profesjonalna kosmetyczka

Temat dostępny też na forum: Wesele
Witam!
Szukam sprawdzonego, profesjonalnego gabinetu ksometycznego w Gdańsku, slyszałam pochelbne opinie na temat salonu "Iga" na ul. Jaśkowa Dolina w Gdańsku - p. Jadwigi Patały- czy któraś z Was słyszała cos na tmeat tego salonu?moze polecicie mi kogoś naprawdę dobrego?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: profesjonalna kosmetyczka

polecam ten salon na jaskowej naprawde!!! jest super, kobieta zna sie na rzeczy , mi swietnie wyprowadzila cere, ma bardzo dobre profesjonalne kosmetyki. Ja kieys mialam problemy z cera, i odwiedzilam duzo kosmetyczek, ale dopiero pani J:) wziala sie za mnie fachowo, po pol roku mam cere jak pupcia niemowlaka:) jest droga ale warta ceny!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: profesjonalna kosmetyczka

a mogłabys napisać mi coś więcej na temat cen w tym salonie, co to znaczy droga?ile kosztuje u niej zabieg np.oczyszczanie skóry?pozdrawiam i dzięki wielkie za pomoc:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: profesjonalna kosmetyczka

A gzdzie jest dokładnie ten salon kosmetyczny ????

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: profesjonalna kosmetyczka

salon kosmetyczny Iga jest faktycznie b.profesjonalny ,ale dosc drogi ,jednak polecam.Jak i rowniez polecam w Oliwie salon kosmetyczny na starym rynku oliwskim ,pod patronatem DR.Eris bardzo mila i profesjonalna obsluga,czysto i ceny bardziej przystepne

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: profesjonalna kosmetyczka

a czy mogę ponowić prośbę o jakieś przykłądowe cney zbaiegów np. oczyszczania twarzy w salonie Iga, zebym miała jakieś porównanie?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: profesjonalna kosmetyczka

Polecam Lili Marlene na ul. Szerokiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: profesjonalna kosmetyczka

podbijam i jeszcze raz gorąco proszę o podanie cen te osoby które korzytsały z usług p. Igi

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: profesjonalna kosmetyczka

z Igi korzystalam 3 lata temu i placilam za oczyszczenie twarzy 160 zl ,tak naprawde pani kosmetyczka najpierw Cie oglada mowi co jest do zrobienia i wycenia ,nie wiem jak teraz tam ksztaltuja sie ceny , wiem ,ze w studio oliwskim dr.Eris taki zabieg to 120 zl

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: profesjonalna kosmetyczka

dziekuję bardzo, rzeczywiscie sporo kosztuje, a to studio dr. Eris jest gone polecenia? no i jak kształtują się ceny w Lili merlene?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: profesjonalna kosmetyczka

jezeli chodzi o studio Dr.Eris to polecam , bo obsluga jest b profesjonalna i gabinety to pojedyncze pokoje z wygodnym lozkiem i relaksujaca muzyczka,kiedys korzystalam rowniez z gabinetu przy ul.Szerokiej i rowniez bylam zadowolona ,nawet bardzo ,bo mialam klopot z cera,a pani mi super oczyscila (bodajze pani Irenka,albo Teresa,grubsza starsza,ciemnowlosa pani niewiem jak teraz ).To zalezy jaki masz klopot z cera-napisz ?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: profesjonalna kosmetyczka

muszę poddać się zabiegowi oczyszczania - to na pewno a poza tym chciałam przed słubem moze jakieś odżywcze maseczki, na penwo hennę. Który slaon byś polecała i napisz też proszę coś o cenahc, bo nie ukrywam, ze przed weselem budżet niezbyt bogaty. No i jeżlei bys mogła to prosiłabym również o adresy i telefony, pozdraiwam ciepło i wielkie dzięki!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: profesjonalna kosmetyczka

dziewcyzny jaki jest adres tego salonu Lili Marlene w Gdańsku- świętojańska czy Szeroka bo raz piszą tak raz tak i straciłam rachubę i gdzie to dokładnie jest?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: profesjonalna kosmetyczka

nie mam przy sobie notesu z telefonami podaj meila lub inny kontakt to Ci wysle,albo zajzyj juro na forum to po 9-tej zostaie info w Twoim temacie-ile kasy chcesz przeznaczyc ? i gdzie jest Ci blizej ? nie znam niestety cen z ul.Szerokiej i Iga ... ale do tych dwoch salonow znajdziesz w necie na PKT.pl jak i wiele innych ,do salonu oliwskiego chyba nie ,bo oni sie tam nie oglaszaja

