Taśmy z nadrukiem (1) Solidne taśmy, porządnie wykonany nadruk - Polecam Katarzyna Fajny lokal! (2) Bardzo fajny lokal! Piękne wnętrze, idealna kawka, miła obsługa. Polecam... Paula Bomba! (1) Gorąco polecam! Masaż na najwyższym poziomie, przyjazna atmosfera i adekwatne... Paulina Piękne zdjęcia, super obsługa (1) Korzystam z pomocy 2 Style od lat w branży nieruchomości, nie wyobrażam sobie... Joanna Kosmetyka (1) Kosmetyczka Ania - świetnie Jola Godna polecenia pralnia Samoobsługowa (2) Polecam jak najbardziej ! Niby samoobsługowe a obsługa wraźie pytań jest... Nicola D Polecam (1) Czas realizacji szybki. Zdjęcia naprawdę profesjonalne! Pan fotograf to... Natalia Odradzam (2) Ogolnie nie polecam , cenowo drogo w porownaniu do innych serwisow a i... Pawel NIE POLECAM (2) Bylam w warsztacie wymienic opony na letnie. Cena kosmiczna - 120 zł, ale... Joanna Super catering dla zapracowanych (1) Zamawiamy boxy z żoną głównie z powodu braku czasu na przygotowywanie sobie... Jakub Polecam (1) Miła obsługa. Bardzo przystępne terminy moza umówić się nawet tego samego... Barbara Professionalism w każdym calu (1) Profesjonale podejście do sprawy. Od momentu zamówienia poprzez instalacje i... Marzena Pan Adam jest super!!! (1) Pan Adam jest zajebisty. Dodatkowe lekcje z nim sprawiały mi frajdę i nauczył... Kamil Nowacki Ukryty diamencik dla lokalsów (5) 18 złotych za cztery placki ziemniaczane ze śmietana, czy 30 złotych za... TomStar bardzo slabe miejsce (4) to chyba najgorsze vegan miejsce, w jakim bylam. ceny nie sa adekwatne do... kaska profeska na 100% (1) Dziś po raz drugi miałam przyjemność odwiedzić laboratorium przy Kartuskiej.... Alina G. polecam! (1) Korzystam od kilku lat. Profesjonalna obsługa. Pełen relaks. Agnieszka Polecam - relaks i ulga w napiętych mięśniach (1) Jestem stałą klientką od prawie 10 lat i nie raz biegłam po pomoc do pani Asi... Monika Najlepsza wypożyczalnia w Trójmieście (1) Jeżeli ktoś szuka profesjonalnej wypożyczalni aut, to gorąco mogę polecić... Damian Fajny doradca! Polecam! (1) Przyszedłem do Pana Sebastiana z dość trudną sprawą. Kilka banków odmówiło mi... Łukasz R.
1 z 10891 »