Potrzebny stomatolog - Gdynia

Witam serdecznie,
mam prośbę, czy ktoś z Was mógłby polecić jakiegoś dobrego dentystę w Gdyni?
Zaznaczę, że temat jest bardzo pilny!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Potrzebny stomatolog - Gdynia

dr. Herbasz - niedroga, solidna polecam w 100 %
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Potrzebny stomatolog - Gdynia

Z czystym sumieniem polecam usługi dentystów z Dentalpro na ulicy Legionów.
Ząbki mam jak nowe :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Potrzebny stomatolog - Gdynia

Podpisuję się pod tą opinią. Byłam w tym Centrum ze swoją pociechą. Na początku były obawy jak dziecko zniesie taką wizytę. Strach minął szybko, a wszystko przebiegło bardzo sprawnie a co najważniejsze w przyjaznej atmosferze:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Potrzebny stomatolog - Gdynia

Ja trochę z innej beczki. Odradzam wizyty u pani doktor na ulicy Bema w Gdyni. Całkowity brak profesjonalizmu i podejścia do pacjenta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Potrzebny stomatolog - Gdynia

Byłem jakiś czas temu i muszę powiedzieć, że wszystko było ok. Obsługa bardzo miła i profesjonalna. W każdym momencie zabiegu wiedziałem co jest robione. Najprzyjemniejsze leczenie zębów jak do tej pory.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Potrzebny stomatolog - Gdynia

Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcą. Klimat panujący w gabinecie jest bardzo rzadko spotykany u dentysty. Już od samego progu w poczekalni wita nas przyjazna atmosfera, a później jest jeszcze lepiej. Zabieg przebiega całkowicie profesjonalnie i bez zbędnych stresów. Można powiedzieć raz, dwa i po krzyku :)
Zdecydowanie polecam wszystkim niezdecydowanym, a również tym którzy boją się wizyty u stomatologa. Istnieją duże szanse, że się tych obaw pozbędziecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Trądzik różowaty - jak sobie z nim radzić? (148 odpowiedzi)

hej, od ponad 4 lat borykam się z problemem skóry- trądzik różowaty są etapy że jest zaleczony i...

Jakie tabletki na libido działają (33 odpowiedzi)

Witam, Swoje pytanie kieruję do kobiet, które miały okazje brać tabletki na libido. Mam 38 lat i...

Impotencja (10 odpowiedzi)

Witam. Mam 35 lat. Od jakiegoś czasu mam duże problemy . Od 2 miesięcy nie jesteśmy tego w stanie...