Niebanalne pomysły na ślub i wesele (31) Hej :) Jestem ciekawa, w jaki sposób przełamujecie często słyszane "tak... Kaja HAIR Design Rumia Kinga Ossowska - proszę o opinie. (24) Czy ktoś może korzystał z usług fryzjerskich tej Pani? Jakieś opinie? Bo... exis26 Opinia (1) Po wizycie w salonie jestem bardzo zadowolona.Obsluga profesjonalna.Efekt... Paulina
Elza (1) Fachowa konsultacja i profesjonalne wykonanie. Przemiła obsługa recepcji i... Reklamacja (1) Kupiłam bransoletkę w Kruku miałam dwa razy na ręku , kiedy chciałam założyć... Barbara Zespół weselny (9) Poszukuje zespołu weselnego z przytupem :) Zależy mi na graniu za stołami,... Klaudiaaas Wesele gdańsk i okolice (7) Szukamy z narzeczoną sali weselnej w gdańsku i okolicach z terminem na... pablo_zajad Prezent dla rodziców - tylko nie kosz z kwiatami (78) Zastanawiamy się jaki prezent dać naszym rodzicom. Nie chcemy dawać kosza... Martyna nnt. Gdzie kupić fajne łóżko sypialniane? (68) Dziewczyny - gdzie kupić łóżko fajne, dobrze zrobione i nie za kosmiczną cenę? AgusiaGda sukienka weselna (1) Witajcie, za 3 miesiace wybieram sie na wesele do przyjaciołki. jestem w... Eurydyka Święta Bożego Narodzenia U Chłopa w Chmielnie (1) Od kilku lat spędzamy z żoną Święta poza domem. Tym razem spędziliśmy Święta... Stanisław Czy stan nieważkości w kosmosie ma wpływ na krążenie krwi u astronautów? (1) Na przykład, gdybyś (w stosunku do ziemi) wisiał do góry nogami, czy czułbyś,... jilekse Dj Adam Gorlikowski - polecam (2) Witam, polecam tego DJa z czystym sumieniem, impreza przeprowadzona... Wojciech Jarmosz Kto lepszy na wesele Dj czy zespół? (28) Jakie macie zdanie w tym temacie? Chcielibyśmy żeby wszyscy goście się dobrze... :) Fotograf i kamerzysta na wesele pilnie poszukiwany (4) Poszukujemy fotografa i kamerzysty na wesele. Interesuje nas nagranie... KiciaT666 Szukam sali weselnej (4) Poszukujemy z mężem sali na wesele na lipiec 2024r. w okolicach Gdańska. Na... Aneta Jaki fotograf na wesele do 4000 zł ? (13) Kogo możecie polecić fotografa i kamerzystę do 4000 zł Paweł Sala na wesele Sopot (2) Tutaj znajdziecie listę najlepszych sal na wesele z Sopotu... GdzieWesele.pl fotograf na wesele do 1000 zł (28) Proszę o przesłanie na maila wlk44@o2.pl oferty na fotografa do 1000 zł przemko Dobry fotograf - kogo polecacie? (45) Jestem w trakcie przygotowań do ślubu i wesela w przyszłym roku. Chciałabym... niki