Joanna - ocena (1) Nie jestem zadowolona ze szkoły przede wszystkim z podejścia do dziecka.... Joanna Pan i Pani z domku jednorodzinnego - ocena (1) Pełne profesjonalne podejście do klienta. Montaż sprawny i szybki. Wspaniałe... Pan i Pani z domku jednorodzinne Ela B. - ocena (1) Drugi raz oddałam w ręce Pana Janka, trudne zadanie do wykonania, zrobiłam to... Ela B.
Mori - ocena (3) Bardzo nie polecam..Na znany lekarz z opiniami 5,0 tylko dlatego że... Mori Patryk&Weronika - ocena (1) Super prowadzący i pełen energii człowiek. Przepięknie poprowadził nasze... Patryk&Weronika Klient dzisiaj - ocena (1) Obsługa kelnerska dramat panie nie uprzejme jakby pracowały tam za karę. Na... Klient dzisiaj Najedzona i szczęśliwa - ocena (1) Pyszne jedzenie. Przygotowane uczciwie i z dużą dozą serducha co widać na... Najedzona i szczęśliwa Bożena - ocena (1) Profesjonalnie, szybko, rzetelnie. Świetny kontakt z klientem. Bardzo polecam. Bożena Joanna - ocena (1) Przemiła i bardzo profesjonalna obsługa; ogromny wybór oprawek - w tym... Joanna Maska - ocena (1) Super firma! Bardzo miła atmosfera, super kierownictwo!!!! Maska A.K. - ocena (1) Polecam firmę Green House Systems A.K. Stellaris - ocena (1) Gorąco polecam montaz klimatyzacji! Stellaris Sylwia - ocena (1) Tresura Bibi w Gang Urwisów to doskonała ofertę dla wszystkich właścicieli... Sylwia Maciej Ł. - ocena (1) Polecam Panią Monikę Górską z agencji InVilla. Mieszkam za granicą i... Maciej Ł. Karolina - ocena (1) Pan Jarek przeprowadził mnie przez uzyskanie kredytu hipotecznego bardzo... Karolina Kasia - ocena (1) Super szkoła, dużo informacji, lekcje postawione na wiedzę praktyczna Kasia Joanna - ocena (1) Bogaty program edukacyjny! Przedszkole oferuje wiele aktywności, od języków... Joanna Angelika - ocena (1) Polecam Szkołę Rodzenia Radosne Narodziny. Zajęcia prowadzone są w... Angelika Jola i Zbyszek - ocena (1) Leczymy się u pani Ani już od dawna. Zawsze jesteśmy zadowoleni z... Jola i Zbyszek Zuzanna Kwiatkowska - ocena (2) Stanowczo nie polecam zajęć prowadzonych w szkołach. Zapisałam córkę, odrazu... Zuzanna Kwiatkowska