Klaudia Sil - opinia (2) Polecam serdecznie OSK Elitę !! Chciałam jeszcze raz bardzo serdecznie... Klaudia Sil Jacek - opinia (2) Profesjonalizm pod każdym względem , szybkość i realizacja na najwyższym... Jacek
Maciej - opinia (2) Polecam, za nami juz dwie transakcje. Na pewno będą kolejne. Polecam! Maciej
Krzysztof - opinia (2) Bardzo fajna szkółka piłkarska. Treningi prowadzone są na wysokim poziomie.... Krzysztof Ula - opinia (2) Gorąco polecam - super zajęcia, miła atmosfera, profesjonalne podejście,... Ula Paula - opinia (1) Pani doktor prowadzi mnie od 10 lat, jako pierwsza i jedyna uregulowała moje... Paula Kamila - opinia (1) Błyskawiczny pomiar oraz montaż, bardzo duży wybór materiałów i kolorów,... Kamila Jadwiga Grabowska - opinia (1) polecam studio 314, które wykonywało aktualizację stron www dla naszej firmy... Jadwiga Grabowska Robert - opinia (1) Super firma, solidna, dobry kontakt z pracownikami i przede wszystkim jestem... Robert Anna - opinia (1) Bardzo kompetentny prawnik, angażujący się w sprawę. Anna Robskyy - opinia (1) Do royal mail dzielą ich lata świetlne Robskyy Artur - opinia (1) Profesjonalista 100% polecam , świetnie prowadzone zajęcia na siłowni jak i w... Artur Marzena - opinia (1) Polecamy bardzo biuro sprzedaży nieruchomości Tyszkiewicz. Miła obsługa,... Marzena MUn - opinia (1) Rewelacja!!! Polecam. Robert Małem podchodzi do tematu mega profesjonalnie a... MUn M - opinia (1) Firma porzuciła pracę, zostawiając klienta samemu sobie, bez jakiegokolwiek... M Ksawery Tyzo, współwłaściciel Lookrative Sp. z o. o. - opinia (1) 314.pl zostało polecone nam przez trzy zaufane, trójmiejskie firmy związane z... Ksawery Tyzo, współwłaściciel Lo Jacek Zomkowski - opinia (2) Firma K4 Klima zamontowała u mnie w domu 4 urządzenia typu split. Wszystko... Jacek Zomkowski Marek - opinia (1) Ze względu na jakość obsługi w tym salonie nie kupię tam samochodu. Mimo, że... Marek ANETA - opinia (1) Obsługa na najniższym poziomie. Kilkakrotnie trafiłam na bardzo niemiłą... ANETA Beata - opinia (1) Manicure hybrydowy to jakaś pomyłka. Myślę, że wykonanie manicure u pani,... Beata