dj vicek - opinie

Temat dostępny też na forum: Wesele
Czy ktoś miał na weselu tego dj'a? Chciałabym się dowiedzieć czy potrafi poprowadzić imprezę i wyciągnąć ludzi do tańca. Jaki rodzaj muzyki preferuje?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 12

Re: dj vicek - opinie

podbijam ;) podobno andrzejki ostatnio poprowadził super, ale czy ktoś wie jak sprawdza się na weselach? :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: dj vicek - opinie

Hej byłam na tych andrzejkach w restauracji Panorama w Gdyni i było rewelacyjnie a w kwietniu tego roku uczestniczyłam w imprezie prowadzonej przez tego Pana i też było suuper. Polecam z czystym sumieniem :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: dj vicek - opinie

również podbijam, też jesteśmy wstępnie nim zainteresowani, jakieś doświadczenia, opinie na jego temat ?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: dj vicek - opinie

Miałam ślub tego roku we wrześniu, jestem wraz z mężem i naszymi gośćmi bardzo zadowoleni. Wszystkich zachęcił do tańca na parkiecie, dostosował muzykę, prowadził całe wesele z oddaniem i uśmiechem na twarzy. Ktoś kto wybrał dj. vicka na wesele może być pewny, że impreza będzie udana.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: dj vicek - opinie

my też jesteśmy BARDZO zadowoleni! Polecamy z całego serca, impreza do rana, poprawiny do 19 i wszyscy goście na parkiecie! Byłam w szoku, że bawili się tak nawet na poprawinach :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: dj vicek - opinie

Byłam na weselu, które prowadził djVicek, super zabawa,super muzyka, z całą stanowczością mogę go polecić. Goście fajnie się bawili, zarówno młodzi jak i trochę starsi -muzyka była dla każdego.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: dj vicek - opinie

witam jestesmy juz po weselu z dj vickiem poprostu rewelacyjny dj potrafi swietnie poprowadzic wesele jestesmy bardzo zadoweleni jego profesionalizmem i zaagażowaniem . potrafi rozruszac młodych jak i starszych , przychodzi mu to z leekoscią . Panie Jacku dziekujemy za wspaniale poprowadzone wesele szczerze polecamy Darek Justyna
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dj vicek - opinie

Hej. Jestem fotografem ślubnym. Miałem okazję być na dwóch weselach, na których grał DJ Vicek. Mogę go spokojnie polecić. Facet jest profesjonalistą. Dodatkowym atutem jest to, że jest muzykiem i potrafi grać na trąbce. Umila gościom czas podczas przerw grając dla nich muzykę live. No i materiał foto z takiego wesela zawsze wychodzi dobrze - to już o czymś świadczy:)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: dj vicek - opinie

Potwierdzam poprzednie opinie. Pełen profesjonalizm i do tego sprzęt nagłośnieniowy wysokiej klasy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: dj vicek - opinie

Gorąco polecam! Pan Jacek to zdecydowanie NASZ DJ. SUPER poprowadził nasze wesele. Goście bawili się świetnie i do tej pory wspominają cudowną grę na trąbce i YMCA na 50 osób ;) CZAD! Polecam wszystkim!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: dj vicek - opinie

My również mieliśmy na naszym weselu Pana Jacka. Pełen profesjonalizm w każdym calu. Goście byli zachwyceni, nawet Ci, którzy na początku twierdzili, że wybór dj-a nie będzie dobrym pomysłem :) Polecamy w 100 % ! :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: dj vicek - opinie

Fantastyczny!Po raz pierwszy byłam na weselu,na którym parkiet był pełen świetnie bawiących się do białego rana gości.Bez względu na wiek wszyscy tańczyli i śpiewali w rytm znanych sobie przebojów.To wszystko dzięki prowadzącemu, który oprócz uczty muzycznej(świetnie grał również na trąbce) zapewnił gościom różnorodność atrakcyjnych zabaw.Szczerze polecam!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: dj vicek - opinie

Chcecie dobrze się bawić? Nie troszczyć się o organizację wieczoru? Powiem tylko to: Dj Vicek! Wspaniały człowiek, profesjonalista, muzyk z zawodu i zamiłowania. Poprowadził nasze wesele i wszyscy byliśmy zachwyceni!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: dj vicek - opinie

Ten DJ uparcie puszcza pewne kawałki 3 do 5 razy na jednym weselu, muza sie powtarzała, a repertuar popularny na weselach w latach 90'
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zobacz na https://www.gdziewesele.pl/ Tam znajdziecie dużo opinii o tym dju na wesele. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dj vicek - opinie

Byłam na dwóch imprezach z tym Panem (imprezy zakładowe na ponad 150 osób) i szczerze polecam tego DJ! Pan ma aparycję, kulturę, wygląd, świetny kontakt z gośćmi, do tego pięknie gra na trąbce!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...