Unilever Banino

Witam. Pracował ktoś z was w tej firmie 'Algidy' w Baninie ? jakieś opinie ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Unilever Banino

A wie ktoś może jakie są działy w algidzie- chodzi mi o administrację biurową. Z tego co wiem księgowość została gdzieś przeniesiona.
A co zostało??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Unilever Banino

podbijam up
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Unilever Banino

Trochę odświeżę temat, ale co tam!:-)
Zostałem zaproszony na jutrzejszą (18.03.2013r) rozmowę w ww firmie i chciałbym się dowiedzieć o warunki pracy tam panujące. Czy ktoś jeszcze się tam wybiera do pracy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Unilever Banino

Już nie potrzebuje inf bo jestem już po spotkaniu.! :-)
Napiszę jak było!
Babka od rekrutacji była wporządku
-Praca w systemie 3 zmianowym 7 dni w tygodniu.(1 zmiana od 6.00-14.00, 2 zmiana 14.00-22.00, 3 zmiana 22.00-6.00)
-do wyboru 3 stanowiska:- MIX, -Paletyzacja, -pakowanie(chyba?nie pamiętam :-)
-umowa podpisywana na tydzień następnie przedłużana na kolejny tydzień itd.
-pensja na paletyzacji i MIX 11.85zł brutto, a na pakowaniu ok 8.50 brutto
-zakaz palenia na terenie zakładu nawet w trakcie przerwy.
(trochę lipa :-/)
-zatrudnia firma zewnętrzna Randstad
i to chyba wszystko co pamiętam z rekrutacji. Ogólnie robota wydaje się z tych mniej ambitnych :-)
Przyjmują osoby bez doświadczenia (tak mówiła rekruterka) tak więc jak ktoś nigdzie wcześniej nie pracował, nie kończył wyższych uczelni albo dopiero co jest po szkole to może próbować tamsię wkręcić.
Aha trzeba mieć wszystkie badania nie starsze niż 5lat.( chodzi o badania kału i moczu)
To by było na tyle w temacie! :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Unilever Banino

To wyzyskująca firma, pracują tam same nieudacznicy co nie mogą znaleźć pracy gdzie indziej. W tej firmie główny nacisk kładzie się na donosicielstwo i kablowanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Unilever Banino

Witam najlepsze jest malrzenstwo z ochraniarzy niby fajni.a swoje maja za uszami mysla jak tu kogoś udupic a sami maja w domu dużo gadżetów jak np.kosz na smieci algidy dywaniki z pewnej pralni oraz wiele inych.Najważniejsze jest że oni myślą że są fajni a cała wioska ma z nich polewke.....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Praca w Polsce dla obcokrajowca (5 odpowiedzi)

Kto może poradzić agencję pracy tymczasowej w kujawsko-pomorskim wojewodztwie?

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...

Ile zarabiacie miesięcznie? (534 odpowiedzi)

Ciekawi mnie, jak kształtują się na rynku pensje pracownicze. Napiszcie proszę kwotę netto i...