Niskie libido u mojego mężczyzny

Powinnam raczej napisać zerowe libido. Mój mąż w ogóle nie chce ze mną uprawiać seksu. Właściwie nigdy nie był specjalnie aktywny jeśli o to chodzi. Mam wrażenie, że każde nasze zbliżenie było inicjowane przeze mnie. Jesteśmy małżeństwem prawie 5 lat. Mamy dziecko. Aktualnie seksu nie uprawiany już ponad półtora roku. Wcześniej mieliśmy już dłuższe przerwy. To nie tak, że dziecko coś zmieniło. Wiele razy próbowałam rozmawiać, podchodzić do tematu z różnych stron. Starałam się, zakładałam seksowną bieliznę, kusiłam. Nic. On by się zgodził, gdybym go obsłużyła. Bywało i tak. Ja żadnej przyjemności z tego nie miałam, a on po wszystkim odwracał się plecami i jakby mnie nie było. Nie chcę w ten sposób bo czuję się wtedy jak prostytutka. I jest to dla mnie poniżające. Przecież chciałam, więc o co mi chodzi. Różne rzeczy chodzą mi po głowie: znaleźć sobie kochanka, zacząć łykać tabletki, po których spadnie moje libido. Nie mogę całe życie nie uprawiać seksu. Jeśli teraz tego nie robimy (mamy po 30 lat) to kiedy? Zaczynam już popadać w depresję. Nie wiem co robić.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Nie wiem co robić

Wklej swoje zdjęcie (najlepiej cała sylwetka w bikini). Może twojemu facetowi nic nie jest.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Niskie libido u mojego mężczyzny

Mogę go zapoznać z moja zona, będą do siebie pasowac. Wtedy będziemy wolni i mozemy spróbować razem. Co ty na to? ;)
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piszesz,że mąż nigdy nie miał jakiegoś dużego libido.Jednak kiedyś chciał uprawiać seks? W koncu macie dziecko to jakoś musieliście je sobie zrobic.

Czy problemem tutaj nie jest:
stres?
Zaburzenia hormonalne
Ewentualnie zła dieta i brak sportu?

Czy mąż robił sobie badania krwi? W takich sytuacjach warto jest zbadać sobie poziom testosteronu, poziom hormonów tarczycy oraz badania ogólne takie jak morfologia, cholesterol, próby wątrobowe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Niskie libido u mojego mężczyzny

Witaj. Bywają osoby o niskim libido. Niejedna kobieta opowiadała, że dowiedziała się dopiero po slubie. Może z początku się starał, a teraz mu się nie chce. Jak już ktoś radził warto zrobić badania i szukać przyczyny. Doskonale Cię rozumiem, mam podobny problem, ale przyczyną są leki na chorobę przewlekłą i nic nie można poradzić. Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robił sobie badania ale wszystko jest w nich ok. Co do stresu to wiadmo w pracy trochę stresu ma ale czy to mogło tak naprawdę na niego wpłynąć? Przecież jak przyjdzie do domu to ma luz :( Jest szczupły, sportu za wiele nie uprawia ale sama praca jaką wykonuje wymusza na niego aktywność fizyczną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> sportu za wiele nie uprawia ale sama praca jaką wykonuje wymusza na niego aktywność fizyczną.

Jest listonoszem? Bo to by mogło tłumaczyć niskie libido... w domu ;]
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Penis complete. Sa to tabletki na zwiększenie kondycji mężczyzny. Ziołowe, ale poleca je w swoich gabinetach wielu urologów i seksuologów ( sam właśnie się o nich dowiedziałem w ten sposób, a wczesniej dość ostrożnie podchodziłem do tego typu specyfików). Najtrudniej będzie je chyba podsunąć facetowi, ale sama jako jego kobieta powinnaś znaleźć sposób. Aktualnie jest to jeden z lepszych specyfików na polepszenie kondycji w tym zakresie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tutaj muszę się zgodzić. Tabletki sam miałem polecić, ale polecam na początku sprawdzić rzeczy jakie wymieniłem wcześniej. Jeśli to nie pomoże to można jak najbardziej spróbować tych penis complete bo skłąd mają jeden z lepszych z wszystkich tabletek na erekcję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a czemu nie zrobicie mu po prostu badań? xD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przecież napisała że już robił naucz się czytać zamiast wstawiać głupie usmieszki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gej jak nic. Przykro mi.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Niskie libido u mojego mężczyzny

Zapraszam chętnie pomogę Ci z twoim problemem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może byłaś wyrachowana i dla kasy go brałeś lub z innych powodów... :] dziwnych.
Trzeba było brać prawdziwego faceta, z temperamentem, ognistego i namiętnego.
Wystarczy spojrzenie, gest drobny, szept i iskrzy... a ogień płonie i nic go nie ugasi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Niskie libido u mojego mężczyzny

