dj Adam Gorlikowski

Temat dostępny też na forum: Wesele
Proszę o opinie na tema tego dj.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: dj Adam Gorlikowski

up
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dj Adam Gorlikowski

ja rowniez poprosze - polecil mi go p. K. Kleszczynski - ktos go mial na weselichu?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: dj Adam Gorlikowski

Mielismy tego dj-a na wesele wynajetego. Dobry repertuar muzyczny, zroznicowany i dla kazdego. DJ na poziomie, kulturalny, wie kiedy sie odezwac i w jaki sposob. Byly konkursy i oczepiny. Goscie bawili sie swietnie. Gral do ostatniego goscia. Po weselu chwalono go i proszono nas o nr telefonu do niego, bo on nie mial wizytowek : /
Poza tym DJ czasem tanczy za konsoleta : )
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: dj Adam Gorlikowski

Byliśmy razem z narzeczoną na weselu w Sylwestra w Willi Aqua w Sopocie na którym muzykę zapodawał ten dj. Muza była spoko... Grał najrozmaitsze "wałki" nowe i stare ...i bardzo stare :) ale wszystkie do tańca! Sylwestrowo-karnawałowe szaleństwo fajnie połączył z weselnym klimatem. W repertuarze miał wszystko o co prosiliśmy.
W sierpniu mamy mieć nasze wesele i chociaż wpłaciliśmy zaliczkę orkiestrze, wolelibyśmy tego dj. Niestety w "naszym" terminie ma już zajęte... :(
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: dj Adam Gorlikowski

Jeżeli macie termin 15/08 to już wiem kto Wam "zwinął" Adama :-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: dj Adam Gorlikowski

Witam wszystkich , którzy planuja swój najważniejszy dzień w życiu :-)
Dj Adam grał na naszym weselu i nie zamienilibyśmy go na żadną orkiestrę!!! Wszyscy goście bawili sie cudnie, niezaleźnie od wieku. Naprawdę polecamy.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 16

Re: dj Adam Gorlikowski

Możemy z czystym sercem polecić dj Adama. Wesele udało się znakomicie, goście bawili się świetnie, niezależnie od wieku. Repertuar muzyczny był szeroki, a sam dj zachęcał do pląsania własnym przykładem. Oczepiny i konkursy na poziomie. Jeżeli ktoś chce mieć udaną imprezę, to naprawde osoba godna polecenia.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: dj Adam Gorlikowski

Może nie powinienem chwalić konkurencji, ale - graliśmy kiedyś razem w pensjonacie na Kaszubach i mogę go z czystym sumieniem polecić jako świrtnego fachowca:)
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 14

Re: dj Adam Gorlikowski

TO SĄ KREWNI!!!!! TO NIE FAIR!!!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 42

Re: dj Adam Gorlikowski

Niestety krewnym Pana Adama nie jestem, choć miec kogoś takiego w rodzinie to zaszczyt i przyjemność.
Nie fair są zaś Pani wypowiedzi, pani Aniu. To że Wam w życiu się nie udało, nie obliguje Pani do tego, aby tutaj obrabiała mu Pani 4 litery. Powinniście chyba swoje osobiste porażki omawiać osobiście. A co do jego fachowości - sama Pani wie, że jest dobrym Dj'em. Gdyby tak nie było, nie utrzymałby się w tym fachu. Tak więc może troszkę więcej rzetelności:)
popieram tę opinię 42 nie zgadzam się z tą opinią 17

Re: dj Adam Gorlikowski

żal.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: dj Adam Gorlikowski

rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ten to potrafi rozbawic towarzystwo:)
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 20

Re: dj Adam Gorlikowski

W lutym tego roku dj ten grał na zabawie karnawałowej, temat: LATA PRL-U (nie podam gdzie, bo nie chcę robić reklamy). Od ubrania, przez muzykę, po teledyski z epoki -> sam profesjonalizm, to nam zafundował! Widziałem parę dni temu plakat w Żukowie, w ten piątek poprowadzi on podobną klimatycznie imprezę Lata'70 i 80. Jeśli chcecie go sprawdzić, dobra okazja. Gość jest naprawdę rewelacyjny!
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 18

Re: dj Adam Gorlikowski

zapomniałem napisać, że gra w lokalu Vice Versa.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: dj Adam Gorlikowski

Ha! Skoro mowa o tym DJ-u, to często grywa z DJ Payonkiem. To dopiero jazda! W duecie grywali w dyskotece Hollywood w Kartuzach. Ech... Ci dwaj nie mieli i nie maja sobie równych... ( :
Mam już datę na przyszły rok i nie wyobrażam sobie, aby na moim weselu zagrał ktoś inny....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: dj Adam Gorlikowski

to były niezapomniane chwile, które z pewnością nie wrócą nigdy!

