Hotel Otomin - proszę o opinie. (23) Czy ktos robil tam wesele? Jakie opinie? Hotel jest po programie pani Rozenek. Zainteresowana Ile wcześniej bus i auto do slubu? (7) jak w temacie :) Rumianek Czy dostałyście pierścionek zaręczynowy z brylantem od swojego faceta? (68) ? ekotka
Wizażystka Dorota Majcher - proszę o opinie (122) hej Kto możecie napisać coś o makijażu Doroty? Czy korzystałyście z jej... kasiaitak Nie polecam Doroty Majcher! (2) Nie polecam️️️️️Dorota Majcher️️️️Umówiona byłam na makijaż ślubny i upięcie... Natalia dj Adam Gorlikowski (69) Proszę o opinie na tema tego dj. mimi26 dobry...i nie drogi dentysta (32) Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo... andzia.79 Dj Waldzior (3) Witam, Czy ktoś zamawiał na wesele Dj waldziora? Jakie opinie? Wiem, ze... Kasia Czytania na ślub (2) Slub- jakie macie wybrane czytania ( przez kogo będą czytane, np. Rodzeństwo?) Irdelie Biżuteria na ślub (2) Szukam czegoś oryginalnego i niepowtarzalnego. Moze być złoto. Może być... bellz ile planujecie wydać na ślub i wesele? (189) znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko... Oleńka ELORI biżuteria ze stali chirurgicznej opinie (7) Cześć, Podoba mi się biżuteria na Elori.pl czytałam kiedyś artykuł o tej... Madlejn sukienki wieczorowe (47) dziewczyny, wiecie gdzie można dostać ładne sukienki wieczorowe?? proste i... cheeringup Biale zeby (33) Dziewczyny, mam ladne zeby, nie sa wcale zolte , nie pale papierosow ale... kasiab Prezenty na każdą okazję (1) Słuchajcie, znalazłem bardzo fajną stronkę z grawerunkiem na prezentach -... Andrzej The Celebration Band - proszę o opinie. (57) czy ktoś bawił się na weselu, gdzie grał ten zespół? Dziękuję za pomoc! lalka Poszukuję fotografa+kamerzysta data 25.06.2022 (1) Potrzebujemy tego dnia od szykowania+kościół+sala do 21 oraz sesja plenerowa... Paweł Dj Piotr Wolf (58) Czy grał u kogoś?? Jak się sprawdza?? Kate sprzedam napoje z wesela (1) Cześć wszystkim, zostało nam trochę tego , może ktoś się skusi . 25 x 1L... Greenhorse Srebrna czy złota biżuteria? (20) Czy złota, delikatna biżuteria może dobrze wyglądać do białej sukni? Suknia... A.