Przedwczesny wytrysk

Witam. Od zawsze miałem problem z przedwczesnym wytryskiem ale od jakiegoś czasu bardzo się to nasiliło. Nie jestem w stanie się opanować. Stosunek trwa maksymalnie trzy minuty .Czasami nawet kilka ruchów i koniec. Czy znacie może swoje sposoby na to jak to opanować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomóc może dapoksetyna (Piriligy), ale jest to lek wydawany na receptę. Wskazana jest konsultacja lekarska, bez tego leczenie na własną rękę nie może mieć miejsca. Jeżeli masz opory przed kontaktem ze specjalistą, może spróbuj jakichś ziół (w formie sypkiej lub suplementy kapsułkowane). Poczytaj tutaj: https://zdrowomaniak.pl/tabletki-na-potencje/ Też miałem ten problem, ale dopiero wizyta u seksuologa mi pomogła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Forum, piszemy anonimowo tak więc i ja mogę sie tutaj przyznać. Mój mąż również miał taki problem. Praktycznie od początku. O ile jeszcze kilka lat temu mi to nie przeszkadzało to po pewnym czasie zaczęłam się zastanawiać jakby to było jakby mógł trochę dłużej...
Wybraliśmy się do lekarza. Polecił nam tabletki Orgasm Control. Dzięki nim mąż mógł coraz dłużej. Obecnie już nie ma tego problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziekuję za odpowiedź. Gdzie mozna kupić te tabletki? W aptekach ? Czy są do zamówienia przez internet?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja zawsze kupuje tutaj https://tabletkinapotencje.eu/opoznienie-wytrysku/33-tabletki-orgasm-control-opozniajace-wytrysk-60-tabletek-.html fajnie opłaca się zakupić zestaw https://tabletkinapotencje.eu/zestawy/347-zestaw-opozniajacy-wytrysk-tabletki-orgasm-control-plus-zel-.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akurat te które tutaj poleciłam sa dopuszczone przez krajowy rejestr farmaceutyczny oraz zawierają same ziołowe składniki tak wiec nie ma szansy na to aby zaszkodziły. Moim zdaniem autor może wypróbować bez objaw.
Nie wiem czy są dostępne w aptekach ale możan na pewno zamówić sobie przez internet. Nie będę tutaj pisała nazw sklepów. Wystarczy sobie wpisać nazwę w google i powinna Ci wyskoczyć lista.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

są takie tabletki które podobno mogą pomagać na to nazywają się Stud Pills.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moj facet chyba ma jakieś problemy bo jak idziemy do lozka to za szybo dochodzi , wiecie jak moge mu pomoc ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może nie pomagaj mu lekami ale suplementem który rzeczywiście pomaga. Mój mąż bierze ,orgasm control . Zawsze bierze na jakieś 45 minut przed stosunkiem i codziennie bo aby zadziałał trzeba brac codziennie.. Może najpierw z tym spróbujcie ? Suplement jest w postaci tabletek ale gumy rownież powinny w pewnym sensie pomóc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trudna sprawa, może powinien się udać do lekarza po poradę? Może to jakiś bardziej konkretny fizyczny problem. Mam jednak nadzieje, że się zabezpieczacie, żeby potem nie było pytań w stylu jestem w ciazy i żeby nie było zaskoczenia i niespodzianki. Pogadaj z facetem, zaproponuj mu wizytę u lekarza, może coś z tego wyjdzie. A jak nie bedzie chciał to tabletki i ewentualnie gumy jak proponuje inna osoba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są przecież prezerwatywy i żele opóźniające wytrysk. Nawet w zwykłych drogeriach. Spróbujcie może tego? Jeśli nie chcecie gum to przypomniałam sobie jeszcze o chusteczkach orgasm control, są nasączone płynem na opóźnienie wytrysku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może za bardzo sie stresujecie jest za duże tempo narzucone... Za drugim razem on powinien dłużej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zwolnijcie, obejrzyjcie sobie filmik jakiś , wszystko robcie stopniowo, powoli, to i stosunek sie wydłuży. Co do środków na przedłużenie to jeśli bierzesz pigułki to najlepsze są chusteczki, obecnie używamy gumek bo nie biorę pigułek ale jak bralam to chusteczki były super (tylko minus za to,ze są dostępne jedynie w sieci ale wpisz sobie orgasm control wipes i powinny Ci wyskoczyć miejsca w jakich je znajdziesz).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bym proponował pierścień erekcyjny. Wydłuża on stosunek, poprawia erekcję i wrażliwość na odczucia. Może cie też zobaczyć i inne propozycje. Wybór jest spory.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ten stud pills jest całkiem niezły polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zastanawiałem się kiedys nad tabletkami. Ostatecznie sobie ich nie kupiłem bo doszedłem do wniosku,ze nie będę się truł. Przeszedłem przez wiele sposobów. Jakieś spraye, prezerwatywy. Aktualnie preferuję oc wipes.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A polecisz jakiś spray? Bo chciałbym sobie coś takiego zamówić ale z bardzo nie wiem co ponieważ jest tego sporo w sklepach oraz każdy sklep oczywiście zachwala,że jego spray jest najlepszy. No i po jakim czasie można już działać od zastosowania sprayu? Nie sprawdziły się u mnie gumy bo okazało się ,że ten środek który jest zawarty w prezerwatywie tak mnie znieczula,że penis mi opadł.No i w czasie stosunku totalna wtopa :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz sobie przetestować orgasm control spray ale mi nie podpasował. Niby działało,ale jest problem z noszeniem tego przy sobie, a przecież nigdy nie wiesz kiedy Ci się zechce bzykać :P Z gumami miałem podobny problem, ale radziłem sobie z tym,ze wydłubywałem to co jest znieczulające w gumach (czasami tego środka nawrzucają za dużo). Tyle,ze bez gumy znacznie przyjemniej niż w gumie. Najlepsze okazały się te chusteczki oc wipes. Małe, można włożyć do portfela. I naprawdę dobrze działają bo dają o wiele większą kontrolę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sumie może i masz rację, podejrzewam, że to ten sam środek co w spray. Zamawiałeś przez neta tak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Takich tabletek, które wybierać będzie można nie brakuje w internecie. Na pewno opcja dla tych, którzy mają ten problem, jest dość poważny a jednocześnie nie chcą kupować w aptekach. W sieci są do kupienia np. takie tabletki jak Zhewitra - https://potencja.net.pl/zhewitra-40.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przedwczesny wytrysk