w Kartuzach jest dużo dobrych dj Krzysiu K. , Darek T. i wiele wiele innych godnych polecenia
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: dj Adam Gorlikowski

Profesjonalista w 100%, do tego bardzo sympatyczny człowiek. Miałam okazje niejednokrotnie bawić się na imprezach, gdzie DJem był właśnie Adam i wszyscy gości bawili się świetnie. Potrafi każdego zachęcić do zabawy i do tego zawsze wie co powiedzieć. W każdej sytuacji staje na wysokości zadania. Polecam gorąco, na pewno się nie rozczarujecie :)) Tak przy okazji gorące pozdrowienia i dzięki za kolejną super imprezkę :))
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 19

Re: dj Adam Gorlikowski

a jakiś kontakt ktoś ma do Pana Adama ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: dj Adam Gorlikowski

Osobiście kontakt z Adamem urwał mi sie kilka lat temu, ale - rada na wszystko - ma on swój profil na naszej klasie:)
Wpiszcie jego imię, nazwisko, miasto Kartuzy - znajdziecie na 100%.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: dj Adam Gorlikowski

proszę bardzo:

mojapoczta.adam@interia.pl

grał on w ten weekend na naszych poprawinach i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni :)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 16

Re: dj Adam Gorlikowski

Jeżeli chcecie mieć nie zapomniane wesele lub jakąkolwiek inną imprezę taneczną, na której chcecie mieć super muzykę i bardzo dobrego prowadzącego, to nie ma nikogo lepszego niż Adam. W poprzedni weekend Adam grał na weselu mojego Ojca, było nas niewiele ok. 30 osób i uwierzcie przy stole nie było prawie nikogo. Wszyscy na parkiecie bawiąc się wyśminicie. Muzyka różnorodna i dla każdego. Adam zawsze na miejscu i w odpowiednim czasie. Naprawdę bardzo miły gość :)))). Polecam gorąco i bawcie się dobrze !!!!!
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 17

Re: dj Adam Gorlikowski

A czy ten DJ jest ten dobrym wodzirejem?? Dużo zabaw przeprowadzana weselu??
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: dj Adam Gorlikowski

Wszystko zależy jak sie umówisz (każdy ma jakąś swoją wizję wesela), ale z tego co wiem, to ma bardzo duży repertuał zabaw i świetnie sie sprawdza i jako dj i jako wodzirej :-)
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 14

Re: dj Adam Gorlikowski

Mielismy tego dj-a na imprezę wynajetego. Bardzo dobry repertuar. Pan Adam kulturalny, na poziomie, potrafi towarzystwo rozbawić. Polecam bardzo, bo jest tego warty.
Brygida Piwka
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 18

Re: dj Adam Gorlikowski

Pomimo mroznej nocy atmosfera na parkiecie byla bardzo goraca, gardla zdarlismy na karaoke i jestesmy pewni, ze kolejna nasza impreze zakladowa poprowadzi niezastapiony dj Adam
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 18

Re: dj Adam Gorlikowski

Mazury 06.06.2015 Dj Adam grał na naszym weselu. Impreza udała się super. Wszyscy bawili się świetnie. Repertuar muzyczny był tak dobrany, że każdy znalazł coś dla siebie. Tańczyli starsi i młodzi. Dj Adam grał do białego rana. Ostatnia godzina gry dla najwytrwalszych gości zostanie na długo w pamięci. Dj Adam - człowiek bardzo kontaktowy, pozytywnie nastawiony do życia, wzbudza sympatię wszystkich. Widać, że muzyka to jego pasja. Polecamy wszystkim, którzy chcą mieć świetną imprezę i dobrze się bawić.
Marta & Marcin
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: dj Adam Gorlikowski

Z dj adamem współpracujemy już kilka lat. zwykle są to zakładowe imprezy typu wczasy sobotnio-niedzielne, "andrzejki' i sylwester (3 do 4 razy w roku). Ponieważ jeździ zwykle stała grupa, która lubi się bawić, więc Pan Adam zna nas dobrze i nie próbuje nas już szybko zmęczyć, za to od godz. 3 rano potrafi grać bez przerwy do 6. wtedy ludzie są już zwykle nasyceni tańcem i muzyką. Jego największa zaletą jest to, że potrafi szybko "wyczuć" atmosferę środowiska i potrafi dostosować repertuar do jego potrzeb
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 18

Re: dj Adam Gorlikowski

Super,Super,Super-nic dodać, noc ujać.Byliśmy na imprezie 30-01-2010. Bawili się wszyscy bez wyjątku i to do bladego świtu (7:00)-to chyba o czymś świadczy.Poza tym warto przeczytać inne wypowiedzi.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 19

