Adam - ocena (1) Współpraca z Panem Bartłomiejem jest godna polecenia, doskonała komunikacja i... Adam Aleksandra - ocena (1) bardzo pyszne pierogi,moja rodzina bardzo zadowolona,fajna atmosfera,... Aleksandra Gabriela Kowale - ocena (1) Pełen profesjonalizm, trzymanie terminów realizacji Gabriela Kowale
LewKanapowy - ocena (1) Jak to oceniła córka - najfajniejsze półkolonie, na jakich była. Bardzo w... LewKanapowy Justyna i Roki - ocena (1) Jestem świeżo po indywidualnej konsultacji behawioralnej z Justyna i jej... Justyna i Roki Katarzyna - ocena (1) Polecam! Sprawnie i profesjonalnie! Duża wiedza. Katarzyna Justyna - ocena (1) Z ogromną satysfakcją polecam usługi pana Piotra. Pierwszy raz pan Piotr... Justyna Bardzo zadowolony - ocena (1) Trenerzy świetnie radzą sobie w grupach zróżnicowanych pod względem wieku... Bardzo zadowolony Katarzyna - ocena (1) Serdecznie polecam ! Jestem zachwycona Doktorem Krupskim podejściem pełnym... Katarzyna już ex - opinia (2) Wartość dyplomu w praktyce ujemna już ex Emilia - ocena (1) Polecam z całego serca. Powodów jest kilka: - jedzenie: naprawdę pyszne,... Emilia Ola - ocena (1) Pyszne zupy, duży wybór, miła obsługa i przystępne ceny jak na Gdynię. Lokal... Ola Joanna - ocena (1) Moniko, dziękuję, że mnie zachęciłaś do wzięcia udziału w sesji. Ja tak... Joanna Teodor - ocena (1) super, klimat swietny Teodor Krzysiek - ocena (1) Polecam! Dobry kontakt, szybka i fachowa usługa oraz praktyczne porady... Krzysiek Pierogi Fan - ocena (1) Pyszne pierogi ekspresowo podawane Pierogi Fan klient - ocena (1) wspaniała firma, która podchodzi do klienta indywidualnie. klient Kornel - ocena (1) Świetne pierogi, zawsze cudowną, uśmiechnięta obsługa :) Kornel Angela - ocena (1) Cudowne ręce masażystek :) Przemiła i profesjonalna obsługa! Angela Tatiana - ocena (1) Pierogi są przepyszne Tatiana