Wesele w Trójmieście i okolicach (1) Poszukujemy z narzeczonym miejsca na wesele. Ślub odbędzie się w Gdyni... Joanna Uwaga na oszustów - Klienta na suknię z Nigerii-pytanie do dziewczyn,które wystawiały ogłoszenie (725) Słuchajcie dostałam maila od babki z Nigerii,że chce kupić ode mnie suknię... Jolcia D.
szukam bransoletki (7) strasznie podobaja mi sie tego typu bransoletki, super by pasowaly do mojej... beciak
Kto lepszy na wesele Dj czy zespół? (22) Jakie macie zdanie w tym temacie? Chcielibyśmy żeby wszyscy goście się dobrze... :) która sukienka na poprawiny (25) Hej dziewczyny, doradzcie mi proszę, którą sukienkę wybrać na... jozia DJ DAJA (4) Czy ktoś z Was słyszał coś o dj Daja? Rozmawialiśmy z tym dj wydawał się... cebulka Dj Daja proszę o opinie (9) Czy pracował na weselu którejś z Was? iza Ślub w Kościele Św. Mikołaja - jakie koszta? (10) Witam, Ktoś brał niedawno albo będzie brał Ślub w Kościele Św. Mikołaja i... przyszlapannamloda Miejsce na luźne, kameralne wesele (ok. 50 os.) w okolicy Trójmiasta (4) Hej wszystkim :) Razem z narzeczonym nie przepadamy za klasycznymi weselami... Natalia wesele w hotelu Dwor Oliwski (6) organizuję wesele w hotelu Dwor Oliwski i proszę o opinie osob które... brygida5000 Stawiać winietki czy nie??...oto jest pytanie (34) jedni mówia że tak inni ze nie..nie wiem co robić?? RoDka BETLEJEM Lębork (25) czy ktoś miał tam wesele, jak jedzonko, obsługa, cała organizacja żabka* ZESPÓŁ WESELNY GRAMP (13) Znalazłam na stronie centumzespolow zespół GRAMP. Niestety nigdzie nie ma... Magda zielona bramą Przywidz (1) Witam, czy mogłabym prosić opinie na temat wesele w Zielonej Bramie?... Kasia Suknia bez ramiączek - czy jest wygodna? (23) Cześć dziewczyny, Proszę was o radę w sprawie zakupu sukni. Od dłuższego... Mimoza Małe przyjęcie weselne sala muzyka (1) Witam wszystkich, jestem pierwszy raz na tym forum. Szukam sali kameralnej w... Sophia1990 Przyśpieszona wersja kursu przedmałżeńskiego -ktoś ma namiary?????? (1) Witam czy ktoś ma namiary na bardzo szybki kurs przedmałżeński $$$$ Kar Dworek Admirałówka w Arciszewie (7) czy był ktoś już w tym dworku i mógłby opowiedzieć o swoich spostrzezeniach?... Hania Sala weselna vanilla Nowy Dwór Wejherowski - proszę o opinie (40) Witam, brał może ktoś z Was tam ślub lub był na jakimś ? Jak wygląda z... vanilla piękne suknie ślubne kontra komfort noszenia i wygoda... (37) Dziewczyny Chciałabym Was podpytać o doświadczenia odnośnie sukni... Wiki