rewelacja (2) Spore wgniecenie na nadkolu,dwie godziny i znikło nie ma śladu. Pani nad... Roman Dekoracje ślubne (1) Polecam z całego serca, Pani Ela to artystka przełamująca schematy, nasze... Daria Super (1) Bardzo szybki termin realizacji projektu graficznego, dobry kontakt, dobra... Matres Salon łóżek i materacy G
Jakub - opinia (2) Zdecydowanie najlepszy catering na zamawianie, polecam bo jest smaczny ale... Jakub Dieta wegetariańska (2) Polecam dietę wegetariańską od FitBoxy, fajne posiłki i dużo ciekawych... Irko Anna - opinia (2) Cena w stosunku do jakości jest kapitalna. Pzyjemny kontakt, smaczne dania,... Anna Świetna robota, szybka sprzedaż (1) Jestem bardzo zadowolona ze wsparcia i obsługi Klienta jakie otrzymałam ze... Anna Kwiat. Super biuro (1) Miła, kontaktowa obsługa. Profesjonaliści w swoim fachu, bardzo pomocni. Nowasarsa nie ma dla nich rzeczy niemożliwych (1) mieszkanie w stanie do remontu; próbowałam sama sprzedać przez długi okres... Martyna D. Bardzo pozytywnie. (1) Współpracę z Biurem Nieruchomości Majewska.pl oceniam wzorowo. Pełen... Agata Pośrednik nieruchomości z najwyższej półki (1) Współpracowałem z Panem Pawłem z BIG Property w zakresie wynajmu biura.... Wojciech Bardzo profesjonalna obsługa oraz bogata oferta. (1) Polecam współpracę z biurem nieruchomości Big Property Gdańsk. Dzięki... Celina Zdecydowanie nie polecam (1) Bardzo niemiła, wręcz chamska obsługa... Ceny z kosmosu. max Ania - opinia (1) Tylko tutaj udaje mi się zawsze kupić jakieś kuteczne preparaty do... Ania Polecam! (1) Sprzedałam im auto w niecałe 30 min - podjechali wycenili, spisali umowę no i... Ania Polecam serdecznie (1) Najlepsza kawiarnia w jakiej byłam, ceny bardzo przystępne, produkty pyszne.... Ola kosmetolog (1) Pani Klaudia to świetny specjalista. Walczyłam z trądzikiem od lat i w końcu... Kasia Szybko i skutecznie (1) Zdecydowanie polecam. Panowie szybko znaleźli dla mojej firmy nowe komfortowe... Tadeusz Kocia Mama - opinia (1) Specjaliści, którzy nie boją się wyzwań jakie stawiają przed nimi nasze... Kocia Mama Ulubiony!!! (1) Najlepszy sklep tego typu na mapie trójmiasta. Super obsługa. daniło
1 z 11375 »