Re: dj Adam Gorlikowski

Nasze wesele będzie 22 października. Szukaliśmy dj-ja, bo naszym zdaniem muzyka na weselu jest najważniejsza. Z tego forum wybraliśmy najbardziej popularnych. Spotkaliśmy sie z trzema. No i do trzech razy sztuka! Adam, to osoba której szukaliśmy. Zrobił na nas wrazenie, nie tylko swoja wiedzą na temat muzyki, ale i jako osoba. Uśmiechnięty, kulturalny, taktowny i gościnny. Nas jednak najbardziej przekonało jego doświadczenie. W domu ma całe szafy z CD i czarnymi płytami (chyba tysiące)! Do tego dobry sprzęt, a instrumenty muzyczne służą nawet jako ozdoby w mieszkaniu. Jego dom i on jest przesiąknięty muzyką. Od razu widać, że fachowiec zakochany w swojej profesji. Sami sprawdźcie. Nie możemy się doczekać naszego wesela!
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 16

Re: dj Adam Gorlikowski

My już po weselichu... grał Adam i było super. Też czasem zagrał coś ze starych czarnych płyt. Subtelny trzask w tle klasycznego rock and rolla dodawał klimatu. Nie byliśmy u niego w domu, a przecież nas zapraszał... tak czy tak, można gościa polecić.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 19

Re: dj Adam Gorlikowski

Adam Gorlikowski jest BEST OF TH BEST! Ma doświadczenie, świetny repertuar, równie świetne wyczucie gustów i nastrojów, imponujący sprzęt, aparycję, niesamowitą magię przyciągania, jest przesympatyczny i kulturalny, bawi się razem z gośćmi, nie pije, ma wszelakie predyspozycje do bycia tym kim jest! Po prostu odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu!
Te superlatywy wypływaja z imprezy weselnej jaką u nas oprawiał. Zanim dokonaliśmy wyboru dj-a wielu innych przeszło rozmowę kwalifikacyjną. Bezapelacyjnie dj Adam Gorlikowski umiał się sprzedać i w niczym nie przesadził, ani nie skłamał.
Polecamy z czystym sumieniem!!!!
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 16

Re: dj Adam Gorlikowski

Pan Adam jest zdecydowanie dj'em z najwyższej półki. Zarówno ja jak i mój mąż mamy bardzo wyszukany gust muzyczny, a Pan Adam dopasował repertuar na naszym weselu doskonale!!! Wszyscy Goście weselni byli zachwyceni. Gdybśmy mieli organizować nasze wesele jeszcze raz to od strony muzycznej nie zmienilibyśmy zupelnie nic. Jesteśmy zachwyceni i serdecznie dziękujemy Adamowi oraz Agnieszce za to że towarzyszyli nam na początku naszej nowej drogi życia :) Polecamy zatem wszystkim, którzy chcą się rewelacyjnie bawić.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 14

Re: dj Adam Gorlikowski

Polecam !!!
- ma wyczucie klimatu
- wie dla kogo gra
- potrafi zrobić czary-mary z sztywnymi gośćmi
- profesjonalny sprzęt i obsługa
rozmawiając z uczestnikami po sobotniej karnawałowej imprezie tylko jedna osoba powiedziała że fajnie grał ale za głośno no i tyle
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 16

Re: dj Adam Gorlikowski

Witam
Miałem zaszczyt słuchać Adama na swoim weselu w ubiegłym tygodniu,moim zdaniem oraz pozostałych weselników jest najlepszym dj-em w województwie pomorskim,świetny repertuar dosłownie dla wszystkich, mnóstwo własnych pomysłów na rozkręcenie towarzystwa,wie co grać jak grać kiedy grać- nie nudzi i nie ściemnia.Jeżeli miał bym to zrobić jeszcze raz bez wahania i z czystym sumieniem zadzwonił bym właśnie do tego pana. SZACUN
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: dj Adam Gorlikowski

Potwierdzam super dj. Wszyscy goście mówili, że jeszcze się tak dobrze na poprawinach nie bawili. Zabawa była przednia, ponieważ dj Adam potrafił dostosować muzykę do upodobań gości. Bardzo cieszymy się ,że mieliśmy okazję bawić się przy jego muzyce. Napewno będziemy polecać wszystkim znajomym. Pozdrawiamy.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 16

