Dawid - ocena (1) Od początku współpracy byłem pod wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania... Dawid Krzysztof - ocena (1) Korzystam regularnie z zabiegów u Pani Anety już drugi rok. Moja skóra... Krzysztof Ewka - ocena (1) Zabieg wykonany z bardzo dużą dokładnością i starannością Ewka
Przemysław - ocena (1) Serdecznie polecam współpracę z mecenasem Makarewiczem! Profesjonalne... Przemysław Igor - ocena (1) Po prostu rzetelna firma informatyczna, która przykłada się do swojej pracy i... Igor Łukasz - ocena (1) Serdecznie polecam doradztwo podatkowe Money-Tax. Dzięki Pani Ewie, udało się... Łukasz Asia - ocena (1) Super, bardzo jestem zadowolona z techniki Bierna. Asia Rafał Predenkiewicz - ocena (1) Pan Aleksander okazał się wiarygodnym partnerem do współpracy. Reagował na... Rafał Predenkiewicz Marek - ocena (2) Usługa wykonana w dwóch uzgodnionych krokach: pomiary z wyceną; montaż .... Marek Ewa - ocena (1) Piękne miejsce, bardzo miłe doświadczone panie kosmetolżki. Pani Karina i... Ewa Anna - ocena (1) Cudowne kwiaty. Przemiła obsługa. Atrakcyjne ceny. Polecam serdecznie Anna Bernard Samolewicz - ocena (1) W okresie ostatnich lat byłem klientem kilku kancelarii notarialnych. W tym... Bernard Samolewicz Weronika Jaskulska - ocena (1) Agencję nieruchomości SeeHouse polecił mi mój znajomy. Po pierwszym kontakcie... Weronika Jaskulska Joanna - ocena (1) Najlepsza obsługa, zostałam bardzo zadowolona wrócę i to nie raz Joanna Amelia - ocena (1) Profesjonalna usługa, miła obsługa i przytulna atmosfera!! Amelia Maja - ocena (1) przemiła obsługa super atmosfera Maja Maja - ocena (1) przemiła obsługa super atmosfera Maja Ola - ocena (1) Przemiła obsługa , profesjonalne podejście do klienta, miła atmosfera i pani... Ola Lucyna - ocena (1) Przesympatyczna obsługa i profesjonalne podejście do klienta , bardzo polecam... Lucyna Kasia - ocena (1) Miejsce naprawdę godne polecenia. Profesjonalna obsługa już od pierwszego... Kasia