zobacz tabletki Stud Pills takie w czarnym opakowaniu dobre są na to
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój facet ma przedwczesny wytrysk. On się denerwuje, ja również. Już nie chce nam się uprawiać seksu bo co to za seks który trwa 5 sekund. on twierdzi,że nie miał tak z żadną inna kobietą Czyli to ja jestem winna?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A próbowaliście prezerwatyw przedłużających wytrysk?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No włąsnie on w prezerwatywie nawet ma takie problemy. I próbowaliśmy róznych i żadna nie działa. Nawet te ze srodkiem przedłużającym stosunek. Bez gumki jest jeszcze gorzej. Jesteśmy ze sobą już 5 miesięcy. Uprawiamy seks od 2 miesięcy. Generalnie facet bardzo mi odpowiada sam związek zapowiadał się super. TYlko właśnie ten problem.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to są inne sposoby na przedłużenie wytrysku. Jeśli jesteście ze sobą otwarci to mozesz mu zaproponować masturbację przed stosunkiem. Ewentuanie kochajcie się na dwa razy. Drugi raz jest o wiele dłuższy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za drugim razem jest tak samo krótko ale przecież masturbacji mu nie zaproponuję :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam co napisała tutaj osoba powyżej. My również mielismy podobny problem i te chusteczki okazały sie u nas bardzo dobre. Po pierwsze możesz o wiele dłużej, znaczy on może. Po drugie nie znieczulają penisa on mówił ,ze wszystko czuje. Równiez mielismy taki problem,że on się za bardzo podniecał. Teraz jest o wiele lepiej. Można je stosować również z prezerwatywą. można bez.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki, zamówiłam te chusteczki. Jak przyjda to napiszę czy zadziałają. Postanowiłam z nim porozmawiać. On sądzi, ze też w głównej mierze to przez stres. Też chciałby zobaczyć czy bedą działały.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam ten stud pills mi pomógł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam . Gdzie kupiłeś te tabletki ? Stud p.?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Przepuklina przełyku czy ktoś ma? (119 odpowiedzi)

Witam Jak w temacie. Poszukuje osób, które mają tę dolegliwość? Chciałam się podzielić...

Dobry Dentysta w Gdańsku na NFZ prosze o pomoc! (34 odpowiedzi)

Witam, szukam dobrego dentysty w Gdańsku na NFZ

poszukiwany dobry ortopeda (32 odpowiedzi)

Moja mame czeka operacja, dostała juz skierowanie i po swietach ma isc sie zapisac w kolejkę......