Re: dj Adam Gorlikowski

Jest rewelacyjny!!! Prowadził niedawno nasze wesele. Z łatwością dopasowywał się do uczestników imprezy, na bieżąco korygując oprawę muzyczną jak i przerywniki w postaci konkursów oraz oczepin. Potrafi rozkręcić całe towarzystwo, przez co parkiet nie pozostaje ani na chwilę pusty. Jest otwarty na wszelkie sugestie, służy poradą. Zadbał o właściwe rozplanowanie poszczególnych elementów imprezy. Elastycznie dopasowuje się do niespodziewanych zmian w planie. W niczym nas nie zawiódł, przerósł nasze wyobrażenia. Uczestnicy wesela zapamiętali go w samych pozytywach - dali temu wyraz w rozmowach po jego zakończeniu. Bez wahania godny polecenia.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 14

Re: dj Adam Gorlikowski

Długo szukaliśmy na forach sprawdzonego namiaru na dj-a, spotkaliśmy się z kilkoma osobami jednak gdy trafiliśmy na Adama Górlikowskiego, nie mieliśmy już wątpliwości, przekonał nas swoją rewelacyjną osobowością i poczuciem humoru. Sprawił, że nasze wesele 6.08.2011 było wyjątkowe. Parkiet praktycznie pękał w szwach do białego rana a on mimo nagłej kontuzji nas nie zawiódł. Profesjonalista z świetnym wyczuciem gustu muzycznego gości, otwarty na życzenia młodej pary a przy tym wszystko na fajnym poziomie.
Bardzo, bardzo, bardzo dziękujemy :)
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 14

Re: dj Adam Gorlikowski

Nie wiem gdzie ten profesjonalizm??? Żenujące oświetlenie i nagłośnienie o sprzęcie grającym nie wspomnę. Może i jest dobry w gadce i doborze repertuaru (nie wiem nie słyszałem) ale na pewno profesjonalnego sprzętu nie posiada. Są inni, którzy są lepsi zarówno w sprzęcie i prowadzeniu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 18

Re: dj Adam Gorlikowski

DJ Adam grał na naszym weselu w ubiegłą sobotę. Ponieważ sama szukająć DJa korzystałam z informacji z forum trojmiasta, chciałabym się podzielić swoimi wrażeniami ze współpracy z Adamem oraz z Jego pracy podczas wesela.

Przed własnym weselem byliśmu u znajomych, u których grał Dj Adam ale spotkaliśmy się również z innym didżemej. Jednak spotkanie to przesądziło, że zdecydowaliśmy się na Adama.

Przed weselem spotkaliśmy się raz. Ustaliliśmy przebieg wesela, zaproponowaliśmy własne pomysły ale też skorzystaliśmy z doświadczenia i rad Adama. Niektóre zabawy nam odradził, niektóre polecił ale ostateczna decyzja należała do nas. Stworzyliśmy własną playlistę utworów, które chcieliśmy usłyszeć na weselu. Ponieważ było ich zbyt wiele, musieliśmy ją okroić. Jednak podczas wesela większość muzyki pochodziła właśnie z naszej playlisty. Okazało się (o czym wcześniej nie pomysleliśmy), że również goście mieli swoje muzyczne życzenia, które DJ chętnie realizował.

Jeśli chodzi o prezencję i kulturę - brak zarzutów i uwag, wszystko było elegancko, łącznie ze strojem - Adam powitał nas w eleganckim fraku, a że jest to mężczyzna wysoki i szczupły, prezencja była nienaganna ;).

Oczepiny mieśliśmy skromne i nie było zbyt wielu konkursów - tak chcieliśmy. Był konkurs z podawaniem butelki oraz konkurs "jaka to melodia+familiada). I ten ostatni mogę śmiało polecić - w moim towarzystwie sprawdził się bardzo dobrze (80% to byli ludzie młodzi). Miały zebrać się 2 grupy 5-osobowe, ale ponieważ gości zgłosiło się duuużo więcej, to utworzyły się 3 grupy. Tak więc cieszył sie sporym powodzeniem i budził spore emocje. Była jeszcze druga część tego konkursu ale nie będę już szczegółowo tego opisywać. W każdym razie polecam.

Podczas oczepin było rzucanie welonem i muszką a wcześnie były "deklaracje" - losowanie karteczek na których były różnego typu zdania, np. "będę Ci codziennie przynosił śniadanie do łóżka" itp. oraz test poznania. Test poznania też mogę śmiało polecić, bo goście żywo reagują na nasze odpowiedzi.

Ciekawie był rozwiązany "pociąg", który nie był standardowy a urozmaicony przez DJ różnymi wstawkami. Ku mojemu zaskoczeniu wzięło w nim udział większość gości (było około 95 osób) i jeszcze na poprawinach wspominano ten pociąg.

Podziękowania dla rodziców były też wyważone (chcieliśmy zrobić to w dyskretny i elegancki sposób i skorzystaliśmy z podpowiedzi Adama).

