JH - opinia (1) Agnieszka to perła, która wygrzebałam z internetu. Wybór z internetu , który... JH Mariusz - opinia (1) Witam. Pan Piotr wraz z kolegą montowali kuchnie Ikea (dość dużą). Pomimo... Mariusz Wiolka - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Ani. Bardzo miła osoba i... Wiolka
T - opinia (1) Bardzo miła rodzinna atmosfera. Polecam T Sandra - opinia (2) Dzięki zespołowi DentiCo jestem posiadaczką pięknego, zdrowego uśmiechu!... Sandra Michal - opinia (2) Solidny, uczciwy fachowiec. Niestety, niewiele jest takich fachowców. Rolety... Michal Urząd pocztowy Gdańsk Morena Nałkowskiej 3 (2) Otrzymałem avizo o przesyłce poleconej chciałem skontaktować się z tym... Janusz klientka - opinia (1) Przyszłam tu przedłużyć umowę, bo ciągle do mnie wydzwaniali, jakie to... klientka a - opinia (1) Sklep nastawiony na szybką sprzedaż, bez troski o jakość obsługi. Nie mając... a Nie wrócę już (1) Miałam już więcej do Avocado nie chodzić, ale akurat wczoraj było mi po... Weronika Piekne miejsce na pozegnanie (2) Firma odebrala mojego ukochanego psa z kliniki. Przed kremacja moglam... Ewa Ania - opinia (2) Wspaniałe miejsce.Mojego pieska mam w urnie w domku.Bardzo profesjonalne i... Ania Jolanta - opinia (2) Firma uczciwa a to najważniejsza kwestia. Pracownicy... Jolanta Krzysztof Kloc - opinia (1) Bardzo kreatywni ludzie. Wszystkie ustalenia zrealizowane w 100%. Jeżeli... Krzysztof Kloc Perfumeria Quality Gdańsk - opinia (1) Agencja reklamowa You\'re Welcome zrealizowała dla mnie promocje butiku w... Perfumeria Quality Gdańsk Ewelina - opinia (1) Profesjonalne podejście, 200% zaangażowania, rewelacyjni pedagodzy. Ewelina Albert - opinia (1) Usługa wykonana na wysokim poziomie. Polecam agencję SF do tworzenia strony... Albert Gosia - opinia (1) Długo kusiło mnie, aby sprawdzić skuteczność tego typu kursu i przyznam, że... Gosia Martyna Włodarczyk - opinia (1) Właśnie kupiłam mieszkanie, które było wystawione przez agencję p.... Martyna Włodarczyk Ewelina - opinia (1) Posiłki dobrej wielkości, smaczne, zbilansowane. Catering bez negatywnych... Ewelina
1 z 11478 »