Wkładki do zaproszeń (1) Moi drodzy potrzebuje przygotować wkładki do zaproszeń by zamiast alkoholu... Zuzanna uslugi (2) Witam, Nie polecam. Ceny z kosmosu. Za kazda wizyta inna cena. Nigdzie nie... Kasia przedluzanie wlosow - gdzie? ile? (16) Hej dziewczyny! tak mysle,ze to by bylo cos dla mnie! Wlosy mam bardzo... PIONA
Czy dostałyście pierścionek zaręczynowy z brylantem od swojego faceta? (67) ? ekotka Zamiast kwiatów - karma dla zwierząt! (92) Podaję taki pomysł, o którym słyszałam już wielokrotnie i zrealizowali go moi... Betbet dobry...i nie drogi dentysta (26) Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo... andzia.79 MIEJSCE NA WESELE - TROJMIASTO I OKOLICE - POMOCY! (48) Witam wszystkich serdecznie, Bardzo prosze o pomoc, namiary i opinie na... PannaWeselna Jakie Waszym zdaniem najlepsze Spa w Trójmiescie?? (42) Szukam fajnego Spa na zabiegi przedślubne. Proszę o opinie. Iza Długa sukienka wesele (20) W lipcu przyszlego roku wybieram sie na wesele, jako gosc. Zastanawiam sie... Nes Biustonosz do sukni na "micro" biust - push-up - gdzie kupic? (61) jw napewno na forum znajduję się dziewczyny co mają podobny "micro" problem... 113aisza ile planujecie wydać na ślub i wesele? (185) znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko... Oleńka JAKIE BĘDZIECIE MIAŁY ZABAWY NA WESELU? (60) ja włąsnie siedzę i wymyślam te zabawy, na pewno będzie lokomotywa i kareta.... evilek Nauki przedślubne w dobie Covid 19 (4) W tych niełatwych czasach zapraszamy na hybrydowe nauki przedmałżenskie:... Agamu Striptizer (2) Szukam namiarów na striptizera na wieczór panieński Miśka piękne suknie ślubne kontra komfort noszenia i wygoda... (40) Dziewczyny Chciałabym Was podpytać o doświadczenia odnośnie sukni... Wiki Zespół Muzyczny Magic z Gdyni (1) Witam, Proszę o opinie na temat zespołu Magic z Gdyni. Chcieliśmy ich wziąć... Darmowy kalendarz online dla branży beauty! (1) Polecam darmowy, funkcjonalny kalendarz online dla salonów kosmetycznych,... Kamila3333 Jak wyglądał wieczór kawalerski Waszych mężów ? :) (59) Tak się zastanawiam, czy wiecie jak bawili się Wasi jeszcze wtedy narzeczeni... patriciag Srebrna czy złota biżuteria? (18) Czy złota, delikatna biżuteria może dobrze wyglądać do białej sukni? Suknia... A. Jakich firm kupujecie soki oraz jakie rodzaje? (28) Jakich firm kupujecie soki niegazowane oraz jakie rodzaje? ramka