kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Może znajda się tu jakies kobietki które chorują na nerwice(rozne postacie).Ja niestety choruje od 6 lat i co tu dużo mowic większość znajomych i rodziny się odemnie odwrocila traktując mnie jak tredowata(te dziewczyny które chorują na pewno wiedza o czym mowie).Fajnie byłoby się poznac bo przecież razem raźniej a kto inny lepiej zrozumie chorego niż ten co sam choruje.Niestety nerwica to ciezka choroba która ciężko innym zrozumieć i trudno z nia walczyc ale może wspólnie jakos dojdziemy z nia do ladu:)Ja mam 32 lata mam dwoje dzieci syna-13lat i corke-6lat mieszkam w Leszczynkach.Czekam na odzew o goraco pozdrawiam:)
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 3

Chyba już nie radzę mam już dość cała się trzęsę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam to samo jak sobie radzisz ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

A bóle głowy masz jak tak to możesz to opisać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Mam to samą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja byłam u wszystkich lekarzy bo mam bóle w klatce a to plecy pieką i tak jest codziennie jakbym miało mi stanąć serce ja już nieumiem z tym żyć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też choruje na nerwicę tylko u mie to bóle w klatce póżniej pieką plecy trzesię mie w środku już mam dość tego wszystkiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej wracam znów na forum długo mnie nie było ale znów mi wraca mam dość mam wrażenie że cały czas kręci mi się w głowie ale jak zapomnę to nic mi nie jest zaczynam sobie wmawiać jakieś choroby głowa mnie pobolewa z różnych stron zaczęłam brać pozitiwum mam wrażenie że trochę pomaga nie chce brać już silnych leków mam nadzieję że sobie poradzę sama bo tak naprawdę wiem że to tylko w mojej głowie tłumaczę sobie że nic mi nie jest a tak naprawdę nie mogę albo nie chce w to uwierzyć że wszystko jest ok tak sobie myślę że może jakaś terapia grupowa by pomogła a najlepiej jak by były takie terapię oniline że spotyka się kilka osób np na Skypie i się wspierają na wzajem bo ludzie którzy nie chorowali na nerwice tak naprawdę nas nie rozumieją
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Witam , odezwij się do mnie :) 731 501 249
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z nerwicy nie ma wyjścia ta choroba jest do końca życia. Raz lepiej, raz gorzej. Trzeba się nauczyć żyć. Ta choroba i ją przyjąć. Nie stety leki są na chwilę lub jest gorzej. Najlepiej pracować nad sobą małymi krokami.
Często lepsze efekty od leków daje leczenie psychoterapią:
https://www.psychiatrzy.warszawa.pl/psychoterapia-online/

Na taką psychoterapię można zapisać się w formie online.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Witaj ja też nie jem prawie wcale od 3 dni, zawroty i bóle głowy a przez to nudności powodują, że jem coś tam, żeby było i yo wszystko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Witam, ja też choruje na nerwice lękowa. Nikt kto tego nie doświadczył nie zrozumie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gosia
2023-01-01 20:19:42
Cześć. Ja jeszcze nie mam diagnozy ale czuję że też mam nerwice.... myślę o samobojstwie i morderstwie mam stany lękowe jestem wyczerpana nie cieszy mnie nic ani dzieci ani np pogoda. Odezwij się do mnie na maila gosia_tbg2@interia.pl. Będę Sue rejestrować do psychiatry może rozmowa mi pomoże lub jakieś leki. Pozdrawiam
Jeśli nie masz diagnozy, to bardzo polecam kontakt ze specjalistą i mam nadzieję, że będzie lepiej :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Cześć. Ja jeszcze nie mam diagnozy ale czuję że też mam nerwice.... myślę o samobojstwie i morderstwie mam stany lękowe jestem wyczerpana nie cieszy mnie nic ani dzieci ani np pogoda. Odezwij się do mnie na maila gosia_tbg2@interia.pl. Będę Sue rejestrować do psychiatry może rozmowa mi pomoże lub jakieś leki. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aktualnie nie biorę leków. Staram się pracować nad swoimi nawykami i wyszukiwać co wywołuje u mnie problemy, też z pomocą specjalisty. Praca nad sobą, nagradzanie siebie i bycie mniej wymagającym:)

W leczeniu nerwicy lękowej dużo pomagają sesje hipnoterapii https://hipnoterapia-szczecin.pl/

Na stronie można poczytać sobie o ich wpływie na tą chorobę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Hej jestem mama trójki dzieci jedno jeszcze malutkie 3 miesiące na okres ciąży odstawiłam leki na nerwicę , choruje już od jakiegoś czasu jak w ciąży nerwica w miarę się uspokoiła tak teraz daje o sobie znać najgorzej jest że przez nerwicę straciłam kontakt prawie że wszystkimi znajomymi a fajnie by było się z kimś spotkać pogadać powspierac.. może jest tu jakaś mama z Białegostoku która miała by ochotę pogada ? Zostawiam swojego maila mmaaddzia1989@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj ja tez choruje na nerwice już sobie z nią nie radzę. Jak tu to robisz ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja tez mam :( utrudnia mi zycie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Witam serdecznie ja też leczę się na nerwice już 17 lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Trzyma mnie już 2 tygodnie ciągle słabo, brak apetytu, nie mam na nic sily, wymiotuje co mam robić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Jestem też chora na nerwice
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Hiszpańska mucha (17 odpowiedzi)

Hej dziewczyny. Czy któraś z Was próbowała możę hiszpańskiej muchy? Mianowicie zastanawiam sie...

jak schudnąć... :( (186 odpowiedzi)

Dziewczyny poradzcie cos bo juz nie mam sily... Byłam ostatnio na tym całym Dukanie ale nic waga...

Sąsiad z góry immisja (6 odpowiedzi)

Witam Mam pytanie co zrobić z hałasującym sąsiadem z góry? Niejednokrotnie wzywana policja jednak...