DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny!

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę.
Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ DOBREGO doradcy podatkowego albo prawnika, który w jednym palcu ma prawo spadkowe i darowizny. Szczagólnie chodzi mi o znalezienie wyjścia z sytuacji płacenia strasznego podatku- obejścia tego i zminimalizowania kwoty do zapłaty skarbowemu.

Chcemy się powymieniać 3 mieszkaniami, ale tak żeby było "bezboleśnie". Sytuacja jest skomplikowana, bo ja już mam własnościowe na które dostałam parę lat temu darowizne, więc jest już moim pierwszym. Mam udziały w pozostałych, z których chce zrezygnować w zamian za scedowanie na mnie udziałów w innym mieszkaniu a swoje oddać drugiej siostrze. Szczegóły na maila, bo to istna kołomyja.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up

Mam z tym wiele wspóllnego, ale z tego, co napisałaś bardziej potrzebujesz notariusza niż doradcy podatkowego. W grę wchodzi przeniesienie własności w zamian za udziały. Widzę, że sporo tutaj zawirowań. Teraz przepisy znacznie się zmieniły na Twoja korzyść, że ominąć ten podatek od darowizn musisz się zameldować na rok w nowym mieszkaniu,a poza tym pytanie czy w ciągu odtstanich 5 lat miałaś tą darowiznę poprzedniego mieszkania. Jest tutaj wiele problemów. Musisz się umówić na wizytę. Umówiłabym Cie do mojej mamy, bo jest doradcą podatkowym, ale lepiej jak połączysz wszystko w jednym ręku i pójdziesz do notariusza. Pozdrawiam :)

ŚLICZNIE DZIĘKUJĘ :)))

Wysłałam Ci maila :)

Witam ...
Reprezentuję Kancelarię, która zajmuje się takimi sprawami mamy siedzibę w warszawie.
Jeśli jesteś zainteresowana proszę o kontakt.
Pozdrawiam Prawnik .....
zajmuję się szeroko pojętymi nieruchomościami. Jestem na miejscu, w Trójmieście, a nie w Warszawie.
Adwokat Igor Klimkowski zdecydowanie jeden z najlepszych specjalistów działający na terenie naszego regionu w kwestiach spadków. Łatwo poszukasz w sieci kontaktu do niego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również korzystałam z pomocy mecenasa Igora Klimkowskiego. Sprawa dotyczyła nabycia spadku. Próbowano podważyć testament mojej zmarłej matki. Na szczęście z polecenia trafiłam na mecenasa Klimkowskego. Bardzo dobry specjalista. Kiedy miałał do niego nr 600365228.
Dziękuję bardzo za namiary na Pana Igora! Świetny fachowiec a przy tym bardzo miły człowiek. Ogromnie mi pomógł. Polecam z całego serca :)
Namiary na Pana Igora często występują na forach trójmiejskich. Jednak oficjalny kontakt wskazany jest jedynie na Łódź. Czy ktoś może mi wyjaśnić - czy jest możliwość bezpośredniego spotkania w Trójmieście?
Moją sprawę prowadziła Pani Turska. Bardzo dobra specjalistka.
rzuć okiem na kancelarię Klisz. Od niedawna działa w Gdańsku, to profesjonaliści, we Wrocławiu zbierają ekstra opinie
Już gdzieś się tu chyba przewinęło, ale napiszę, bo uważam, że warto. W Gdańsku jest oddział kancelarii Klisz i Wspólnicy. Tam mecenas Koralewski zajmuje się prawem spadkowym. Ja korzystałam z usług tej kancelarii we Wrocławiu i naprawdę sobie chwalę. Profesjonalizm na każdym kroku. Wszystko mi wytłumaczyli zrozumiale, bez żargonu prawniczego.