Ile zarabiacie miesięcznie?

Ciekawi mnie, jak kształtują się na rynku pensje pracownicze. Napiszcie proszę kwotę netto i stanowisko, oczywiście bez podawania nazwy firmy:)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 27

Siemka, polecam robotę jako hostessa, sama kiedyś zaczynałam od https://hostessy-agencja.pl/praca/. Spoko doświadczenie i można poznać mnóstwo interesujących ludzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Biedakiem? Pracuje 10 lat w pomocy społecznej, niecałe 2600 na rękę a praca bardzo stresująca i niewdzięczna czas zmienić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odświeżam. 10 lat temu - junior w IT (testy) - 4 tys. netto na UoP. Obecnie - senior (nadal testy) 22 tys. netto na b2b - po odliczeniu kosztów zostaje jakieś 16-18 k na rękę, zależy od miesiąca. Ale jak patrzę na to, jak ludzie dookoła żyją to chyba jestem biedakiem
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja pracowałam za najniższa krajowa, 6 lat temu i właśnie świętuje 6 rok za granica. Nie dziwie się, że ludzie nie chcą tak żyć.
https://magazynprzedsiebiorcy.pl/ile-wynosi-najnizsza-krajowa

Co z tego, ze najniższa krajowa z roku na rok rośnie jak rosną koszty utrzymania sie. Jedzenie jest drogie,podobnie jak opłąty. Moja mama jest emerytką oraz ma gorzej niż kilka lat temu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja na kopalni na ręke 2200 zł a ludzie potem sobie wyobrażają jakie kokosy się zarabia a wcale tak nie jest jak myślą...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ile zarabiacie miesięcznie?

7500 netto, umowa o pracę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja pracuję jako opiekunka osób starszych w Niemczech i zarabiam ok. 2tys eu na rękę. Pracuję tak od 2 lat i bardzo sobie chwalę, chociaż gdybym miała swoją rodzinę, to pewnie bym bardzo tęskniła. Kasa ok, ale trzeba być zdrowym do tej roboty, Wyjechałam z agencją MyCare24 i jakby ktoś szukał serio dobrej agencji, to polecam moją. Pełna profeska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kierowca kat C 3700 zł. netto. Weekend wolny. Codziennie w domu. Praca po 10 h. dziennie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Asystentka biura 1900 zł. netto.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

aktualnie jestem bezrobotna ale wcześniej pracowałam w sklepie na cały etat i na rękę miałam 2500 prawie, zależy od miesiąca ale zmiany po popołudniowe i nocki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zależy od miesiąca - bywa że po odjęciu kosztów w mojej DG zarobię 1500-2000, czyli takie totalne minimum by przeżyć, a bywa, że i ponad 10 mi zostanie na czysto. Wtedy lepiej odłożyć trochę na słabsze miesiące...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ile zarabiacie miesięcznie?

Odświeżam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ile zarabiacie miesięcznie?

6000 netto będą na miejscu w PL, służbowe auto. Jeśli wyjazd za granicę to około 15.000-20.000 netto.

Inspektor, przemysł ciężki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Ile zarabiacie miesięcznie?

ok 2100 zł miesięcznie NETTO + darmowe zakwaterowanie + darmowe wyżywienie + darmowy internet
Pomoc kuchenna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ile zarabiacie miesięcznie?

Nie, abym zazdrościł, ale chyba zasuwasz po 12h dziennie przez równe 30 dni w miesiącu. Czyli przeżyć można, ale na życie czasu już raczej nie starcza! Auto służbowe, czy prywatne. Jeżeli prywatne, to należy zawsze odliczyć sporą kwotę na jego amortyzację, a to kosztuje. Dlatego właśnie najczęściej właściciele Pizzerii szukają dostawców z własnym autem...
Proszę się nie gniewać, że zaczepiłem..., ale nie wydaje mnie się, aby pracując w Pizzerii jako dostawca w jakiś normalnych godzinach można było zarobić więcej, aniżeli 1500-2000 zł netto, z drobnymi napiwkami, które pewnie nie wynoszą więcej niż około 10-15 zł dziennie. Ale może się mylę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ile zarabiacie miesięcznie?

Czasem kredyt trzeba wziąć, mimo ze Cię na to nie stać, prawda ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ile zarabiacie miesięcznie?

kierowca w pizzeri 2300-3000 .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ile zarabiacie miesięcznie?

masakra, trzeba chyba już obstawiać śmietniki żeby puszki zbierać...bo widzę jak jest u mnie biją się zbieracze o punkty...wcale im się nie dziwię...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ile zarabiacie miesięcznie?

Mgr fizjoterapii z 10 letnim dosw. Na rękę 1360 zł 8h od pon-piątku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ile zarabiacie miesięcznie?

spawacz, 6 tyg we francji 4 w domu, płatne co miesiąc 8900 zł. zakwaterowanie po 2 osoby na ładnych kwaterach, auto firmowe plus paliwo, przeloty na koszt firmy, tylko jedzenie ktorego mozna z pl nabrac na ten czas.
umowa o prace, urlopy, socjale itd.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie można znaleźć pracę w Trójmieście?? (41 odpowiedzi)

Gdzie można znaleźć pracę w Trójmieście: - na umowę o pracę - nie w telesprzedaży (już tak kiedyś...

Praca w Polsce dla obcokrajowca (5 odpowiedzi)

Kto może poradzić agencję pracy tymczasowej w kujawsko-pomorskim wojewodztwie?

SELGROS Gdańsk Osowa-czy warto? (11 odpowiedzi)

witam, na dniach mam rozmowe w SELGROS w Gdansku (stanowisko asystentka dr, nie kasa/hala etc)...