Adam grał do rana, do ostatniego gościa na parkiecie (czyli do 6:00), i kawałki które były na sam koniec wcale nie były senne ani nudne, mogące sugerować że czas kończyć imprezę - były akurat, niezbyt energiczne ale też żadne pościelówy czy inne zamulacze. Sami zgłosiliśmy DJowi że już padamy z nóg i że można kończyć imprezę ;).

Goście byli bardzo zadowoleni z muzyki i dopytywali o osobę Adama, który nie tylko "puszczał" muzykę ale też czasem rzucał ciekawostki dotyczące niektórych utworów. Na szczęście nie było tego zbyt wiele - bo to w końcu wesele a nie lista przebojów Marka Sierockiego ;). Ale było to sympatyczne.

Adam zawsze konsultował z nami czy już można daną aktywność przeprowadzić czy np. zrobić to za chwilę. Dobrze też dobierał styl następujących po sobie utworów. Często była taka sytuacja, że będąc na parkiecie chciałam pójść porozmawiać z gośćmi czy ochłodzić się na zewnątrz ale każdy kolejny kawałek był taki, że nie mogłam przy nim nie tańczyć ;).

Tak więc mogę z czystym sumieniem polecić DJa Adama - u nas parkiet był pełen, muza taka jak chcieliśmy, pełna kulturka. I sam Adam jest bardzo sympatycznym gościem, uśmiechniętym i chętnie nawiązującym kontakt z innymi.

Przepraszam że może trochę nieskładna jest ta informacja ale piszę na gorąco wrażenia z wesela.

Pozdrawiam,
Agata
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: dj Adam Gorlikowski

Witam wszystkich, co tu wiele pisać, Pana Adama polecili nam znajomi którym będziemy wdzięczni chyba do końca życia :P Takiego Dj-a to można szukać ze świeczką i nie wiem czy się znajdzie. Super kontakt, dużo ciekawych pomysłów, dopasowanie muzyki do towarzystwa po prostu bajka. Jak nas informowali że Pan Adam potrafi wyciągnąć każdego na parkiet nie wierzyliśmy w to aż do tak wyjątkowego dla nas dnia. Nie wiem czy kiedyś jeszcze zobaczę tak dobrze bawiących się dziadków z młodszymi :p Kultura, zachowanie Pana Adama jest super. Całą imprezę prowadzi na stojąco gdzie potrafi nawet zatańczyć za konsoletą.

JEŻELI SZUKACIE NAPRAWDĘ DOBREGO DJ-A TO MOGĘ POLECIĆ PANA ADAMA W 100% !!! NA PEWNO NIE ZNAJDZIECIE TAKIEGO DRUGIEGO !!!!

MY Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY PANU ADAMOWI :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

Polecamy DJ Adama, doskonale zabawial gości, muzyka dopasowana na 100%.Dziekujemy i pozdrawiamy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

DJ Adam Gorlikowski jednym słowem: KLASA!!
Nasze wesele odbyło się 9 lipca 2016 roku - wybraliśmy Pana Adama z polecenia. Poprowadził nasze wesele rewelacyjnie (jak tylko na pierwszym spotkaniu poznałam Pana Adama wiedziałam, że nie muszę się już niczym przejmować :)) - super DJ to 80% "weselnego" sukcesu, nigdy wcześniej się tak nie "wytańczyłam". Pan Adam sympatyczny, kulturalny, pomocny - profesjonalista w każdym calu. Zabawy weselne na poziomie, muzyka świetnie dobrana. Nasi goście również byli pod wrażeniem. Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Adama :)))
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dj Adam Gorlikowski

Powoli minie tydzień od naszego wesela. Czas, by podziękować i polecić najważniejsze osoby tworzące tę uroczystość. Jedną z nich jest niewątpliwie Adam Gorlikowski. Nie od dziś wiadomo, że to oprawa muzyczna, oprócz jedzenia i zimnej wódki "robi robotę" :) A tu ukłon należy się właśnie Adamowi. Nie jest on DJem. To prawdziwy Wodzirej, który stworzył niezapomnianą atmosferę i dzięki niemu nawet najwięksi fani wyłącznie orkiestr/ muzyki na żywo stwierdzili, że TO JEST TO! Wybierając Adama na przewodnika naszego wesela wybraliśmy ogromny spokój i pewność, że wszystko będzie perfekcyjnie przeprowadzone. Nie musieliśmy martwić się tym, czy Goście poczują "to coś", żeby wyjść na parkiet. Oni z niego nie chcieli schodzić! I młodzi i Ci wyłącznie młodzi duchem ;) Na wielki plus zasługuje również współpraca Adama z obsługą wesela, kelnerkami. Na drugi dzień to właśnie Obsługa zachwalała sobie kontakt między nimi. Sami nie uczestniczyliśmy wcześniej w weselu prowadzonym przez Adama, zarekomendowali nam go nasi znajomi i teraz my z czystym sumieniem i wielkim chapeu bas dla Adama robimy to dalej.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dj Adam Gorlikowski