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: profesjonalna kosmetyczka

oi, dziękuję, mój mail to maisy@poczta.onet.pl, co do kasy to nie wiem, w sumie, jeżlei mam bnyc zadowolona i naprawdę profejsonalnie oblśużona to postaram się wyskubać nawet jak będzie drożej. Pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: profesjonalna kosmetyczka

aha i jestem z gdańska

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: profesjonalna kosmetyczka

a i jeszcze mi sie przypomialo ,jak oczyszczasz twarz to na drugi dzien tez jeszcze przyjezdzasz do salonu ,na dokonczenie zabiegu takimi"prodami"jest to zamykanie por i siadasz na 2-3 min pod kwarcowka -ogolnie na drugi dzien wpadasz tylko na jakies 10 minut-a oczyszczenie trwa w zaleznosci od cery jakies 1,5 h

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: profesjonalna kosmetyczka

ok, dzięki bardzo, napisz mi proszę który z tych salopnów najbardzije polecasz!:)wielkie dzięki

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: profesjonalna kosmetyczka

Misia, jesli jestes z Gdanska to moze lepiej na szeroka ,tylko ja juz tam nie chodze i nie wiem jak robia ,ale jakies dwa lata temu byla moja przyjaciolka i wyszla b.zadowolona
najlepiej byloby ,gdybys najpierw tam sama podeszla ,po to by pani obejzala twoja cere "wycenila" i doradzila co powinno byc zrobione ,pamietaj,ze oczyszczanie najlepiej zrobic juz wkrotce

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: profesjonalna kosmetyczka

Ok, dziękuję bardzo. Własnie nieługo się wybieram, bo wiem że to juz czas, wielkie dzięki za wszystkie rady!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Kosmetyczka, kosmetyczką, ale zapominajcie też o produktach jakie powinna mieć każda kobieta https://24tp.pl/n/89662
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: profesjonalna kosmetyczka

misia byłam u jadzi w zeszłym tyg. chodzę od paru lat jak mi tanie kosmetyczki cere spieprzyły, cena za oczyszczanie to 130 zł, kosmetyki ma naprawde dobre, urzywam głównie ich w domu, faktycznie są drogie ale wyjątkowo wydajne, wychodzi w sumie na to samo. apropo w zeszłym roku byłam na chełmie na oczyszczaniu i jak zobaczyła moją twarz to zaśpiewała 150 więc iga wcale nie jest taka droga jak sie spojrzy na jakość. ps. mam idealną twarz teraz...

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: profesjonalna kosmetyczka

Uparta jesteś jak wół, po prostu pojedź do Salonu Iga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: profesjonalna kosmetyczka

Gorąco polecam Oliwski Gabinet Kosmetyczny. Pełen profesjonalizm, rewelacyjne efekty, przyjemna atmosfera, ładny wystrój, piękna okolica (stara Oliwa) i przystępne ceny. Zabieg oczyszczania kosztuje 80zl, z użyciem kwasu glikolowego 130, a z maską algową 150. Czyli całkiem dobrze. Używają kosmetyków Eris oraz Mary Cohr. Pani Małgosia naprawdę zna się na rzeczy, poświęca wiele uwagi każdej z klientek, udziela bardzo przydatnych porad. No w ogóle jestem zachwycona! Na razie byłam tylko raz, ale efekty już są wspaniałe. Ponadto polecam makijaż - 60zł razem z próbnym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: profesjonalna kosmetyczka

Mala Misia i masz drugie potwierzdenie gabinetu Oliwskiego :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: profesjonalna kosmetyczka

a w gdyni moze któras zna cos dobrego?zwłaszcza usuwanie przebarwień mnie intersuje!i przystepna cena!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: profesjonalna kosmetyczka

