wątek przypięty Uwaga na oszustów - Klienta na suknię z Nigerii-pytanie do dziewczyn,które wystawiały ogłoszenie (713) Słuchajcie dostałam maila od babki z Nigerii,że chce kupić ode mnie suknię... Jolcia D. wątek przypięty ZASADY FORUM "WESELE" (dot. działów SPRZEDAM/KUPIĘ) (1) 1) W kategorii forum "Wesele" powstały podkategorie "sprzedam" i "kupię", w... Admin Sala na wesele do 35 os (1) Szukam restauracji/sali/chatki na kameralne (do 35 os) przyjęcie weselne.... Anna
rajstopy 5 den (7) Hej, hej, idę na wesele niedługo. Chciałabym wiedzieć, gdzie znajdę mega... lullla Karczma Swojak w Otominie - proszę o opinie. (24) Czy ktoś z Was miał lub będzie mieć wesele w Karczmie Swojak? Zależy mi na... Karola Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (53) Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują... Jaques Srebrna czy złota biżuteria? (15) Czy złota, delikatna biżuteria może dobrze wyglądać do białej sukni? Suknia... A. Ośrodek jest super (1) Wszystko jest ok tylko ceny za pobyt są masakrycznie wysokie szczególnie na... Stały bywalec ślub USC Gdynia: ile miejsca, jak to wygląda? (17) Witam wszystkich, 3 tygodnie temu zarezerwowałam termin ślubu na wrzesień,... emi Sala weselna agrotka w Osłoninie (1) Witam Czy ktoś miał wesele w Agrotce na ponad 100 osob? Czy przy takiej... A Rezydencja Victoria - proszę o opinie (51) Miał ktoś z Was do czynienia z ta sala? Mieści się ona w Małkowie pomoedzy... anna Gdzie w Trójmiescie kupić garnitur?? (14) Proszę pomóżcie został miesiąc do ślubu , a my w dalszym ciągu nie mamy... marzycielka Poszukujemy zespołu na wesele! (1) Hej, czy jest tu ktoś kto bawił się na weselu gdzie gał zespół Happy Party... Aleksandra Orchidea - Chwaszczyno (34) czesc, macie moze jakis swieze opinie o restauracji Orchidea w Chwaszczynie?... Lutanda Wejherowo i okolice - sala na wynajem z własnym cateringiem (2) Cześć, czy ktoś z Was zna może w Wejherowie lub okolicach salę, w której... Eliza Sierakowice i bliskie okolice (2) Czy znacie jakieś miejsce na zorganizowanie urodzin (50 osób) w bliskich... Ada jaka wódka, gdzie i za ile :) (38) Moje drogie, nie ma zadnego nowego jednego watku w którym moglybysmy sie... Linea Moja Weranda 17.07.2021 (1) Sprzedam termin wesela w pięknej Sali Moja Weranda 17.07.2021. Zaliczka 1000zl. Gosia B. Dj Waldzior (1) Witam, Czy ktoś zamawiał na wesele Dj waldziora? Jakie opinie? Wiem, ze... Kasia dobry...i nie drogi dentysta (20) Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo... andzia.79
1 z 2811 »