Szukam dziewczyny z pociągu. Pomożecie ?

Szukam dziewczyny w wieku 20-25 lat, ubrana była w czerwona kurtkę, czarne spodnie i dość wysokie buty zimowe. Włosy ciemne chyba kasztanowe długie spięte. Jechała pociągiem TLK35202 relacji Zakopane - Gdynia. Wsiadła na Warszawie Centralnej o 4:12 i wysiadła na przystanku Gdańsk Oliwa o 10:00.Bardzo pomocne może okazać się to, że miała ze sobą bardzo charakterystyczny pokrowiec z jakim białym mundurem i niebieskimi pagonami z kilkoma białymi paskami. Może to jakaś stewardessa ? Odbierał ją ojciec z peronu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam dziewczyny z pociągu. Pomożecie ?

A na co Ci ona?
Chciałbyś odkupić pokrowiec? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam dziewczyny z pociągu. Pomożecie ?

No co ty?
Paski zauważył w ostatniej chwili - jak już wysiadała.
A że ma takie same na swoim dresie, to od razu poczuł, że coś ich łączy !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam dziewczyny z pociągu. Pomożecie ?

Ale jesteście chamy! Chłopak się stara a tu taki odzew...


Najłatwiej byłoby czatować na ten sam pociąg na Oliwie w innym terminie...

Jeżeli mundur był bardzo jasno szary, to mogła być harcerka. Możesz jej poszukać i popytać na stronach hufca gdańskiego.
Jak jesteś zauroczony to powodzenia, jak chcesz jej coś oddać bo zgubiła... tym bardziej... :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam dziewczyny z pociągu. Pomożecie ?

chętnie spotkałabym jeszcze raz chłopaka, którego widziałam latem w tramwaju linii 9. Miał na koszulce plamę po keczupie, która bardzo przypominała mi zezowatego stworka. Niestety, nie potrafię sobie przypomnieć czy zez był zbieżny czy rozbieżny. Tak więc chłopaku z linii 9, jeśli to przypadkiem czytasz i masz jeszcze tę koszulkę, najlepiej z plamą, odezwij się do mnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam dziewczyny z pociągu. Pomożecie ?

To romantyczne choć dziwie się że nie zagadałeś jeśli tak ci się podobała;)ale trzymam kciuki za pagony byś ją znalazł ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam dziewczyny z pociągu. Pomożecie ?

A gdzie Seba to napisał, że mu się podobała?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam dziewczyny z pociągu. Pomożecie ?

Hmm masz racje. Może w takim razie warto by się zastanowić nad intencjami Seby?? Kim jest ów młodzieniec z taka butą żądający danych niewinnej dziewczyny?? Może w/w białogłowa okazała się przebranym agentem Tomkiem, który uwiudwszy Sebe uniemożliwił mu zamach bombowy?? A może chodzi o jego ulubioną paczkę herbatników domowej roboty? Czy ktoś pomoże???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jeśli dziś piątek, to czytamy Ziemkiewicza (43 odpowiedzi)

Dziś piątek, dzień postny, ale Ziemkiewicz nie zważa i daje czadu:...

Matematyka dla leminga (21 odpowiedzi)

No, nie, Nie wiedziałem, że na portalu trójmiasto mamy taką błyskotliwą elitę. Że lemingi mają...

Ludzie z Trójmiasta, kim Wy jesteście? (170 odpowiedzi)

Ja nie wiem skąd Wy się się tutaj znaleźliście, ale potrzeba Wam chyba jakiejś turbo (albo raczej...