Poszukuje dobrego stomatologa z Gdyni

Jak w temacie, proszę polećcie mi kogoś, do jakiego dentysty warto sie wybrać, zeby zrobic zęby solidnie i estetycznie, tylko prywatne gabinety.bylam juz u paru dentystów i ręce opadają, mam dość chodzenia " w ciemno" leczyć zeby.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno Julka nie zawiedziesz się gdy go odwiedzisz :-) Lekarz Stomatolog Wiktor Bagniewski, Lekarska Spółdzielnia Stomatologiczna, Gdynia, I Armi WP, Tel: 6208171. W tej Spółdzielni Pan Wiktor jest od stomatologii zachowawczej. Perła w koronie, zaręczam :-)
Lekarza protetyka bardzo dobrego niestety nie znam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czy ktoś jeszcze moze polecić prywatny gabinet?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dr Iga Rogowska
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dramat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Że rogowska dramat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no to do kliniki Sielskiej nigdy nie idz jak masz dosc chodzenia "w ciemno", bo ci juz moge powiedziec ze oszukuja ludzi naciagaja cala ta klinika to tylko imitacja profesjonalizmu a cala ta dr. sielska to w ogole nieodpowiednia osoba na nieodpowiednim stanowisku kit po prostu kit !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak pisałam w jakims poscie wyzej. Polecam stomatologow z Imedu w Gdyni Chwarznie. Naprawde profesjonalne podejscie. Tak jak bałam sie panicznie tak teraz ide moze nie z przyjemnoscia bo stomatolog to zadna przyjemnosc ale bez lęku i za kazdym razem wychodze usmiechnieta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

Dobry neurolog - Gdynia - pilne!!! (27 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy zna ktoś dobrego neurologa z najlepiej z Gdyni, który szybko mnie...

Przedwczesny wytrysk (30 odpowiedzi)

Witam. Od zawsze miałem problem z przedwczesnym wytryskiem ale od jakiegoś czasu bardzo się to...

Pozbyć się bólu kręgosłupa, stawów itd. (40 odpowiedzi)

Piszę, bo natrafiłam zupełnie przypadkiem na coś co likwiduje lub redukuje każdy ból. Bez...