W dniu 30.08.2019 Pan Adam grał na naszym weselu w hotelu w Gdańsku. Dzięki niemu nasz wieczór był niezapomniany! Wspaniale zadbał o każdy szczegół wydarzenia. Całą uroczystość dokładnie z nami wczesniej omówił i wcielił w życie nasze marzenia. Wszyscy goście byli Adamem zachwyceni. Energia, profesjonalizm i elegancja. Polecam całym serdcem. Adaś - dziękujemy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dj Adam Gorlikowski

Super DJ!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0


Dziękuję. To była nie zapmniana impreza! :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dj Adam Gorlikowski

Kozackie imprezki w Bachusie to sprawka DJ Adam. Pozdrowienia od Marysi. Fanki DJowania ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0


Miło było grać dla Takich gości! :) Pozdrawiam całą Trójkę! :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Adam Gorlikowski grał na naszym weselu 19.06.2021. Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego DJ. To jest człowiek stworzony do tego żeby prowadzić takie uroczystości. Już na pierwszym spotkaniu przekonał nas do siebie bo jego wiedza, doświadczenie, pomysły, rady, entuzjazm i zaangażowanie sprawiły, że mu zaufaliśmy co okazało się bardzo dobrą decyzją. Oczywiście 1000% profesjonalizmu , ale to za mało- warto wspomnieć jeszcze o tym, że Adam naprawdę wkłada całe serce w to co robi co widzieliśmy i my i nasi goście- oni byli nim oczarowani. Dobierał świetną muzykę, doskonale prowadził oczepiny i zabawy (w tym jedną swoją autorską która zrobiła ogromne wrażenie na całym towarzystwie- i tym uczestniczącym i tym obserwującym), goście chętnie z nim rozmawiali, byliśmy zadowoleni z jego indywidualnego podejścia do całego wydarzenia. Stanowczo polecamy!!!
Jeszcze kilka słów do Ciebie Adamie jeśli w ogóle to przeczytasz: Ty doskonale wiesz że jesteśmy zadowoleni ale i tak jeszcze raz bardzo dziękujemy za to że zabawa w najpiękniejszy dzień naszego życia wyglądała tak a nie inaczej ! :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję Kochani. Wasze wesele jest niezapomniane. :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pan Adam jest wspaniałym DJem! Gra różne kawałki, zawsze podpasowane pod publiczność. Ma w repertuarze nowe jak i stare hity, które podniosą z krzeseł nawet najbardziej zatwardziałych "anty-tancerzy". Nigdy się tak nie bawiłam jak na imprezach, na których grał Pan Adam!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z całego serca mogę polecić Pana Adama jako maestro dowolnego widowiska muzycznego! Miałem okazję bawić się na poprawinach prowadzonych przez Pana Adama i muszę przyznać, że w dzisiejszych czasach taka wiedza na temat muzyki jest niespotykana. Pan Adam nie jest "generatorem muzyki" jak większość obecnych DJ'ów. Biorąc udział w jego spektaklach muzycznych, ma się wrażenie uczestniczenia w uczcie muzycznej. Kawałki są puszczane w logicznym ciągu i połączone z komentarzem dotyczącym utworu, który zostanie nam zaserwowany. Ma się wrażenie uczestniczenia w starych słuchowiskach radiowych, gdzie człowiek doświadcza muzyki nie tylko w jej warstwie muzycznej i lirycznej, ale także, a może i przede wszystkim historycznej. Muzyka staje się wtedy nośnikiem doświadczeń pokoleń, a nie ogołoconym z sensu splotem dźwięków i słów. Dziękuję Panie Andrzeju za to doświadczenie i życzę sukcesów zawodowych oraz tego, aby artyści tacy jak Pan nie wyginęli.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dj Adam Gorlikowski

Temat dostępny też na forum: Wesele
a może mi ktoś coś napisać na temat Dja Przerwy?
ktoś zna, słyszeliście coś?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: dj Adam Gorlikowski

ZNAM. PONOĆ ŚWIETNY. DOSPRZĘTOWIŁ SIĘ OSTATNIO I JEST TAK DOBRY ŻE NIE MA PONOĆ TERMINÓW....
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 20

Re: dj Adam Gorlikowski

oooo to się ucieszyłam! to wprawdzie dopiero jedna dobra opinia ale zawsze coś! proszę o więcej - mam nadzieję dobrych!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: dj Adam Gorlikowski

