Ultra ochrona - Wzgórze św. Maksymiliana

Co chwile się to ogłoszenie powtarza ?? co jest nie tak że nie mogą skompletować załogi ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ultra ochrona - Wzgórze św. Maksymiliana

Jak mają problemy już przy rekrutacji to ciekawe na jakim poziomie świadczą proponowane przez nich usługi. Ultra badziewnym ??!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ultra ochrona - Wzgórze św. Maksymiliana

Bo płacą marnie. No i nie jest to praca marzeń. Z tego co widziałem, to oni przed wejściem stoją przed wejściem do sklepu jak słupy. I sprawdzają pracowników saturna, gdy ci chcą wyjść po za saturna. Nie ma co im zazdrościć.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ultra ochrona - Wzgórze św. Maksymiliana

~Emil, akurat to, że sprawdzają pracowników sklepu którego pilnują nie jest dziwne. Podejmując pracę na tym stanowisku muszą mieć to wpisane w listę obowiązków służbowych. Tak samo jest i w innych marketach elektronicznych (np. Elektro World czy Media Markt), budowlanych typu Jula i niektórych spożywczych (piszę niektórych, bo z tego co wiem w Biedronie, LIDL-u i Netto sprawdzają pracowników tylko na zakończenie zmiany).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ultra ochrona - Wzgórze św. Maksymiliana

teraz coś w matarni nowego ochraniają. Ciekawe co?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ultra ochrona - Wzgórze św. Maksymiliana

Pracowalem tam i nie jest tak zle wcale.. ale stawka za 7.20.. mowii sama za siebie.. szukaja bo ciagle jest cos nie tak a to dowodca czy ktos ze sklepu chce Cie zniszczyc.. i pan Marcin.. kierownik ktory nie moze nic ogarnac..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ultra ochrona - Wzgórze św. Maksymiliana

cały czas się zastanawiam, do czego ten Marcinek jest tam potrzebny???
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ultra ochrona - Wzgórze św. Maksymiliana

Czasem wystarczy by taki pan Marcin po prostu był :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Ultra ochrona - Wzgórze św. Maksymiliana

ale marcin za nic nie odpowiada. tylko irytuje
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ultra ochrona - Wzgórze św. Maksymiliana

Szanowni ,
rzucacie imionami w internecie mecząc zapewne człowieka , a sami jak takie tchórze kryjecie się pod nickami i za klawiaturą... Jakie to polskie.Masz problem to miej odwagę się przedstawić.!!.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Ultra ochrona - Wzgórze św. Maksymiliana

gdzie tu widzisz nazwiska?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ultra ochrona - Wzgórze św. Maksymiliana

Gdzie jest napisane o nazwiskach??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Ultra ochrona - Wzgórze św. Maksymiliana

nie żal się nad marcinkiem. I tu nie chodzi o nazwiska.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ultra ochrona - Wzgórze św. Maksymiliana

hehe nazwiska.. po co komu.. a po za tym co Ci da nazwisko? aa wiem moze toTy jestes Marcinek Wrobel?:) hehe
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ultra ochrona - Wzgórze św. Maksymiliana

Od kilku dni, a nawet kilka razy dziennie kasują i dodają ogłoszenie na matarnię , dobra stawka 9-10 pln netto . Czy taka stawka jest możliwa w tej firmie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ultra ochrona - Wzgórze św. Maksymiliana

nie ma takiej opcji... tyle nie zarabia nawet KOPF. A 2 warto sprawdzić czy ilość wygranych mercedesów w orange i nowi wróżbici nie przysyłają większej ilości esemesów niż przed wysłaniem do ich cv-ki. Bo to chyba są takie firmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ultra ochrona - Wzgórze św. Maksymiliana

Czy dostał ktoś wypłatę zgodnie z umową bo mi nic się nie zgadza. Miało być 9 zł dostałem mniej niż 8............
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ultra ochrona - Wzgórze św. Maksymiliana

a czego ty się spodziewałeś ? To zę piszą stawka netto nie znaczy iż tak jest :)
Czyli miałeś liczone po stawce brutto :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ultra ochrona - Wzgórze św. Maksymiliana

nowy, a na którym dokładnie obiekcie pracujesz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ultra ochrona - Wzgórze św. Maksymiliana

