Polak86 - ocena (1) kupicie ode mnie minekrafta na PC ??!? Jak tak to za ile ???.. Polak86 Jakub - ocena (1) Sprzedażą mojego mieszkania zajmował się Pan Rafał - ten gość to prawdziwe... Jakub Aga - ocena (1) Pani Joanna jest specjalistka w swoim fachu. Znakomicie czyta karty,... Aga
DARO_ZB - ocena (1) Wyszedłem min temu i z pewnością nie pozbieram się szybko. Dziewczyna o... DARO_ZB M - ocena (1) Przemiła, bardzo konkretna Pani Doktor, delikatna, nie "znęca się" nad... M Anna.P. - ocena (1) Z całego serca pragnę bardzo podziękować za całokształt terapii. Pan Doktor... Anna.P. Rafał - ocena (2) Chciałbym podziekowac Panu Rafałowi za jego znakomitą pracę i profesjonalizm... Rafał Magda Moskal - ocena (1) Kod marki spowodował,że skrystalizował się mój pomysł na firmę I zbudowałam... Magda Moskal Rafał - ocena (2) Kompleksowa usługa, kupiec i to gotówkowy na mieszkanie znaleziony w 3 dni.... Rafał Darka - ocena (1) Pierś supreme z kurczaka z pastą z groszku i babką ziemniaczaną rozwaliła... Darka Anna - ocena (1) Polecam wszystkim Panią Adwokat jest bardzo pomocna i miła . Pomogła w mojej... Anna Agata - ocena (1) Wizyta w Centrum MAM to była czysta przyjemność. Pani Doktor była bardzo... Agata Iwona - ocena (1) Zrozpaczona brakiem pomocy ze strony służby zdrowia na NFZ dla mojego Taty w... Iwona Piotr - ocena (1) Profesjonalnie przeprowadzone szkolenie. Materiały dostępne w elektronicznej.... Piotr Jędrzej - ocena (1) Jesteśmy zadowoleni, przy kupnie mieszkania brakowało kilku dokumentów,... Jędrzej Karolina - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej i sympatycznej obsługi.Dogodna... Karolina Karolina - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej i sympatycznej obsługi.Dogodna... Karolina Globtroter - ocena (1) Petarda..świetna inicjatywa i fajny asortyment. Polecam. Globtroter Arletta - ocena (2) Jestem bardzo zadowolona z obsługi bardzo miłej i podejścia do pacjenta .... Arletta Michał - ocena (2) Leczyłem się u dr Magdaleny Stasyk. Świetny protetyk. Pełen profesjonalizm od... Michał