wątek przypięty Uwaga na oszustów - Klienta na suknię z Nigerii-pytanie do dziewczyn,które wystawiały ogłoszenie (714) Słuchajcie dostałam maila od babki z Nigerii,że chce kupić ode mnie suknię... Jolcia D. wątek przypięty ZASADY FORUM "WESELE" (dot. działów SPRZEDAM/KUPIĘ) (1) 1) W kategorii forum "Wesele" powstały podkategorie "sprzedam" i "kupię", w... Admin
odwołanie wesela 3 dni przed... (20) Moja koleżanka pare dni temu odwołała swoje wesele... byli razem 6 lat... nie... Magdzia
Zespol fander (1) Witam. Czy zespol fander ma nowego wokalistę? Mogę prosić o inf Paula Dziad i baba przed odczepinami(szukam) (38) Witajcie...szukam namiarów do tradycyjnej pary na kaszubach "Dziada i... mar1fur Wokalistka poleca się na wesela (1) Wokalistka z doświadczeniem poleca się na wesela, jak również na zastępstwa.... Paulina Wesele w Sheraton Sopot (1) Witam, zastanawiamy się nad organizacją wesela w Sheratonie miejsce, jakość... Martyna K. Gdzie po obrączki? (33) Potrzebujemy na szybko zamówić obrączki - byliśmy w galerii w yes itd ale... Polecam (2) Mogę polecić . Za Ludzkość co ciężko w tych czasach. Karol Dj Piotr Wolf (56) Czy grał u kogoś?? Jak się sprawdza?? Kate Wesele na 150 osob - Kozi Grod w Pomlewie (2) Witam, szukam informacji dotyczacych wesela w Hotelu Kozi Grod. Sa informacje... Mloda kwiaty czy prezent na obronę? (30) heja dziewczyny!!! Chciałabym się was doradzić, czy można promotorowi, juz po... grzesia Piwnica Rajców w Gdańsku na Długiej (27) Hej, Czy ktoś bawił się na weselu w "Piwnicy Rajców" w Gdańsku na długiej?... ewwa Oddam termin ślubu - 12.09.2020, Godding Sopot (1) Witajcie! Mam pewien problem, ponieważ niestety musimy z narzeczonym odwołać... Zuzanna sukienka na cywilny (2) Co myślicie o takiej sukience na ślub cywilny?... mdrewniak Do kiedy choinka i dekoracje Świąteczne przed Forum? (1) Jak w temacie, ktoś może wie do kiedy będzie stać choinka i brama ze... Zespół Szokers. Jakie opinie? (5) Jakie macie opinie o tym zespole? Warto ich brać na swoje wesele, dodam, że... Zainteresowana Dworek Gościnny Gdańsk (1) Hej :) Czy macie aktualne opinie i wrażenia po weselu w Dworku Gościnnym w... Panna młoda krawcowa (1) przeszukałam forum, ale większość wątków jest sprzed 10-14 lat... poszukuję... Kamila sukienki wieczorowe (40) dziewczyny, wiecie gdzie można dostać ładne sukienki wieczorowe?? proste i... cheeringup
1 z 2812 »