Patrycja - opinia (1) FitBoxy to przede wszystkim wygoda – nie gotuję, nie martwię się zakupami,... Patrycja Alina Żygas - opinia (1) Polecam usługi biura. Znajdą najlepszą ofertę w najniższej cenie, obsługa... Alina Żygas
Zaświadczenia (2) Jeżeli chcemy coś załatwić w tym urzędzie najeży mieć przynajmniej 2 godziny... Katarzyna
Krzysztof - opinia (1) Bardzo polecam. Spotkania z Panią Agnieszką, które trwają już od pewnego... Krzysztof Barbara - opinia (1) Przytulny pub w piwnicy. Bardzo duży wybór craftowego piwa i jeszcze większy... Barbara Michał - opinia (1) Super lokal. Znajduje się w nim wszystko co potrzeba do fajnej imprezy. Michał AN - opinia (1) Gdybym mieszkała obok tej piekarni to codziennie jadłabym tylko pieczywo od... AN Muszyński - opinia (1) Po raz pierwszy uczestniczyłem w terapii. Jestem nie pijącym alkocholikiem i... Muszyński nuksi - opinia (2) Miejsce gdzie super profesjonalnie podchodzą do tematu jednak ceny są średnio... nuksi Elżbieta - opinia (1) Wspaniały lekarz godny polecenia. Elżbieta Karolina - opinia (1) Fajna obsługa, ludzkie podejście do każdego typu figury, rodzinna atmosfera:)... Karolina Rafał - opinia (2) Jestem bardzo zadowolony z wizyt u pani Karoliny. Jest miła, profesjonalna i... Rafał Zofia - opinia (1) Bardzo miła i pomocna Pani w recepcji. Pozwolę sobie nawet napisać imię tej... Zofia Jola - opinia (2) Miałam wykonaną korektę uszu u Pani Doktor Karoliny Kondej. Z zabiegu jestem... Jola Stanisław - opinia (1) Trafiłem przypadkowo. "Drobna awaria laptopa. Czy Pan też takie rzeczy... Stanisław Jowita - opinia (2) Polecam, mam dietę wege 1800 kcal i zawsze jest ciekawie, FitBoxy mają... Jowita AlKris - opinia (1) Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, technologia przyszłości. AlKris Izabela - opinia (1) Skorzystałam z oferty firmy skup aut za gotówkę... Wycena auta i... Izabela Źle się dzieje!!! (7) Proszę sprawdzić ile ta szkola szuka nauczycieli... wczoraj widziałam, że... Poirytowani rodzice Bili - opinia (1) Po wizycie Piękno Pl Wyglądam 10 lat młodszy Dziękuję. Bili
1 z 11616 »