A ja mam fatalne wspomnienia po pani Patale i jej wspólpracowniczkach. Cerę po niej leczyłam prawie dwa lata, a dziewczyny w salonie Guerlaina cieszyły się bardzo z jej sąsiedztwa, bo co raz wpadała do nich zrozpaczona kobieta z prośbą o ratunek. Moja koleżanka z tzw. branży powiedziała mi, że degrengolada tego salonu to był jeden z bardziej spektakularnych upadków spowodowanych zderzeniem z rynkowymi realiami. Okazało się, ze darmowe zabiegi dla pań dziennikarek z prasy, radia i telewizji nie wystarczą i klientki odeszły. Być może coś się teraz poprawiło, ale ja te okolicę omijam szerokim łukiem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: profesjonalna kosmetyczka

sprostowanie : darmowe lub na warunkach preferencyjnych, jak powiedziała jedna pani.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: profesjonalna kosmetyczka

pani Patała odpada- sama się wykluczy la, tzn zadzwoniłam do gainetu i pani powiedziała, że 24 czewca wyjeżdża i nie ma senu zeym zaczynała zaiegi. Także pozostaje tylko Oliwa albo Lili Malene na Szeokiej, w związku z tym pytanko - gdzie znajduje się dokładnie ten gabinet w oliwie - jak tam dojechać z Gdańska głównego?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: profesjonalna kosmetyczka

Oliwski Gabinet Kosmetyczny znajduje się przy ulicy Stary Rynek Oliwski, zaraz obok poczty. Jadąc tramwajem 6, 12 lub 15 trzeba wysiąść na pętli (obecnie z powodu remontów jest to końcowy przystanek dla wszystkich tych linii) lub przystanek wcześniej i skierować swe kroki w kierunku Parku Oliwskiego, iść cały czas wzdłuż parkowego muru i dalej ciągle prosto, przejść przez małą uliczkę, dalej będą ze 2-3 sklepy i już jest Gabinet. Bardzo łatwo trafić. Od przystanku tramwajowego idzie się najwyżej 5 minut.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: profesjonalna kosmetyczka

Wielkie dzięki!!!!:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: profesjonalna kosmetyczka

A jakie są ceny na Szerokiej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widzę, że troszkę minęło od czasu założenia tego wątku, jednak mam nadzieję, że wy przede wszystkim znajdziecie odpowiednie rozwiązania dla siebie. Ja przed pandemią myślałam o założeniu gabinetu, nawet sprawdzałam akcesoria dla stylistek rzęs, ale na razie się zatrzymuję. To dla mnie za dużo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: profesjonalna kosmetyczka

ja także polecam Panią Agnieszkę z Lili Marlene obok szerokiej ..adres ul. świętojańska..aga pracuje na thalgo i mattis głównie ale inne także kosmetyki..chodziłam na peelingi, nawilżanie i inne bajery..generalnie przygotować buzię do slubu...zapłaciłam 90 zł a ryjek miałam jak dupka niemowlaka..polecam..pełen relaks
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: profesjonalna kosmetyczka

A gdzie w Gdańsku mieści się gabinet Guerlain?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: profesjonalna kosmetyczka

Dziewczyny, ja chodze do pracownicy pani Jadwigi z salonu "Iga" ktora pracowala tam 7 lat.
Ma swoj prywatny gabinet i jest tansza!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pani Jadwiga jest BARDZO DOBRA KOSMETYCZKA ale niestety lubi troche naciagac a poza tym z tego co wiem ciezko sie do niej dostac.

Polecam jej bylą pracownice - panią Dorotke z "Twojego salonu" na ul. Ogarnej. jest tansza i bazuje na tych samych kosmetykach co pani Jadwiga. oddalam sie w jej rece a teraz chetnie tam chodzi moj narzeczony.

I jeszcze jedno - kosmetyczka nie musi kojarzyc sie tylko z "wyciskaniem pryszczy". Odchodzi sie juz od tradycyjnego oczyszczania twarzy. stosuje sie to w ostatecznosci lub u osob z bardzo duzymi poblemami.

