Transport gości

Temat dostępny też na forum: Wesele bez ogłoszeń
Słuchajcie, jak rozwiązaliście transport goścxi z uroczystości na wesele. mamy do przewiezienie około 50 osób z Gdańska Głównego do Jelitkowa. czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak to najlepiej rozwiązać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Transport gości

My wynajęliśmy autokar z PKS Gdańsk, za godzinę liczyli sobie w zeszłym roku 110 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Transport gości

Wielkie dzięki, zaraz tam zadzwonię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Transport gości

Na stronie ZKM znalazłam następującą informację:
wynajem autobusów - cena od 62 zł/h + 2,81 zł/km (minimum 301,49 zł), stawka min. obejmuje odległość do 30km i do 3 godz. pracy kierowcy,
zamówienia przyjmuje: Dział Eksploatacji ZKM tel. 341-08-93 lub adamkowska@zkm.pl.
Nie wiem na ile te informacje są aktualne, bo jeszcze tam nie dzwoniłam.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Transport gości

Już wstępnie uzgodniłam transport, ale wielkie dzięki za odpowiedzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Transport gości

wynajmij 12 taksowek koszt ten sam co autokar a goscie jada jak ludzie a nie jak bydlo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Transport gości

Bardzo prosze podaj nr tel do PKS Gdańsk
Dziękuję
Abra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Transport gości

W GDAŃSKU NA WAŁOWEJ JEST BAZA TRANSPORTOWA KTORA WYPOZYCZA AUTOKARY WYCIECZKOWE O WIELE TANIEJ NIŻ PKS TELEFON0301-25-15.POZDRAWIAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...