Salonik na Ogarnej

Temat dostępny też na forum: Wesele bez ogłoszeń
Czy ktorakolwiek z was slyszala cos o dosc nowym saloniku sukien slubnych na Ogarnej w Gdansku?
Pozdrawiam $ylwia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Salonik na Ogarnej

$ylwia napisał(a):

> Czy ktorakolwiek z was slyszala cos o dosc nowym saloniku
> sukien slubnych na Ogarnej w Gdansku?
> Pozdrawiam $ylwia

TRAGEDIA!!! wybór nikły, kobietka obsługująca niewydarzona, nie ma tam czego szukać...
Poleciłabym Ci pojechanie do Gdyni, tam jest parę dobrych salonów:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Salonik na Ogarnej

Ja kupowałam tam welon, w dodatku na zamówienie, bo zakończony lamówką i kosztował o wiele mniej niż w innych salonach bo najpierw przeszłam się porównać ceny. Co do sukien - nie wiem - już mam.
Po za tym, inne dodatki też nie są drogie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Salonik na Ogarnej

Tylko nie tam , to jest znowu Sofi Larso w nowym wcieleniu . Czeka na nastepna ofiare , sama bylam swiadkiem jak kilka dziewczyn w poprzednim miejscu stalo i plakalo pod drzwiami bo pani A. zniknela i od dwoch tygodni sklep byl zamkniety , a pewnikiem w tym czasie nowe gniazdko uwijali.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Salonik na Ogarnej

> Tylko nie tam , to jest znowu Sofi Larso w nowym wcieleniu .
Czy to prawda ? .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Salonik na Ogarnej

Na nasze nieszczescie to prawda , tez sie o tym dowiedzialam niedawno. O ZGROZOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Salonik na Ogarnej

Ale będą jaja jak ktoś się na nią natnie ?,-
Właściwie szuka naiwnych lasek i czasami się znajdzie jakaś tam Marysia no i będzie wesoło.
Zapytanie - czy jest ona jeszcze w Młynie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Salonik na Ogarnej

No wlasnie tam czyli w mlynie ten sklep byl zamkniety , a panie z boxu obok mowily , ze codziennie ktos przychodzi niby po odbior i caluje klamke , a wlascicielke wcielo i nikt nic nie wie bo komorki tez nie odbiera. Jak jest dzisiaj to nie wiem , jedno jest pewne , ze naiwnych co maja za duzo kasy i chca ja na wlasne zyczenie ,, umoczyc ,, nie brakuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Salonik na Ogarnej

Prawdopodobnie mniała też we Wrzeszczu koło Manhatanu i też tam były cuda na gwoździu - informacja od znajomej krawcowej z Igiełki.
Muślę że jutro otwoży gdzieś na Dworcu PKP w Gdańsku - są wolne Boxy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Salonik na Ogarnej

Tez slyszalam o Manchatanie , ze sa tam niezle jajca , ale nie wiedzialam , ze Sofi Larso w tym maca swoje palce . Ciekawostka , czego to sie czlowiek nie dowiaduje .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Salonik na Ogarnej

Sofii Larso na Marsa! tam jest miejsce dla naciągaczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (211 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....