Wiceprezes - opinia (1) Bylem imprezie kolega robił piędziesiątke,jedzenie przepyszne,... Wiceprezes Anna A. - opinia (1) Przyjechalam obolala, atak rwy kulszowej, bol plecow, lekarz tylko... Anna A. Jacek - opinia (1) Osy zlikwidowane profesjonalnie, szybko i po przystępnej cenie. Polecam. Jacek
Mariola - opinia (1) Chodzimy do Pani Izy ze swoim pieskiem już 13-cie lat. Od 4-ch miesiecy mamy... Mariola Dorota - opinia (1) Cudowne miejsce, Cudowna pani Joanna, która pokazuje dzieciom swoim zmysłem... Dorota Raf - opinia (1) Trzeba przyznac, ze jest to calkiem przyzwoita opcja na tani obiad ale... Raf Monika - opinia (1) chciałabym bardzo podziękować firmie Kalia. za pochówek z rodziny podwałkow.... Monika Xxxx - opinia (2) Panie z sekretariatu tragedia za karę tam są !!!! Xxxx WK - opinia (2) Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Mieszkanie zakupiłem 2 tygodnie temu, na... WK Marzena S - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Agnieszki. Dzięki dużemu zaangażowaniu... Marzena S Iza - opinia (1) Szczerze polecam Panią mecenas. Po pierwszym spotkaniu wiedziałam ze uda nam... Iza Magda - opinia (1) Korzystam z zabiegów w salonie od paru lat. Jestem bardzo zadowolona.... Magda naprawa tv (4) Skorzystałam z serwisu dzięki poleceniu znajomego który wcześniej naprawiał u... Karolina Zawierucha Darek - opinia (1) Po 2 miesiącach okulary się rozpadły. Darek Ewa Mejewska - opinia (1) Jestem baaaaaaardzo zadowolona z usług koloryzacji oraz cięcia. Fachowe... Ewa Mejewska Weronika - opinia (1) Zamawiałam tydzień temu wiązankę. Byłam mile zaskoczona ceną i niezwykle... Weronika Kamila - opinia (1) Wbrew pozorom nie było tak źle. Bólu nie było tylko dyskomfort. Lekarz... Kamila Marcin - opinia (2) prałem tam tapicerki. Bardzo dobra jakość usługi. polecam Marcin Arecki - opinia (2) Witam wszystkich. Wczoraj odwiedziłem po raz pierwszy Myjnie 77. Obsługa Pani... Arecki Paweł - opinia (2) Świetnie wykonana praca i przemiła obsługa. Czas oczekiwania upłynął mi... Paweł