Opinia (1) Kierownictwo, niektóre panie w BOE, niektórzy pracownicy z zaplecza... Ktoś z obecnej kadry. Kadra pracownicza (2) Och, w PORDzie - gniazdo niezbyt sympatycznych osób, wydawałoby się po... NIGDY WIĘCEJ (1) Po tej pizzy moja depresja ma depresję. Moja koleżanka myślała, że miała... AnonimowaPizza porażka (2) Dobre w tej restauracji jest tylko PIWO. Zamówiłam pizze: PROSCIUTTO -... marta Bardzo dobra piekarnia (1) Bardzo dobra piekarnia, często kupuję tu chleb i bułki, mają naturalny skład... Karola polecam (1) merytorycznie,milo,szybko i skutecznie Małgorzata Beznadziejna obsluga (1) Wspólnota wyjęta z czasów PRL! Odbierają telefony i się nie przedstawiają,... A. Profesjonalizm i rzetelność (1) Firmę cechuje bardzo wyskoki poziom zorganizowania i operatywności.... Maciej Opinia (1) Wszystko przebiegło prawidłowo i szybko. Ogólnie polecam Gosia Zalany telefon (1) Szybka realizacja, dobra obsluga- moge szczerze polecic! Pewu Moje miejsce na ziemi (1) miałam obawy przed zakupem, bo to nieduży deweloper w porównaniu do tego co... Ag Sauna (2) Po siłowni lubię się wygrzać w saunie a że jestem kobietą chciałabym czuć się... Saunowiczka Goraco polecam Pana Romana (2) Dziękuję,za Pana profesjonalizm , zaangażowanie , uprzejmość i za pomoc w... Kamil Bardzo polecam! (1) Pani Ania to świetny doradca zawodowy. Sesje są merytoryczne i inspirujące, a... Agnieszka Wizyta w sobotę (2) Byliśmy w sobotę, gdzie trwał Oktoberfest. Piwo Koźlak bardzo smaczne.... Piotr Profesjonalizm usług (1) Godne polecenia dla wszystkich. Zabieg przebiegł idealnie. Bardzo dobra... Marcin NIE POLECAM!! (2) Bardzo niemiła pani z recepcji, nie odbiera telefonów, nie podaje adresu... ann Pizza Hawajska (1) Pizza niedopieczona, surowe ciasto przyklejone do sreberka, mokre cuchnące... Marcin Bardzo zadowolona ! (1) Akademia L'amorage to wyjątkowe miejsce ! Zostałam zaproszona przez koleżanke... Anna LUX (2) Polecam. Jedyna konkretna agencja pośrednictwa w Trójmieście. Cały proces... mmm
1 z 9775 »