ewelina rowe_rzystka (1) Perełka w gastronomicznym światku Trójmiasta. Oryginalne, zdrowe dania podane... rowe_rzystka Najlepsza szkoła jazdy!!! (1) Cudowna szkoła jazdy, dzięki której prawko zdane za pierwszym razem. Pełen... Alicja Oby więcej takich ludzi na rynku jak Adam (1) Zdecydowanie polecam. Adam Janowski to fachowiec, który sposobem bycia i... Oskar Zawsze wychodze zadowolona (1) Fryzjerki maja profesjonalne podejście do klienta. Potrafią naprawić wiele... Kinga17 Jestem zawiedziona po całości (1) Jakość obsługi kolejny raz przeszła samą siebie- nie miłe Panie, wręcz... Ewa Odradzam korzystanie z usług Krisbudu (2) Szef firmy zawarł ze mną umowę 16 X 2017, mówiąc że zamontuje okna, rolety i... Arnold Cudnie buja (1) Z ciekawości kliknęłam a tam stara ale mega zajefajna muza! Buja cudnie !... Kristi rewelacja (1) Zakres doradztwa super. Pan który był na pomiarze zwrócił uwagę na rzecz... Arek Kreatynowe prostowanie włosów (1) Z czystym sumieniem mogę polecić kreatynowe prostowanie włosów u Pani Basi Ela
1 z 10987 »