ZNAM OSOBIŚCIE DJ PRZERWE, DJ DARKA I DJ KRZYSIA Z KARTUZ. WSZYSCY GODNI POLECENIA. SZEROKI REPERTUAR, SPRZĘT NA WYSOKIM POZIOMIE, POLECAM I ŻYCZĘ ŚWIETNEJ ZABAWY.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 34

Re: dj Adam Gorlikowski

Witamy ! Mieliśmy wesele 24 czerwca 2011r, wszyscy goście do tej pory są zachwyceni dj Adamem :). Już na pierwszym spotkaniu przekonacie się, iż Adam Gorlikowski to odpowiednia osoba do poprowadzenia zabawy weselnej. Polecamy gorąco. Wielkie dzięki Adam :). Joanna i Mariusz
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: dj Adam Gorlikowski

Przyłączamy się do pozytywnych opinii o dj Adamie! Prowadzil nasze wesele 20. sierpnia 2011 r. i jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni! Super dobrana muzyka i prowadzenie z klasą:) Polecamy i jeszcze raz dziękujemy!!! Ola i Kamil
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: dj Adam Gorlikowski

Adam Gorlikowski zajął się oprawą naszego wesela 17 września 2011. :-D
Muzyka- kapitalnie dobrana do wymagań gości, nie było takich, którzy by siedzieli!!! Tak nam gości rozbujał, że nikt z parkietu nie schodził!
Prowadzenie- pełen profesjonalizm! Chylimy czoła za to, jaki świetny kontakt potrafi nawiązać z gośćmi i rozładować stres młodej pary!
Zabawy i konkursy- pierwszorzędne!!! Kupa śmiechu i dobrej zabawy, pełna integracja weselników, po prostu brakuje nam słów do wyrażenia tej pozytywnej energii, która bije od Adama, a którą potrafi on świetnie przelać na swoją publiczność!!!
Jeżeli chodzi o przygotowania uroczystości to sypie pomysłami jak z rękawa, co jest bardzo pomocne, bo w końcu na własnym weselu bawimy się raz w życiu i takie porady są zbawienne :)
Nasi goście co rusz podchodzili i pytali gdzie my takiego SUPER FACETA znaleźliśmy?!!!! Cały czas gibał się za konsoletą albo podchodził do nas i naszych weselników z mikrofonem, co dało rewelacyjny rezultat i bombową atmosferę!!! Super, super i jeszcze raz super!!!!!!!!Możemy go z pełnym spokojem polecić i zaręczamy, że na żadnym weselu nie bawiliśmy się tak, ja na naszym własnym tylko dlatego, że na innych nie było DJ. Adama!!!! :)
Jeszcze raz baaardzo dziękujemy, pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkiego najlepszego Panie Adamie!
Aneta i Arek
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: dj Adam Gorlikowski

Witajcie!
Czy ktos moze podac namiary na Pana Adama? hotfly@interia.pl
Z gory dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: dj Adam Gorlikowski

Jesli chcecie miec udana impreze weselna to wynajmijcie dj Adama, ktorego nazwalismy rowniez Panem Orkiestra :D. Bardzo kulturalny, sympatyczny czlowiek i przy tym bardzo skromny. Muzyka 3-pokoleniowa, dla seniorow, dla juniorow i przez to zabawa byla bardzo udana. Swietne wyczucie muzyczne, dobry sprzet i naglosnienie. Swietna synchronizacja z gustami muzycznymi gosci weselnych. kazde nasze muzyczne zyczenie bylo spelnione. Lubi to co robi i to sie czuje.Profesionalista w kazdym calu. Dziekuje za swietna zabawe :D ( gosc weselny Angeliki i Mirka)
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: dj Adam Gorlikowski

Ho ho ho !!!! to dajcie namiary. chcieliśmy orkiestrę ale skoro aż tak dobry? to może się zdecydujemy na dj. a powiedzcie ile kasuje za weselicho i poprawiny? pewnie jest drogi co?...nasze zaślubiny za rok :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: dj Adam Gorlikowski

Byliśmy gośćmi na weselu 23 czerwca gdzie prowadził Pan Adam profesjonalista w kazdym calu. bardzo elastyczny, potrafi szybko wyczuc gusta muzyczne gosci. sciagnał wszystkich na parkiet, wszyscy byli zachwyceni. 2lata temu mieliśmy sami srebrne wesele na naszym weselu był znany DJ L...jeżeli bym miała wybierać to Pan Adam byłby Nr.1 dziękujemy za świetna zabawę
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: dj Adam Gorlikowski

Adama polecamy z całego serca. Wspaniały Facet, rewelacyjny DJ i bezkonkurencyjny Wodzirej!!!!
Pozdrawiamy!!!!!!
Grał u nas 23 czerwca 2012 roku i nie zamienilibyśmy Go na nikogo innego!!!!
Jak widać powyżej naszym CUDOWNYM GOŚCIOM też się podobał:-D
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: dj Adam Gorlikowski

