mateuszelewacje85 - ocena (1) profesjonalnie, punktualnie, jakościowo panowie z dawred wykazuja sie... mateuszelewacje85 Aga - ocena (1) Kocham to miejsce ️️️ Aga Gwardecki - ocena (1) Agencja nieruchomości na szóstkę szczególnie trzeba docenić opiekę Pana... Gwardecki
Piotr - ocena (1) Polecam tą stację.Szybko,miło,fachowo. Piotr Maksym - ocena (1) Working with Mrs. Konwalia Hoang in Gdansk was an absolute pleasure! Her... Maksym Sandra Trzcińska - ocena (2) Dobra robota - moje żaluzje są świetne zdecydowanie polecam. Pomiar i montaż... Sandra Trzcińska Dorota - ocena (1) Świetne miejsce, polecam !!! Mądrze dobierane zabiegi, profesjonalna kadra Dorota ak - ocena (2) ekspresowa realizacja i fachowa obsługa ak Okoń - ocena (2) firma z tradycjami profesjonalnie Okoń Aleksander - ocena (1) Szczerze polecam biuro nieruchomości Castlę. Pani Paulina, z którą... Aleksander Maks D - ocena (1) zgadzam się, fachowa i dokładna firma !!!!! Maks D Mariusz - ocena (1) Chciałbym podzielić się moim pozytywnym doświadczeniem współpracy z Panem... Mariusz Anna - ocena (2) Polecam z całego serca Biuro Nieruchomości TREVO w Gdańsku. Bardzo mili i... Anna Zbyszek - ocena (1) Przyniosłem komputer do serwisu ITvip, bo od pewnego czasu zauważyłem, że... Zbyszek Agnieszka - ocena (1) Pan Łukasz to bardzo dobry specjalista z idealnym podejściem do dzieci.... Agnieszka Agnieszka - ocena (1) Pani Kasia to świetna specjalistka. Moja córka zaliczyła kilku logopedów... Agnieszka Zuzanna - ocena (1) Polecam przychodnie kardiotel z całego serca. Pani dermatolog Joanna... Zuzanna Krystyna - ocena (1) Piękne i przyjazne miejsce. Jestem wdzięczna, ze mimo bardzo podeszłego wieku... Krystyna Amelia - ocena (1) Bardzo miła współpraca. Dostałam odpowiedzi na wszystkie pytania, a nawet... Amelia Tadeusz - ocena (1) Bardzo dobre korepetycje, polecam wszystkim którzy mają problemy w nauce i... Tadeusz