Z tego co piszesz to nie ma peoglemu z libido tylko nie ma ochoty na seks. Według mnie, z punktu widzenia 34 letniego gościa, to dwie różne rzeczy.
Niestety ale moim zdaniem między dwiema osobami albo iskrzy albo po prostu nie, w drugim przypadku ciężko o chęci u faceta, szczególnie gdy nie jest już nastolatkiem a jednocześnie nie jest prostakiem,bo jest pewna reguła między tymi kwestiami.
Zakładam, że jak tak piszesz to jesteś , przepraszam za dosadne nieładne określenie, dość atrakcyjna i zadbana.
Jeżeli masz dziecko , i poza tym udany związek, to kochanek to ryzykowna opcja.
Niemniej zapewne dałaby Ci jednocześnie najwięcej satysfakcji, bo spotkania faceta chcącego takiego układu i dającego przede wszystkim od siebie, to dość iskrzący scenariusz. Kiedyś spotykałem się jako kochanek w pewną kobieta to było to coś magicznego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Niskie libido u mojego mężczyzny

Zapomniałem dodać - tabletki na obniżenie libido? Uwa am, że to dość ryzykowne. Jeżeli nawet nie zdecydujesz się na podjęcie współżycia , to ingerujesz dodatkowo jeszcze w swoje ciało, trochę jako akt desperacji. Choć dopiero teraz zobaczyłem że wątek jest sprzed miesiąca - może udało Ci się jakoś podejść do problemu, rozwiązać?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

a rozmawialas z nim? ciekawa jestem czy problem jest miedzy wami czy zawsze mial mala seksualnosc.. moze to kwestia zdrowia, moze woli seks bardziej ja wiem.. na ostro? jakies fetysze przebieranki? ale ty o tym nie wiesz i nie dogadujecie sie w tej kwestii?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tez mnie to zastanawia :) czesto problemem jest monotonia, mialam tak samo.. mamy kilka zabawek kupionych w sex shopie :D chcialabym cos na necie kupic ale sie boje ze bedzie bubel
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie ma sie co bac :) jak bedziesz czytac opis to nie ma opcji nie trafic :D na superlove jest ogromny wybor
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może warto spróbować, udać się do seksuologa wspólnie i zbadać przyczynę? Ale obawiam się, że partner może źle zareagować na taką propozycję...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przede wszystkim chyba ważna jest rozmowa z partnerem. Ale taka szczera i znalezienie wspólnie rozwiązania. Jeśli to nie poskutkuje to może warto namówić partnera do terapii..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przykro mi, ale to małżeństwo nie przetrwa. Może przypomnisz sobie tą opinię za kilka lat i przyznasz, że miałam rację. Znam to ze swojego doświadczenia. Mam 48 lat i za sobą prawie 20 lat stażu małżeńskiego. Bardzo długo starałam się zmienić nastawienie męża lub dostosować się do tej sytuacji. Niestety okazało się to niemożliwe. Byłam smutna, nieszczęśliwa czułam się nie kochana i zaniedbana pojawiły się problemy ze zdrowiem - długa historia. Polecam albo znaleźć sobie natychmiast remedium albo odejść.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odezwij się,proszę
otwarty@spoko.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tutaj masz około 13 zł za jedną tabletkę, a jeżeli więcej weźmiesz https://potencja.net.pl/filitra-20 to wychodzi za około 9 złotych, więc się opłaca na dłużej zamówić. Bierzesz, 10 15 minut i możesz się kochać godzinami. Niektóre kobiety bardzo lubią takie doświadczenia, więc wszystko zależy od sytuacji. Z czasem nawet człowiek przestaje takich tabletek potrzebować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałam podobny problem z mężem, niestety spokojne rozmowy, podchody, kolacje, prośba żebyśmy wspólnie poszli do seksuologa, rozwiązali problem razem, nic nie pomogło. Niestety z tego i innych powodów musieliśmy się rozstać. Jak się czułam, wie to napewno każda kobieta która jest bądź była w takiej sytuacji. Ale nigdy nie robiłam wyrzutów mężowi tylko starałam się nam pomóc. Na marne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Niskie libido u mojego mężczyzny

typowe tabletki zwiekszajace popęd u mężczyzny to Prosent 600. Chyba raczej to zadziała na niego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Niskie libido u mojego mężczyzny

To oczywiste. Ma kogos. 1.5 roku bez seksu. Bez jaj. Nic z tego nie bedzie. Masz 30 lat i ulozysz sobie zycie z kims innym. Z nim zmarnujesz. To pewne. Brutalne ale prawdziwe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Niskie libido u mojego mężczyzny

Problemy seskualności to są zazwyczaj problemy złożone, więć ma znaczenie dobra diagnostyka, trzeba się udać do specjalisty-seksuologa. Lekarza-seksuologa lub psychologa-seksuologa. Oczywiście, ma to być wizyta partnerska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może nie problem jest libido a związek. Właściwą drogą byłoby w takim przypadku szukania porady u terapeuty zajmującego się związkami, albo po prostu odpuszczenie i rozstanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

daj mu na popęd niebieskiego byka takie kapsułki z proszkiem - Prosent 600. Powinny ruszyć drania :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dobry szampon na łupież (38 odpowiedzi)

Dziewczyny doradźcie coś, bo już mi ręce opadają!

dobry adwokat rozwód gdańsk (76 odpowiedzi)

Szukam dobrego adwokata, który przeprowadzi mnie przez rozwód z orzeczeniem o winie w Gdańsku....

depilacja laserowa- opinie (263 odpowiedzi)

Już od dłuższego czasu zastanawiam się nad depilacją laserową. Męczy mnie depilacja za pomocą...