Media Markt Oliwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ultra ochrona - Wzgórze św. Maksymiliana

teraz to ochrony ultra nie ma w saturnie, bo ich wyrzucono. Dzięki temu donosiciele z saturna mogą chwilę odpocząć. Przynajmniej na moment, bo donoszenie to również wysiłek. No i zapasy wazeliny też trzeba uzupełnić.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedyś pracowałem w ochronie "Ultra" na jednym z obiektów w Trójmieście - w zasadzie nie ważne którym. Pamiętam że mieliśmy tam dwie osoby, które były dowódcami. On i ona. On był normalny i był luz bez żadnego spinania się. Trzeba pamiętać, że w ochronie sobie ufamy, ale bywa tak że ktoś naszego zaufania nadużyje. I o tym kilka słów napiszę.
Ona z kolei namawiała nas, ochroniarzy z linii kas do jawnego łamania prawa. Tłumaczę o co chodzi w tym procederze. Otóż wystarczyło że naszej dowódczyni paniusi, która siedziała sobie bezpiecznie w pokoju monitoringu, ktoś z klientów się nie podobał (bo się po sklepie za bardzo rozgląda, bo twarz nie taka - milion powodów itd) to żeby dokonać zatrzymania takiej osoby to ochroniarze stojący na linii kas byli przez dowódczynię informowani, aby przy wychodzeniu delikwenta ze sklepu uruchomić bramki sklepowe. Tak, te piszczące, które znacie ze sklepów wielkopowierzchniowych. Więc taką osobę, która "uruchomiła" bramkę zapraszało się do pokoju przeszukań celem przeszukania. Ale oczywiście znaleźć kradzionego się nie da bo kradzieży nie było, więc to ochroniarz przeszukujący musi przeprosić i "świecić oczami" przed tak potraktowanym drugim człowiekiem. No bo przecież nie dowódczyni!!! I wyobraźcie sobie, że ta dowódczyni codziennie się tak myliła... I gdy tam pracowałem to kilkadziesiąt osób zostało tak potraktowanych! I to cud, że żadna osoba nie zażądała przeszukania w obecności policji! A nie muszę chyba dodawać, że w przypadku stwierdzenia przez policję braku powodu do przeszukania to wtedy dowódca ochrony otrzymuje mandacik do 500zł za nieuzasadnione wezwanie policji.. :) Warto znać swoje prawa.
Ja wtedy nie miałem świadomości, że taki proceder to łamanie prawa. Po prostu wykonywałem otrzymane polecenia. A niedawno przeczytałem w internecie, że jednej firmie ochroniarskiej za coś takiego odebrano koncesję! A jeśli wy tak zostaniecie potraktowani i jeszcze dojdzie do naruszenia nietykalności osobistej (np. chwycenie) to możecie się domagać odszkodowania drogą sądową!
A tak na koniec to nikomu nie życzę pracy w ochronie. Głodowe stawki, brak szacunku, obolałe nogi czy zryta psychika nie zrekompensuje wam śmieszny ochłap, zwany żartobliwie pensją...
Mam nadzieję, że dziennikarze Trojmiasto.pl tutaj zaglądają i pochylą się nad problemem pracowników ochrony.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie warto pracować W TYM
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

krótko pracowałem w ultrze i wiem, że to śmieszna firma, razem z tym kierownikiem marcinkiem, który u nikogo nie budził poważania. Taki typowy zakompleksiony kurdupelek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również miałem tam epizod. Odradzam współpracę z Ultrą i m. wróblem. Przycinają na wypłatach po kilkanaście-kilkadziesiąt złotych co miesiąc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak wszędzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a dziś warto do tej firmy aplikować? I jakie obecnie obiekty w trójmieście ochraniają?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

oczywiście, ponieważ ochrona Ultra jest liderem na rynku branży ochroniarskiej i praca w niej to prestiż.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Ile zajelo Wam znalezienie pracy albo ile juz szukacie:P (53 odpowiedzi)

szukam pracy juz przeszlo miesiac i tak sie zastanawiam, czy ze mnie jest jakas wyjatkowa noga,...

Praca jako hostessa w batorym (3 odpowiedzi)

Witam czy słyszeliście może cos na temat firmy kartcenter?pytam się bo dostałam propozycje pracy...

Willa Fahrenheita Jacek Bitel prowadzenie pensjonatu 7 dni w tygodniu i święta (8 odpowiedzi)

"Poszukuję pary (mężcz i kobieta)do lat 50 do prow. hotelu w Gdańsku. Wymagania :obydwoje min....