Soltera

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: profesjonalna kosmetyczka

Obawiam się, że po dwuletnim dermatologicznym leczeniu twarzy po wizytach u pani Patały nikt mnie nie przekona, że jest choćby dobra.
Co do naciągania to masz zupełną rację - zabieg oczyszczania kosztował 60 PLN, a przy kasie płaciło się 120 PLN. Takie zawirowania.



Soltera napisał(a):

> Dziewczyny, ja chodze do pracownicy pani Jadwigi z salonu "Iga"
> ktora pracowala tam 7 lat.
> Ma swoj prywatny gabinet i jest tansza!!!!!!!!!!!!!!!!!
>
> Pani Jadwiga jest BARDZO DOBRA KOSMETYCZKA ale niestety lubi
> troche naciagac a poza tym z tego co wiem ciezko sie do niej
> dostac.
>
> Polecam jej bylą pracownice - panią Dorotke z "Twojego salonu"
> na ul. Ogarnej. jest tansza i bazuje na tych samych kosmetykach
> co pani Jadwiga. oddalam sie w jej rece a teraz chetnie tam
> chodzi moj narzeczony.
>
> I jeszcze jedno - kosmetyczka nie musi kojarzyc sie tylko z
> "wyciskaniem pryszczy". Odchodzi sie juz od tradycyjnego
> oczyszczania twarzy. stosuje sie to w ostatecznosci lub u osob
> z bardzo duzymi poblemami.
>
> Soltera
>
>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: profesjonalna kosmetyczka

W Gdańsku Guerlaina już nie ma. Był przez pewien czas w Złotej Kamieniczce, a potem na Grunwaldzkiej nad perfumerią Olimpia koło kwiaciarni. Teraz jets tylko gdzieś w Gdyni, ale bardzo dobra kosmetyczka z tego salonu, Pani Ewa Wyganowska, przeniosła się teraz do Haffnera i część klientek poszła za nią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: profesjonalna kosmetyczka

Lili Marlene jest na Szerokiej!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: profesjonalna kosmetyczka

L.M. jest na świetojańskiej obok szerokiej..akurat mieszkam nad samym salonem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: profesjonalna kosmetyczka

hejka
ja korzystałam z salonu kosmetycznego na ul. Długiej w Gdańsku (koło kafejki Maraska) - chodze do pani Ani i jestem bardzo zadowolona. Robi wszystko, także czyszczenie twarzy - no i usługi nie sa za bardzo drogie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: profesjonalna kosmetyczka

Fakt moze dobra kosmetyczka ale lubi nasiagac i przesadza, klient kotry przychodzi tylko na depilacje albo oczysczanie nie jest klientem. Doswiadczyłam tego niejednokrotnie przyszlam jako pierwsza do salony za mna inne klienki kotre zostaly wpuszczone przede mna. dlacewgo bo zostawily 3000-1500 pln a nie 200 pln
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ja polecam Mezoterapia Ochota.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Gdyni jest salon Dolce Vita. Ja jestem bardzo zadowolona, świetny personel. Ceny adekwatne do jakości. Ja sobie bardzo chwalę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnio właśnie zapisałam się na laserowe usuwanie tatuażu do https://www.beautyaddress.pl/ . Efekt okazał się fantastyczny, w końcu pozbyłam się tatuażu, który z biegiem czasu coraz mniej mi się podobał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak najbardziej mogę polecić https://ostrzeszow.yasumi.pl/ byłam tutaj niedawno na kwasach i powiem wam, że kondycja mojej cery jest po prostu rewelacyjna, więc naprawdę cieszę się, że tutaj trafiłam. Na pewno jeszcze nieraz tutaj jeszcze zajrzę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja korzystam z usług salonu Professional & Beauty w Wejherowie i jestem bardzo zadowolona. Perfekcyjnie wykonują tam zabiegi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja polecam rzeczy z https://naturallashes.pl/ do stylizacji brwi i rzęs :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zabiegi kosmetyczne wykonywane przez Klaudię Multan. Skutecznie odmładzają cerę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...