Pana Adama poznaliśmy w dzień naszego wesela - tak - tuż przed weselem dowiedzieliśmy się, że Dj z którym podpisaliśmy umowę nie jest obecny na sali weselnej a właśnie p. Adam !!! Dodatkowo wynajęty na ten dzień Dj... nie odbierał telefonów - aby chociaż wytłumaczyć dlaczego jest ktoś inny! Nic nie wiedzieliśmy o tym Dj-u, ale co zrobić jak za dwie godziny wesele?! - cóż bez wiedzy nawet jak "nasz" już teraz Dj weselny wygląda, jak gra i czy potrafi naprawdę zabawić ludzi - pojechaliśmy na ślub :)
Pan Adam okazał się rewelacyjny, zabawił każdego gościa :) także dziękujemy serdecznie za wspaniałą zabawę do ostatniego gościa na weselu.
Myślę, że p. Adam bardzo dobrze zapamięta to wesele - chociażby ze względu na przed weselne zamieszanie wokół swojej osoby ;D
DZIĘKUJEMY
Ilona i Łukasz
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: dj Adam Gorlikowski

Miałam zaszczyt w zeszłą sobotę bawić się przy oprawie muzycznej Pana Adama ! REWELACJA! Polecam ! To ile serca włożył w to wesele i aby zabawić wszystkich ludzi było niewyobrażalne! Bez względu na wiek wszyscy się wspaniale bawili oraz każdy znalazł coś dla siebie,starsze kawałki i te nowsze :) Konkursy pierwsza klasa ! Zintegrował Pan Południe Polski z Północą ! Pokazaliśmy im jak bawią się Kaszuby a oni jak Południe :) Wszystko dzięki Panu ! aaaaaa i to Pana 'wina' ,że tak długo tańczyliśmy do białego rana, szkoda było jechać do domu ! Teraz wiem,że gdy na mnie przyjdzie czas aby wypowiedzieć 'TAK' ,to będzie Pan u mnie grał na weselu ! JESZCZE RAZ WIELKIE BRAAAAAAWA!!!!!!!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: dj Adam Gorlikowski

Adam zapewnił oprawę muzyczną naszego wesela pod koniec czerwca. Byliśmy bardzo zadowoleni z tego wyboru, goście zresztą też :) Jest przesympatycznym, serdecznym człowiekiem, bardzo otwartym i elastycznym na wszelkiego rodzaju sugestie. Ponadto jest ogromnym profesjonalistą w tym co robi! Świetnie przygotowany i zorganizowany, elegancka prezencja, właściwa dla wydarzenia, którym jest wesele. Trzeba przyznać, że potrafi zachęcić gości do zabawy. Dostosowuje i tempo, i rodzaj muzyki do aktualnych potrzeb gości na parkiecie. Świetnie się rozumieliśmy, również jeśli chodzi o zabawy weselne, które z gruntu miały być nieobciachowe, niewulgarne i niezobowiązujące. Adam spisał się na medal! Konkursy były świetne i szczerze żałowaliśmy z mężem, że jesteśmy w nich tylko sędziami ;) Muzyka rewelacyjna! Przed weselem wysłaliśmy Adamowi listę naszych ulubionych piosenek, by wiedział mniej więcej w jakim kierunku podążają nasze gusta muzyczne. Playlista na weselu była strzałem w dziesiątkę. Tańczyli i młodzi, i ciotki, i wujkowie, i dzieci też :) Adam naprawdę włożył dużo wysiłku w to, by wszyscy dobrze się bawili. Ma przy tym niespotykaną klasę! I spokój - którego nam tego dnia brakowało, i którym obdarowywał nas za każdym razem, gdy z nim rozmawialiśmy :) Potrafił świetnie rozładować napięcie. Konsultował z nami każdy punkt wesela, informował o poszczególnych atrakcjach. Bardzo profesjonalnie i bez zastrzeżeń. Zdecydowanie polecamy! :) P.S. Nasi wujkowie też polecają Adama dalej! ;)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: dj Adam Gorlikowski

a jak wygląda kwestia ceny usług Pana Adama?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: dj Adam Gorlikowski

do najtanszych nie nalezy, ale warto wydać każde pieniądze jeśli chce się aby wesele zostało poprowadzone ze smakiem, klasą , ale tez i zabawnie. Polecam tego człowieka w 10000 % jest rewelacyjny, co świadczyć o tym może fakt, że 3 razy w zyciu byłam na weselu ( w tym jedno własne :)) i na każdym grał dj Adam. REWELACJA !
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6

Inne tematy z forum

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...