Tomek - opinia (1) Genialne jedzenie i bardzo profesjonalna obsługa polecam z całego serca Tomek Zadowolona klientka - opinia (1) Jestem wdzięczna Pani Mecenas za wieloletnią współpracę. Przy każdej sprawie... Zadowolona klientka Marcin Turzynski - opinia (2) Profesjonalnie przeprowadzony proces zakupu nieruchomości w Gdańsku. Polecam Marcin Turzynski
Sandra - opinia (2) Mieszkanie sprzedane ekspresowo. Doskonały kontakt i zaangażowanie. Polecam... Sandra Aleksandra - opinia (2) W Trójmieście jest ok 100 biur nieruchomosci. Szczerze polecam estatic biuro... Aleksandra adam ancypo - opinia (2) Trafiłem do agencji Estatic Nieruchomości przez przypadek, ale był to strzał... adam ancypo Piotr S - opinia (2) Współpracę z Panem Łukaszem zacząłem w czerwcu tego roku. Pomógł mi sprzedać... Piotr S Monika Bielecka - opinia (2) Serdecznie polecam Biuro Nieruchomości Estatic, a w szczególności Pana... Monika Bielecka Dorota - opinia (2) Dostałam rabat za pozytywną opinie:) Oczywiście polecam ozonowanie w ich... Dorota Weronika - opinia (2) Podziękowania za opanowanie trudnej sytuacji w pokojach hotelowych. Polecam. Weronika Beata i Romek - opinia (2) Od kilku lat korzystamy z ich usług. Prywatnie ozonujemy raz lub dwa razy w... Beata i Romek Urszula - opinia (2) Bardzo polecam. Konkretna rozmowa, bezproblemowe i natychmiastowe wykonanie.... Urszula KC - opinia (1) Pani Maria bardzo sympatyczna i zawsze pomocna. Polecam. KC MAX - opinia (1) Najlepsze lody w mieście! Duży wybór ciekawych smaków, bardzo miła obsługa. MAX Elżbieta - opinia (1) Super miejsce super obsługa Super miejsce super obsługa Elżbieta Ania i Piotr - opinia (1) Piękna pamiątka z naszego wesela. Polecamy każdemu. Ania i Piotr Lady - opinia (1) Nie mam dobrego zdania o tej przychodni, moja kotka zachorowała, miała... Lady Michał - opinia (1) Od kilu lat robię tam zakupy i wszystko było by OK. Moja opinia - 1# dziwne... Michał Monika - opinia (1) Polecam położną Panią Marię, która jest zawsze pod telefonem i odpowiada na... Monika PM - opinia (1) Z całego serca polecam Szkołę Rodzenia Mamai Noworodek, w bardzo ciekawy... PM