A.G. - opinia (1) Jestem bardzo wdzięczna Pani Doktor za przeprowadzenie mnie przez trudne... A.G. Magdalena - opinia (1) Nie ma ci pisać. Wszystko na najwyższym poziomie. Obsługa której mogą... Magdalena Marta - opinia (1) Najwspanialsza impreza urodzinowa, jaką może sobie wymarzyć wielbiciel... Marta
Joanna - opinia (1) Przemiła obsługa, dużo sprzętu- rewelacja . Polecam każdemu z czystym... Joanna Aleksandra - opinia (1) Bardzo klimatyczne miejsce; przystępne ceny; obsługa na najwyższym poziomie... Aleksandra Karolina - opinia (1) Świetny klub z dobra atmosferą i serduchem, każdy zaopiekowana i można czuć... Karolina Aleksandra - opinia (1) Świetny klub, a przede wszystkim super atmosfera! Duży wybór dobrego sprzętu ️ Aleksandra Joanna - opinia (2) Świetna akademia i super atmosfera. Syn zadowolony po każdym treningu... Joanna wiktoria i adam - opinia (1) Posiadają dobre podejście do klienta. Zarówno brat był zadowolony z całego... wiktoria i adam Ania - opinia (1) Zajęcia informatyczne to świetna opcja. Mam to na miejscu w szkole, a... Ania Anka - opinia (1) Świetne biuro! Fachowa i miła obsługa, od pierwszego kontaktu do finału mojej... Anka Ola - opinia (2) Najlepsza szkółka!! Super instruktorzy, cierpliwi i wyrozumiali. Bardzo polecam Ola Aleksandra - opinia (2) Najlepszy specjalista jakiego można sobie wyobrazić! Ogromny profesjonalizm i... Aleksandra Natalia Wrycza - opinia (1) Na modelowanie ust do Pani Diany chodzę regularnie i za każdym razem wychodzę... Natalia Wrycza Iwona - opinia (1) To mój drugi projekt wykonywany przez Panią Joannę , z którego jestem bardzo... Iwona AM - opinia (1) Moje wyczekane Volvo XC60 trafiło prosto z salonu na zabezpieczenie folią i... AM Ania - opinia (1) To co działo się u nas na weselu przy Waszym fotolustrze to jakaś MAGIA :) Ania Marta - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z biurem Magic House w Gdyni, naprawdę... Marta Daniel B - opinia (1) Sympatycznie, pomocnie i sprawnie. Począwszy od pokazania mieszkania, poprzez... Daniel B Grzegorz - opinia (1) Na terapię chodziłem ja i moja żona do dwóch innych terapeutów. Bardzo dobre... Grzegorz